VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Messi jest na boisku.
0
Neymar był faulowany chyba, ze już ślepy jestem.
0
Z takim murem ciężko nam będzie.
1
Nie marudzcie i spójrzcie jak ciasno jest Roma ustawiona.
0
Przeciwnik atakuje, a on nie myśli żeby wrócić do bramki... Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ale myślałem, że jest bardziej profesjonalny.
0
Nie było spalonego. To nie ma znaczenia- rykoszet.
1
To nic nie zmienia, że po nodze.
0
Po to żeby poćwiczyć.
0
Cóż Neymar ma łatkę symulanta i tym się zasugerował sędzia.
0
Po prostu nie będzie mi tutaj ktoś pisał co będzie dla mnie strata czasu. Sam lepiej potrafię to ocenić.
0
Specjalnie miał nie strzelać żebyś miał do niego szacunek? Do takich sędziów można nie mieć szacunku. Chociaż drugi karny prawidłowy.
0
Czerwona była sprawiedliwa.
0
Kolejny gimbus naśmiewający się z czyjegoś trenera.
2
Nie będziesz mi tu czasem rozporządzał.
1
Bo Neymarowi czy suarezowi się tak nie zdarzało...
0
Aż tak cię to zabolało, że teraz wypisujesz takie głupoty?
0
Nie powiedziałbym.
0
Co ten Messi ma z tymi wolnymi ostatnio?
1
Dla czego Kosecki się nie śmiał?
0
A rechot po golu słyszałeś? :D
0
Taki szyderczy.
0
Hah. Śmiech Koseckiego.
0
Zmieniły sie zasady czy jak? Można grać rękami?
0
Nie. Wcale nie jest smutno.
2
Naprawdę tak powiedział? Nie słyszałem.
1
Alejandro José Hernández Hernández
1
Nie. Ale Suareza z lewej raczej tak.
0
Jak to koniec meczu?
0
Oni lubią być spojlerowani.
0
Albo już się obraził i będzie człapał.