0

Kilka rajdów i tyle. Rzeczywiście kozak

1

Tu jest gorzej. Tam jest kilku takich pacjentów. Tutaj jest ich od groma.

0

Co wy chcecie Arsenal na początku próbował kąsać, a z biegiem czasu coraz bardziej byli gnieceni. W drugiej coś siądzie.

0

Hehe nawet śmiechłem.

6

Remis to chyba najlepszy wynik dla barcy.

2

Przecież te niewykorzystane sytuacje to też wina sędziego.

0

Jak Real wygra większą ilością bramek niż 1 to pewno wspomną o niesłusznej bramce. A jeżeli będzie inaczej to pewnie nie. Sam na ich miejscu bym tak zrobił żeby nie srać we własne gniazdo.

2

Niech zgadnę. Wszedłeś tutaj właśnie w celu ich poczytania tak jak ja?

0

Tragedia. Te godziny popołudniowe jednak nam nie służą.

0

Ja nie mam pojęcia, bo grają tak jakby to było Atletico.

0

Ładnie się do tego złożył.

0

Możliwe

2

No chyba żeby Messiego przesunąć do pomocy. A co do karnych to z takim Ronaldo w składzie wykonawcą byłyby bez dyskusji Cr.

0

Ale to wyciągnął.

0

Po to żebyś potem nie płakał ze grają pada kę i ledwo wygrywają albo tracą punkty z ogórkiem.

0

A gdyby Ronaldo nie trafił to by nie było gola... takie gdybanie to sobie można wiesz gdzie wsadzić.

0

Rekord goli w Lidze mistrzów należy do Cr7. Tym samym twoja teoria została obalona.

0

Piszecie jakby było 2 albo 3 do 0. To tylko jeden gol nie takie wyniki odrabiano w lidze mistrzów.

0

0

Racja. Ja z karnego nie jestem zadowolony bo to 50% szans, że będzie gol. (Procent wymyślony)

0

Mówię wam trzeba kupić Ronaldo do wykonywania 11.

5

W sumie nie ma co się śmiać z Ronaldo. Bo to jak widać nie jest łatwa rzecz.

0

Albo brak skilla.

0

Ale ten Halilovic to rzeźnik.

0

Porażką było wyprowadzanie piłki do 16 metra przez Mathieu.

1

Jak to zanotować? Asysta czy spudłowany karny?

0

Na moje oko to źle ocenił sytuacje i próbował jeszcze wyłuskać piłkę. Nie faulował z myślą, że bramka stoi otworem jak nie przewie akcji.

0

Nie denerwuje się przecież...

0

Nie podoba mi się ta gra na 3 środkowych obrońców, bo chłopaki się gubią i nie wiedzą, który ma doskoczyć do atakującego.

4

Tutaj tak zawsze, jak w kalejdoskopie. Ale to dobrze widać, że kibice przeżywają mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?