VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie szczelil gola...
0
Nie chcę nic mówić, ale żaden z tych zespołów nie jest w stanie nas czy Real ograć. Także nie wiem o co spina.
0
Benzema bardziej by pasował na operatora kamery. ;)
0
Tak były takie komentarze.
0
Dzieci nie zrozumiały trolla widać.
1
Pewnie w piątek.
0
To było pytanie retoryczne. Założyłem, że to pamiętasz i chciałem wywołać wspomnienia. :)
0
Pamiętasz w tamtym sezonie bramkę w doliczonym czasie gry?
0
Przeglądałem komentarze i nie spotkałem nawet jednego, który wskazywał by na brak wiary w zespół. To, że ludzie piszą co im się nie podoba to chyba normalne.
1
Sevilla też się odrodziła w meczu z nami. Po prostu takie zespoły spinają się na takie mecze i grają na 100%. Do tego dochodzi trochę pecha po naszej stronie.
0
Messi trochę psuł dzisiaj tą gre zwalniał akcje i tracił piłkę.
0
Ciężko będzie się przebić przez ten mur
0
Ja w tym sezonie z Sevillą, prawda?
0
Na jakie ty urodziny idziesz że wrócisz przed 21.
1
To samo pewnie pisałeś przed meczem z Realem.
2
Munir też miał swoje setki i ich nie wykorzystał.
3
To co napisałeś nie ma sensu.
0
Nasi tyle zarabiają, że mogą mieć na pęczki takiej szyneczki.
0
Jakby nie patrzyć ludzie go lubią o czym świadczą choćby ilość like'ów jego fanpage'a.
0
Nie przeciek tylko ankietę zrobili. Nie siej fermentu.
0
Wyciągnął to jak... albo nie dokończe.
0
Lepszy ten niż ten wcześniejszy na dwa tempa.
3
Experimente jak z Roberto na boku obrony.
15
Ciekawe ilu naszych piłkarzy będzie w 11 tygodnia URL.
0
Roma nic nie gra wiec spokojnie. ;)
0
Nie znasz się. Można komentować od początku istnienia konta. koleś ma konto 2 dni.
0
Odpowiem- nikt :)
1
Zatem już wiemy dla czego im słabo idzie. Taktyka to strzelanie goli. :D
0
Nie zdziwisz się są na to za słabi. ;)
5
Sugerujesz, że zapłaci żeby nie płacić?