1

Enrique ich poukladal w przerwie jak puzzle.

0

A nie mówiłem. Tzn nie mówiłem tego wcześniej, bo się bałem ze się pomylę i będzie wstyd.

0

Suarez sabotuje nas.

0

Męczą się.

0

Bramkarz siedzi na pupie mógł podciac piłkę. Szkoda.

1

Skończysz juz płakać o tego Bartre? Ile ma tych szans dostawać? Jest za słaby i tyle.

0

Messi jak Ronaldo z każdego kąta strzela.

0

Jesteś żałosny.

0

Ktoś przed meczem pisał że będzie widoczny brak busiego i miał rację.

0

Ależ z ciebie ekspert.

0

A spalony to gol?

0

No tak większym błędem jest strata niż wypierdzielenie się jako ostatni obrońca.

0

Dostają kase za wywołanie presji na zarządzie w celu lepszego kontraktu Neymara. Tak to wygląda.

0

James wcześniej grał dobrze w Realu, coś ostatnio woda sodowa uderzyła mu do głowy i gra jak gra.

1

To jakieś fan-dziecko Messiego raczej, a nie kibic Barcelony.

0

Przełożony mecz. Dopiero zagramy zaległy mecz.

0

Dla tego też napisałem ostatnie zdanie, że to jest ich problem. :) Ale my też czasami tracimy na takiej grze. Pamiętasz stratę punktów w końcówce z Deportivo?

0

Co jest tutaj głupotą. Nie napisałem, że cieszy mnie że wygrywają. tylko, że marnują energię kiedy zamknęli już mecz.

16

Jedni się śmieją, że ogórki itp. Ale przyjdzie mecz Barcelony z Gijon i nasi będą się z nimi męczyć. I to nie będzie wina autobusu czy spisku wszystkich drużyn La Liga tylko tego, że nasi są słabsi od Realu w jednym aspekcie, ze słabeuszami odpuszczamy i gramy na pół gwizdka. Także szacunek dla Realu, że mimo dobrego wyniku nadal szukają goli i nie odpuszczają. To nie jest dla nich dobre bo mogliby zaoszczędzić siły, ale to już ich problem.

8

Cieszy mnie to, że Real zawsze gra na 100% do końca meczu . I nie ważne jaki wynik widnieje na tablicy. Dzięki temu są bardziej wyczerpani na kolejne mecze.

0

To ty masz problem z mózgiem. I nie chrzań o szacunku, bo nie szanujesz poglądów innych.

0

Nic Ci do tego jakie on ma poglądy.

0

A ten dalej o tej jedenastce...

1

Kurde było tyle ładnych bramek strzelonych przez Neymara a oni do tego zestawienia dali dobitki na pustaka

0

Jak na Polsacie. :)

1

Tutaj większe emocje budzi Ronaldo niż wygrany mecz Barcy wiec nie ma czemu się dziwić.

0

Nie przeżywaj tak tego. Muszą robić show.

0

Nazistowskie Niemcy nie były takie złe w porównaniu co się teraz dzieje.

0

No mina Neymara nie tęga.

0

Dobre prowo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?