0

Teraz Real się obudzi

0

PSG zdominowali real

0

Nasi za Martino tez gwizdali na naszych piłkarzy.

1

Zasłona dymna?

0

Wiem. Pisałem to w odpowiedzi do innego gościa, który płakał, że AS nam pocisnął. Musiałem źle kliknąć w odpowiedzi.

0

Ale nam dopiekł... aż się pozbierać po tym nie mogą nasi piłkarze. Myślisz, że ktokolwiek zwraca uwagę na te gazety?

39

Artykuł jak teoria spiskowa Antoniego Macierewicza.

3

Też mnie to bawi.

0

Tytuły to kasa. Więc wybieram tytuły. ;)

4

Ale oni czują się Katolończykami, a nie Hiszpanami. Kim jest UEFA, żeby zabraniać komuś przynależności do "narodu".

0

Nie oglądałem, ale patrząc na wynik meczu i to jak ostatnio grała Celta i z jaką łatwością nas ograli ośmieliłem się to stwierdzić.

0

Ja na dodatek oglądam to w pks ie

0

Real zaczyna łapać formę. To nie dobrze bo klasyk za 27 dni.

1

A nie pomyślałeś, że federacja woli Real i sami wpadli na taki genialny pomysł? Jeżeli nie będzie dowodów na to, że to "Real zapłacił za mecz" to nie można ich karać.

1

Jak to się ma do tematu? Bo nie rozumiem twojej "bajki".

1

Racja, ale to czyim kibicem jesteś nie zmieniło by tej racji.

1

Słaby ten tekst.

15

Zapomniał się chłopak, że wyszedł z notatnika. xD

0

Real zniknął na moment.

0

Te jego podania są żenujące.

0

Chyba właśnie dostał bana. :(

3

Wasze kłótnie są ciekawsze od tego meczu. Idę po popcorn.

3

Tak sobie patrze na ten mecz i dochodzę do wniosku, że PSG nie jest aż tak silne jak mi się wydawało. Osłabiony real jest w stanie bardziej im zagrozić niż oni w pełnym składzie Realowi.

1

Dwadzieścia od razu.

0

Żartowałem po prostu chciałem użyć zwrotu 4rsenal. ;)

5

Arsene Wenger jaki dumny.

0

Albo nie taki 4rsenal słaby.

0

To miała być odpowiedz do jednego z komentarzy. Coś źle musiałem nacisnąć.

0

Neymara i Suareza kryją potrójnie dla tego rakitic ma miejsce na strzelanie gola.

1

Łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Należy poczekać do kolejnego słabszego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?