VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do ławki.
0
Trzeba podkreślić, że to Adelante.
0
Gra na boku obrony. Potwierdzone info.
2
Powiem tak. Ja już wolę jak nam nie gwiżdżą tych karnych niż patrzeć jak Messi się upokarza wykonując je. Nie chciałem tak tego nazwać, ale zawodnik jego pokroju powinien mieć wyćwiczony do perfekcji ten stały fragment gry. Ale przynajmniej można się potem pośmiać- wiecie missi i te sprawy.
0
Nie wiem co o tym myśleć...
3
Jak Krysztiano.
0
Zauważyłem, że po zejściu Busiego Levante zaczyna przedzierać się na naszą połowę. Widać ile znaczy dla nas ten zawodnik.
0
W takim razie kto ma bronić?
1
No wiesz, ale teraz to bezdyskusyjnie jego wina.
1
Zabrzmi to zabawnie, ale usłyszłaem Penaldo. (ogladam po hiszpańsku)
0
Wreszcie.Bo juz coraz bardziej się zamykali.
1
http://player.pl/eleven,22,s.html?utm_source=avod&utm_medium=banner&utm_term=promosport&utm_campaign=sport
Polecam i pozdrawiam.
1
Jest człowiekiem nie kotem. Co wy macie z tymi kotami???
0
U mnie jest jakieś 3-4 sec szybciej. Dopiero jak odświeżam to jest OK i po pewnym czasie znów wyprzedza.
0
Jest poprawne wiec z czym problem? Kolega przedstawił ci jasny argument więc nie rozumiem dalszego niezrozumienia.
8
Nie no jedna bramka wpadła. ;}
0
Swoją drogą, ciekawe czy dźwięk będzie wyprzedzał obraz na eleven także podczas transmisji w nc+.
0
O tego zawodnika chodzi.
0
Racja, gadają do rzeczy.
0
Mnie podoba się gra zawodnika z numerem 21 nie pamiętam nazwiska. Świetne kółeczka kręci.
0
Powiem ci, że mam swoją teorię na temat autobusów przeciwko nam. Uważam, że sami powodujemy "autobusy" na boiskach. Kiedy gramy za wolno piłką pozwalamy na powrót przeciwnika- brakuje szybkiego przenoszenia gry na połowe przeciwnika.
0
Z takim podejściem to na pewno nie wygramy ligi. Dobrze, że piłkarze tak nie myślą- tzn. mam taką nadzieję. ;)
0
Nie no tutaj to nie drukowanie. Asystent podniósł chorągiewkę to główny musiał gwizdnąć. Zwykły błąd.
2
Granaldo udany drybling.
0
Dobry autobus to i strzał z dystansu nic nie da. Patrz ostatni mecz Barcy w Lidze Mistrzów Messi próbował pare razy i wszystko blokowali.
0
I nie zobaczysz.
0
Nawet z dystansu piłka nie trafia w bramkę. Solidny ten autobus.
0
Z takimi jest najtrudniej. Bo stawiają na obronę.
0
Rany.. ależ tam jest tłok.
0
Bo remisują z Barcą?