4

Nie, Cristiano.

0

Po co mi to piszesz. Ja o tym wiem.

0

Jak mawiał klasyk "UEFALONA". (dla redakcji- to nie prowokacja tylko żart, proszę nie banowac :) )

0

Młodsi kojarzą ten klub z Neymarem. Starsze Pokolenie z Pele.

0

Nie no, Niemców oklepaliśmy. ;}

1

Fajnie wytykać komuś swoje własne cechy dzieciaczku? Wjeżdżasz na trenera i mi z takimi tekstami jeszcze wyjeżdżasz?

1

Czemu nie jesteś trenerem?

0

Bardzo śmieszne. Jak tak będzie to trudno.

0

Hah "taką Seville" . To nie byle jaka drużyna człowieku.

0

Ludzie patrzą głównie na statystyki. Myślisz, że jakiś Afrykańczyk ogląda te mecze spojrzy co kto wygrał ile goli asyst miał i zagłosuje. Jak dla mnie to w trójce bedzie ktoś z Barcy Neymar, albo Suarez.

0

Gdzie był Lewy kiedy Bayern odpadał z Ligi Mistrzów na Camp Nou?

0

Dzisiaj piłkarz to też gwiazdor.

0

Ktoś tutaj się nabijał z ligi angielskiej. A jednak UTD prowadzą.

2

Internet- świat, w którym każdy zna dokładne szczegóły na temat życia każdej osoby.

0

O kurde Benfica remisuje. Utd widzę też.

0

Cr leci po króla strzelców chyba. Już 4 bramka w tej edycji.

0

Atleti 1:0

0

Wiadomo, że gramy słabo i nie mamy formy, ale zwycięstwa w takich okresie powinny cieszyć bardziej, ponieważ forma kiedyś nadejdzie, a wtedy wygrana będzie czymś łatwiejszym.

0

Jak to. Nie można się cieszyć z wygranej? Źle dobrałeś słowa kolego.

0

Nie zwracaj uwagi na prowokatorów. Też jak chodziłem do szkoły miałem koleżków, którzy zbijali się o dziwo ze mnie, nie wiem dla czego kiedy Barca przegrała. Co śmieszne koleś był kibicem Milanu który grał kupę i nawet w lidze mistrzów nie grał, ale szczekał najgłośniej.

2

A może Luis Enrique chce wygrać kolejne trofeum jakim jest Puchar Ligi Europy.

0

Czego wy się spodziewaliście. Przecież wiadomo, że cała drużyna jest bez formy. Tym bardziej, że po takich batach z Celtą nie ma co liczyć na fajerwerki. Jak wygramy to będzie dobrze.

1

Ale były by jaja jakbyśmy z grupy nie wyszli.

1

Krwawy księżyc spowodował takie anomalia, ;)

0

Nikt tutaj tak nie robi.

0

Taki żarcik.

0

Ja również- kibic FCB.

0

W styczniu liczę na Nolito na ławeczkę.

2

Suarez niech walczy o króla strzelców, bo na to go stać. Myślę, że bez Messiego weźmie na siebie grę. Nie mniej jednak wolałbym Messiego zdrowego, bo aktualnie nie ma u nas piłkarza, który sam potrafi wygrać mecz i zrobić znaczącą różnicę.

0

Zrozum, że czas Pedro w tym klubie przeminął. Nie wnosił on już tyle do drużyny kiedy mówiło o się o trio MVP. Lubię go tak jak lubiłem Sancheza, ale u nas grał słabo na poziomie Tello- tkzw. jeździec bez głowy. Zrobił wiele dla klubu teraz czas na kogoś nowego- lepszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?