VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kilka rajdów i tyle. Rzeczywiście kozak
1
Tu jest gorzej. Tam jest kilku takich pacjentów. Tutaj jest ich od groma.
0
Co wy chcecie Arsenal na początku próbował kąsać, a z biegiem czasu coraz bardziej byli gnieceni. W drugiej coś siądzie.
0
Hehe nawet śmiechłem.
6
Remis to chyba najlepszy wynik dla barcy.
2
Przecież te niewykorzystane sytuacje to też wina sędziego.
0
Jak Real wygra większą ilością bramek niż 1 to pewno wspomną o niesłusznej bramce. A jeżeli będzie inaczej to pewnie nie. Sam na ich miejscu bym tak zrobił żeby nie srać we własne gniazdo.
2
Niech zgadnę. Wszedłeś tutaj właśnie w celu ich poczytania tak jak ja?
0
Tragedia. Te godziny popołudniowe jednak nam nie służą.
0
Ja nie mam pojęcia, bo grają tak jakby to było Atletico.
0
Ładnie się do tego złożył.
0
Możliwe
2
No chyba żeby Messiego przesunąć do pomocy. A co do karnych to z takim Ronaldo w składzie wykonawcą byłyby bez dyskusji Cr.
0
Ale to wyciągnął.
0
Po to żebyś potem nie płakał ze grają pada kę i ledwo wygrywają albo tracą punkty z ogórkiem.
0
A gdyby Ronaldo nie trafił to by nie było gola... takie gdybanie to sobie można wiesz gdzie wsadzić.
0
Rekord goli w Lidze mistrzów należy do Cr7. Tym samym twoja teoria została obalona.
0
Piszecie jakby było 2 albo 3 do 0. To tylko jeden gol nie takie wyniki odrabiano w lidze mistrzów.
0
http://www.lbltv.info/p/tv1.html po angielsku
0
Racja. Ja z karnego nie jestem zadowolony bo to 50% szans, że będzie gol. (Procent wymyślony)
0
Mówię wam trzeba kupić Ronaldo do wykonywania 11.
5
W sumie nie ma co się śmiać z Ronaldo. Bo to jak widać nie jest łatwa rzecz.
0
Albo brak skilla.
0
Ale ten Halilovic to rzeźnik.
0
Porażką było wyprowadzanie piłki do 16 metra przez Mathieu.
1
Jak to zanotować? Asysta czy spudłowany karny?
0
Na moje oko to źle ocenił sytuacje i próbował jeszcze wyłuskać piłkę. Nie faulował z myślą, że bramka stoi otworem jak nie przewie akcji.
0
Nie denerwuje się przecież...
0
Nie podoba mi się ta gra na 3 środkowych obrońców, bo chłopaki się gubią i nie wiedzą, który ma doskoczyć do atakującego.
4
Tutaj tak zawsze, jak w kalejdoskopie. Ale to dobrze widać, że kibice przeżywają mecze.