0

Bo nie szczelil gola...

0

Nie chcę nic mówić, ale żaden z tych zespołów nie jest w stanie nas czy Real ograć. Także nie wiem o co spina.

0

Benzema bardziej by pasował na operatora kamery. ;)

0

Tak były takie komentarze.

0

Dzieci nie zrozumiały trolla widać.

1

Pewnie w piątek.

0

To było pytanie retoryczne. Założyłem, że to pamiętasz i chciałem wywołać wspomnienia. :)

0

Pamiętasz w tamtym sezonie bramkę w doliczonym czasie gry?

0

Przeglądałem komentarze i nie spotkałem nawet jednego, który wskazywał by na brak wiary w zespół. To, że ludzie piszą co im się nie podoba to chyba normalne.

1

Sevilla też się odrodziła w meczu z nami. Po prostu takie zespoły spinają się na takie mecze i grają na 100%. Do tego dochodzi trochę pecha po naszej stronie.

0

Messi trochę psuł dzisiaj tą gre zwalniał akcje i tracił piłkę.

0

Ciężko będzie się przebić przez ten mur

0

Ja w tym sezonie z Sevillą, prawda?

0

Na jakie ty urodziny idziesz że wrócisz przed 21.

1

To samo pewnie pisałeś przed meczem z Realem.

2

Munir też miał swoje setki i ich nie wykorzystał.

3

To co napisałeś nie ma sensu.

0

Nasi tyle zarabiają, że mogą mieć na pęczki takiej szyneczki.

0

Jakby nie patrzyć ludzie go lubią o czym świadczą choćby ilość like'ów jego fanpage'a.

0

Nie przeciek tylko ankietę zrobili. Nie siej fermentu.

0

Wyciągnął to jak... albo nie dokończe.

0

Lepszy ten niż ten wcześniejszy na dwa tempa.

3

Experimente jak z Roberto na boku obrony.

15

Ciekawe ilu naszych piłkarzy będzie w 11 tygodnia URL.

0

Roma nic nie gra wiec spokojnie. ;)

0

Nie znasz się. Można komentować od początku istnienia konta. koleś ma konto 2 dni.

0

Odpowiem- nikt :)

1

Zatem już wiemy dla czego im słabo idzie. Taktyka to strzelanie goli. :D

0

Nie zdziwisz się są na to za słabi. ;)

5

Sugerujesz, że zapłaci żeby nie płacić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?