VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie jest pewne.
0
Zwyciezca ligi europy ma mozliwosc gry w UCL.
0
I karne nie strzelone i 2 oddane Neymarowi.
0
Tak. Zapłacą 90 Euro lub więcej za bilet tylko po to żeby posiedzieć sobie na internecie i pograć w grę.
0
O co ci w ogóle chodzi?
1
Prędzej spodzieałbym się ciapatej nazwy. Emirates Bernabeu czy Quatar Nou. ;)
1
Końcówka sezonu, niby miła i w ogóle dla Barcelony bardzo miła. Ale mi przykro, że to już koniec. Znów wakacje i nie będzie meczów.
1
Ale Ronaldo też może coś strzelić z Getafe. I na pewno coś strzeli.
1
I co z tego?
5
Mnie bardziej podobał się Juanfrana.
0
Tak zwany człowiek chorągiewka.
1
Swoją drogą ciekawe czy Messi, Suarez i Neymar pokonają rekord Ronaldo, Higuaina i Benzemy. Brakuje tylko 3 bramek do wyrównania, ale zostały tylko 3 mecze. Będzie ciężko moim zdaniem, Bo w finałach czekają silni przeciwnicy i zdobycie bramki nie będzie łatwe.
17
Ja bym się smucił jakby Barca nie zdobyła trzech pucharów. No ale to tylko moje nic nie warte zdanie.
5
Tutaj jest więcej dzieci niż tam. I to boli.
0
Dobrze wiesz o czym piszę wspominając Cristiano i o co mi chodzi. nie odwracaj znaczenia tego co napisałem. Dosyć często grywam w piłkę, ale nie kładę się jak piczka po byle pociągnięciu bo mi to nie przeszkadza. Więcej, lubię jak mnie faulują i szarpią bo to oznacza, że nie potrafią sobie ze mną poradzić.
0
W takim razie o co masz pretensje jak Cr symuluje. Przecież obrońcy nie mają prawa go dotykać. A każde dotknięcie i pociaganie to faul. -.-
0
Pewnie taka sama. Co go obchodzi mistrzostwocskoro dostanie zlotego buta.
0
115 goli MSN
0
Tutaj karyka sie nalezala.
0
Po złapaniu za koszulkę zostawiasz bogi za sobą i lecisz jak długi? Dziwne, że nie robi takich cyrków w głębi pola. tam też ciągle chwytają go za koszulkę.
0
W Hiszpanii są sami tacy, ot co. Albo nawet gorsi.
2
Może to "guma papieros." :D
0
Raz na wozie raz pod wozem.
0
po co sie napinacie lebki. Alves symulowal.
1
Jak chcesz to mozesz kupic.
0
Nie lubię chodzić po południu :)
0
Mam nadzieję, że zagrają otwarcie. Bo z autobusem może być różnie. W takiej formie Barcy to autobus powinien nie poradzić, ale jak będą mieli szczęście to remis mogą mieć.
2
Stary robisz tak samo jak ja. Wczoraj specjalnie koszulke do prania dałem. :) Z tym, że do kościoła nie chciało mi się iśc wolałem łowic rybki. ;)
0
No przecież, że racja zapomniałem o finale. :D
0
To Juve ma dalej do trypletu, bo w finale trafili na nas, a to troffeum ma byc nasze! ;)