VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie lubię kiedy pojawiają się takie artykuły przed meczami. Często los bywa złośliwy i na przekór dzieje się inaczej niż mówią statystyki czy historia.
10
Dziwne żeby drużyna z Hiszpanii nie wygrała Super Pucharu Hiszpanii.
1
Aż mi się przypomniało jak Cristiano dostał zapalniczka w głowę.
0
Neymar. Miał tyle samo goli co Messi i Cristiano. ale mniej rozegranych minut.
0
Po co to robic zostalo pol roku kary , a takie cyrki moglby by przyniesc gorsze konsekwencje.
0
Jedno nie wyklucza drugiego.
0
Spadnie wszystko na Di Marie bo on był chyba drugim najlepszym z Argentyńczyków. Ewentualnie na Aguero.
1
Idiotyzm... to tak jakby krol strzelcow nie nalezal sie pilkatzowi, ktory nie wygral turnieju. Skoro uznali, ze byl lepszy od innych to nagroda nalezy sie jemu.
0
Wytlumaczy mi ktos dla czego jest tutaj hejt na higuaina? Nie moglem ogladac meczu a wynik widze 4:1 w karnych zatem jego pudlo nie bylo jedynym.
0
Wszystko będzie tak samo zmienia się tylko świnie przy korycie. Tak wiec mnie jest obojętne kto zasiądzie na stołeczku. Przykład Bartomeu pokazuje, że polityka ma mały wpływ na wydarzenia sportowe.
0
Mnie tam sie nawet podoba ta cieszynka. Tylko nie pasuje ona przy niektorych golach.
0
W grudniu wylapalem bana na miesiac za uzycie slowa debil. Co smieszne to bylo moje pierwsze wykroczenie. Ale nie zaluje tego bo koles wtedy obrazil jednego z naszych pilkarzy, nie pamietam dokladnie ktorego.
1
Nie no z tego co zrozumiałem to sprawa dotyczy RSS i to oni są winni jakieś pieniadze Bravo.
7
No chyba nie.
0
Chlopie moze kolega mial podobna sytuacje i byl prowokowany na boisku. Wiec wie jak by sie zachowal. Dla czego nic do ciebie nie dociera?
1
Oni rozgrywaja mecze w dzien strefa czasowa powoduje nocne godziny u nas. Raczej sie to nie zmieni bo to turniej Ameryk.
1
Mylisz pojecia. To czym nazywasz bycie prawdziwym kibicem jest slepym fanatyzmem.
0
Sprecyzuj, ze 9 bo tak to jeszcze ktos pomysli, ze Messi jest slabszy.
1
Nie ma 23 i pół. Pół roku to 6 miesięcy, a mamy czerwiec wiec ma 23 lata i 5 miesięcy. ;)
0
Nie jestem zwolennikiem Pogby bo z zachowania to moze byc drugi Neymar, ale na prawde chcialbys w pierwszym skladzie kogos ze szkolki gdzie goscie nie radzili sobie nawet w Adelante? Barcelona to klub, ktory co roku walczy na wszystkich frontach, a taki Halilovic czy inny Samper mieli by problem przeciwko Getafe.
3
Co ty piszesz neymar ma 23 lata...
0
Pastore jest cienki.
0
Szatan i lucyfer to ta sama postac... porownanie wyciagniete z tylnej czesci ciala. Mogles przytoczyc tu Lucyfera i Legion albo ineego demona.
0
Ale ja Ci odbieram to prawo do wypowiedzi. A tak na poważnie cyt. "Ale kuzwa nie on o tym decyduje i ma ja brać z pokorą która do tej pory prezentował." koniec cyt. Czy to kolego nie jest sugerowanie co ma zrobić nawet jeżeli tego nie przeczyta to jest to pewien nakaz więc nie bredź.
P.S. Skąd ty możesz wiedzieć czy się zagotowałem?
0
Ty tutaj nie bedziesz nikomu mowil co ma robic. Nie chcial to nie wzial. Jak ktos ci cos daje a ty nie masz na to ochoty np. bulke to uwazasz ze to obraza dla czestujacego?
2
Przyjal i rozpetala sie gownoburza tutaj i u bialych, ze nie zasluzyl. Wiec teraz jej nie chcial.
0
Racja. Gościu jest chyba słabszy od Marca Bartry, który nie gra regularnie.
2
Niektorzy tutaj chyba mysla, ze LFP bedziebadalo odpuszczenie meczu przez barce. Tutaj chodzi o mozliwosc sprzedania meczu przez barce nie o to, ze odpuscili ten mecz bo takich rzeczy nie da sie udowodnic. Tym bardziej, ze to nie jest nielegalne.
0
Kto tak powiedzial, bo nie kojarze?
0
Ale po co to przed ostatnie zdanie?