11

Patrząc na niektóre ciekawostki zdziwiłem się, że nie ma średniej długości członka.

0

Prawdą jest, że chamstwo na stronie się szerzy. Ale nie widzę nic złego w tym, że osoby krytykują wypowiedzi piłkarzy Espanyolu. Dopóki piszą kulturalnie niech to robią. Cześć osób zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nasi nie są świeci i również im się to nie podoba, ale to nie zmienia faktu, że mogą krytykować Diopa czy Moreno za ich durne tłumaczenia.
Edytowałem, bo zauważyłem dwa razy napisane to samo. Błąd dziennikarski- należy zastępować wyrazy.

2

Ale wy jesteście jednak nie normalni jedna pomyłka a wy od razu ze sędzia z Madrytu.

0

Komentarz usunięty

0

Bo też się męczymy?

0

To żeś wymyślił skrót SFG.

2

Podział to tez strata. -,-

0

A Real?

0

I co z tego.

0

Zobacz powtórkę. Też myślałem, że mu odskoczyła jak chciał się obrócić, ale odgrywał piętką.

0

Przerzuca piłkę tez nieźle

0

Trener Betisu

0

Racja widać było po jego reakcji po golu.

0

Samobój panie sędzio! !!!

2

Nie widzisz, że sobie żarty stroje?

0

I co teraz hejterzy beniteza? ;)

0

Ciekawe też jaki psychol by to kupił. :)

0

Poważnie z tą ligą? Jak tak to nie wiedziałem o tym.

3

Dziwicie się, że szpaku się myli. On komentuje mecze raz na ruski rok i wyszedł z wprawy.

0

Te całe chińskie drużyny są poziomem słabsze od ogórków hiszpańskich.

0

Masz racje, ale trzeba wziąść pod uwagę to, że mogą być też bez formy. Na takie oceny przyjdzie czas na tydzień przed meczem, bo forma zawsze może spaść albo wzrosnąć.

1

Ktoś się tutaj z tego śmieje? Chyba nie. To, że ktoś z jego bliskich nie żyje nie oznacza, że nie wolno napisać, że Cristiano zagrał słabo i pośmiać się trochę.
P.S Patrząc na to jakie miny robił na boisku, uważam, że w trakcie spotkania nie miał go (dziadka) w głowie.

0

O co ty masz do mnie pretensje. W tym wypadku mam prawo liczyć na porażkę rywali kiedy to my straciliśmy punkty.

2

Cóż trzeba liczyć, ze Real i Atletico przegrają. Wtedy zyskamy 1 punkt przewagi. :)

0

Według mnie mecz był wygrany. Atak nie zawiódł bo padły dwie bramki. Wiem, że z Neymarem było by łatwiej i prawdopodobnie było by więcej goli, ale atak zrobił co trzeba. To obrona zawaliła i nie wykonała zadania.

2

Racja jest taki słaby, że nic nie wygra z Barcą bo to wuefista

0

Panowie z Barcą ta normalka ze czasem stracą punkty z ogórkiem.

0

No tak defensywa wygląda słabo, bo Neymar. Widzisz co piszesz czy wypisujesz to co ci do głowy przyjdzie?

0

Dla 10 latka może to jest prosta przyczyna.

0

Powinien tak robić częściej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?