0

Ale Messi jest na boisku.

0

Neymar był faulowany chyba, ze już ślepy jestem.

0

Z takim murem ciężko nam będzie.

1

Nie marudzcie i spójrzcie jak ciasno jest Roma ustawiona.

0

Przeciwnik atakuje, a on nie myśli żeby wrócić do bramki... Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, ale myślałem, że jest bardziej profesjonalny.

0

Nie było spalonego. To nie ma znaczenia- rykoszet.

1

To nic nie zmienia, że po nodze.

0

Po to żeby poćwiczyć.

0

Cóż Neymar ma łatkę symulanta i tym się zasugerował sędzia.

0

Po prostu nie będzie mi tutaj ktoś pisał co będzie dla mnie strata czasu. Sam lepiej potrafię to ocenić.

0

Specjalnie miał nie strzelać żebyś miał do niego szacunek? Do takich sędziów można nie mieć szacunku. Chociaż drugi karny prawidłowy.

0

Czerwona była sprawiedliwa.

0

Kolejny gimbus naśmiewający się z czyjegoś trenera.

2

Nie będziesz mi tu czasem rozporządzał.

1

Bo Neymarowi czy suarezowi się tak nie zdarzało...

0

Aż tak cię to zabolało, że teraz wypisujesz takie głupoty?

0

Nie powiedziałbym.

0

Co ten Messi ma z tymi wolnymi ostatnio?

1

Dla czego Kosecki się nie śmiał?

0

A rechot po golu słyszałeś? :D

0

Taki szyderczy.

0

Hah. Śmiech Koseckiego.

0

Zmieniły sie zasady czy jak? Można grać rękami?

0

Nie. Wcale nie jest smutno.

2

Naprawdę tak powiedział? Nie słyszałem.

1

Alejandro José Hernández Hernández

1

Nie. Ale Suareza z lewej raczej tak.

0

Jak to koniec meczu?

0

Oni lubią być spojlerowani.

0

Albo już się obraził i będzie człapał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?