0

Nic nie jest pewne.

0

Zwyciezca ligi europy ma mozliwosc gry w UCL.

0

I karne nie strzelone i 2 oddane Neymarowi.

0

Tak. Zapłacą 90 Euro lub więcej za bilet tylko po to żeby posiedzieć sobie na internecie i pograć w grę.

0

O co ci w ogóle chodzi?

1

Prędzej spodzieałbym się ciapatej nazwy. Emirates Bernabeu czy Quatar Nou. ;)

1

Końcówka sezonu, niby miła i w ogóle dla Barcelony bardzo miła. Ale mi przykro, że to już koniec. Znów wakacje i nie będzie meczów.

1

Ale Ronaldo też może coś strzelić z Getafe. I na pewno coś strzeli.

1

I co z tego?

5

Mnie bardziej podobał się Juanfrana.

0

Tak zwany człowiek chorągiewka.

1

Swoją drogą ciekawe czy Messi, Suarez i Neymar pokonają rekord Ronaldo, Higuaina i Benzemy. Brakuje tylko 3 bramek do wyrównania, ale zostały tylko 3 mecze. Będzie ciężko moim zdaniem, Bo w finałach czekają silni przeciwnicy i zdobycie bramki nie będzie łatwe.

17

Ja bym się smucił jakby Barca nie zdobyła trzech pucharów. No ale to tylko moje nic nie warte zdanie.

5

Tutaj jest więcej dzieci niż tam. I to boli.

0

Dobrze wiesz o czym piszę wspominając Cristiano i o co mi chodzi. nie odwracaj znaczenia tego co napisałem. Dosyć często grywam w piłkę, ale nie kładę się jak piczka po byle pociągnięciu bo mi to nie przeszkadza. Więcej, lubię jak mnie faulują i szarpią bo to oznacza, że nie potrafią sobie ze mną poradzić.

0

W takim razie o co masz pretensje jak Cr symuluje. Przecież obrońcy nie mają prawa go dotykać. A każde dotknięcie i pociaganie to faul. -.-

0

Pewnie taka sama. Co go obchodzi mistrzostwocskoro dostanie zlotego buta.

0

115 goli MSN

0

Tutaj karyka sie nalezala.

0

Po złapaniu za koszulkę zostawiasz bogi za sobą i lecisz jak długi? Dziwne, że nie robi takich cyrków w głębi pola. tam też ciągle chwytają go za koszulkę.

0

W Hiszpanii są sami tacy, ot co. Albo nawet gorsi.

2

Może to "guma papieros." :D

0

Raz na wozie raz pod wozem.

0

po co sie napinacie lebki. Alves symulowal.

1

Jak chcesz to mozesz kupic.

0

Nie lubię chodzić po południu :)

0

Mam nadzieję, że zagrają otwarcie. Bo z autobusem może być różnie. W takiej formie Barcy to autobus powinien nie poradzić, ale jak będą mieli szczęście to remis mogą mieć.

2

Stary robisz tak samo jak ja. Wczoraj specjalnie koszulke do prania dałem. :) Z tym, że do kościoła nie chciało mi się iśc wolałem łowic rybki. ;)

0

No przecież, że racja zapomniałem o finale. :D

0

To Juve ma dalej do trypletu, bo w finale trafili na nas, a to troffeum ma byc nasze! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?