VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Real się obudzi
0
PSG zdominowali real
0
Nasi za Martino tez gwizdali na naszych piłkarzy.
1
Zasłona dymna?
0
Wiem. Pisałem to w odpowiedzi do innego gościa, który płakał, że AS nam pocisnął. Musiałem źle kliknąć w odpowiedzi.
0
Ale nam dopiekł... aż się pozbierać po tym nie mogą nasi piłkarze. Myślisz, że ktokolwiek zwraca uwagę na te gazety?
39
Artykuł jak teoria spiskowa Antoniego Macierewicza.
3
Też mnie to bawi.
0
Tytuły to kasa. Więc wybieram tytuły. ;)
4
Ale oni czują się Katolończykami, a nie Hiszpanami. Kim jest UEFA, żeby zabraniać komuś przynależności do "narodu".
0
Nie oglądałem, ale patrząc na wynik meczu i to jak ostatnio grała Celta i z jaką łatwością nas ograli ośmieliłem się to stwierdzić.
0
Ja na dodatek oglądam to w pks ie
0
Real zaczyna łapać formę. To nie dobrze bo klasyk za 27 dni.
1
A nie pomyślałeś, że federacja woli Real i sami wpadli na taki genialny pomysł? Jeżeli nie będzie dowodów na to, że to "Real zapłacił za mecz" to nie można ich karać.
1
Jak to się ma do tematu? Bo nie rozumiem twojej "bajki".
1
Racja, ale to czyim kibicem jesteś nie zmieniło by tej racji.
1
Słaby ten tekst.
15
Zapomniał się chłopak, że wyszedł z notatnika. xD
0
Real zniknął na moment.
0
Te jego podania są żenujące.
0
Chyba właśnie dostał bana. :(
3
Wasze kłótnie są ciekawsze od tego meczu. Idę po popcorn.
3
Tak sobie patrze na ten mecz i dochodzę do wniosku, że PSG nie jest aż tak silne jak mi się wydawało. Osłabiony real jest w stanie bardziej im zagrozić niż oni w pełnym składzie Realowi.
1
Dwadzieścia od razu.
0
Żartowałem po prostu chciałem użyć zwrotu 4rsenal. ;)
5
Arsene Wenger jaki dumny.
0
Albo nie taki 4rsenal słaby.
0
To miała być odpowiedz do jednego z komentarzy. Coś źle musiałem nacisnąć.
0
Neymara i Suareza kryją potrójnie dla tego rakitic ma miejsce na strzelanie gola.
1
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Należy poczekać do kolejnego słabszego meczu.