VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie, Cristiano.
0
Po co mi to piszesz. Ja o tym wiem.
0
Jak mawiał klasyk "UEFALONA". (dla redakcji- to nie prowokacja tylko żart, proszę nie banowac :) )
0
Młodsi kojarzą ten klub z Neymarem. Starsze Pokolenie z Pele.
0
Nie no, Niemców oklepaliśmy. ;}
1
Fajnie wytykać komuś swoje własne cechy dzieciaczku? Wjeżdżasz na trenera i mi z takimi tekstami jeszcze wyjeżdżasz?
1
Czemu nie jesteś trenerem?
0
Bardzo śmieszne. Jak tak będzie to trudno.
0
Hah "taką Seville" . To nie byle jaka drużyna człowieku.
0
Ludzie patrzą głównie na statystyki. Myślisz, że jakiś Afrykańczyk ogląda te mecze spojrzy co kto wygrał ile goli asyst miał i zagłosuje. Jak dla mnie to w trójce bedzie ktoś z Barcy Neymar, albo Suarez.
0
Gdzie był Lewy kiedy Bayern odpadał z Ligi Mistrzów na Camp Nou?
0
Dzisiaj piłkarz to też gwiazdor.
0
Ktoś tutaj się nabijał z ligi angielskiej. A jednak UTD prowadzą.
2
Internet- świat, w którym każdy zna dokładne szczegóły na temat życia każdej osoby.
0
O kurde Benfica remisuje. Utd widzę też.
0
Cr leci po króla strzelców chyba. Już 4 bramka w tej edycji.
0
Atleti 1:0
0
Wiadomo, że gramy słabo i nie mamy formy, ale zwycięstwa w takich okresie powinny cieszyć bardziej, ponieważ forma kiedyś nadejdzie, a wtedy wygrana będzie czymś łatwiejszym.
0
Jak to. Nie można się cieszyć z wygranej? Źle dobrałeś słowa kolego.
0
Nie zwracaj uwagi na prowokatorów. Też jak chodziłem do szkoły miałem koleżków, którzy zbijali się o dziwo ze mnie, nie wiem dla czego kiedy Barca przegrała. Co śmieszne koleś był kibicem Milanu który grał kupę i nawet w lidze mistrzów nie grał, ale szczekał najgłośniej.
2
A może Luis Enrique chce wygrać kolejne trofeum jakim jest Puchar Ligi Europy.
0
Czego wy się spodziewaliście. Przecież wiadomo, że cała drużyna jest bez formy. Tym bardziej, że po takich batach z Celtą nie ma co liczyć na fajerwerki. Jak wygramy to będzie dobrze.
1
Ale były by jaja jakbyśmy z grupy nie wyszli.
1
Krwawy księżyc spowodował takie anomalia, ;)
0
Nikt tutaj tak nie robi.
0
Taki żarcik.
0
Ja również- kibic FCB.
0
W styczniu liczę na Nolito na ławeczkę.
2
Suarez niech walczy o króla strzelców, bo na to go stać. Myślę, że bez Messiego weźmie na siebie grę. Nie mniej jednak wolałbym Messiego zdrowego, bo aktualnie nie ma u nas piłkarza, który sam potrafi wygrać mecz i zrobić znaczącą różnicę.
0
Zrozum, że czas Pedro w tym klubie przeminął. Nie wnosił on już tyle do drużyny kiedy mówiło o się o trio MVP. Lubię go tak jak lubiłem Sancheza, ale u nas grał słabo na poziomie Tello- tkzw. jeździec bez głowy. Zrobił wiele dla klubu teraz czas na kogoś nowego- lepszego.