VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Enrique ich poukladal w przerwie jak puzzle.
0
A nie mówiłem. Tzn nie mówiłem tego wcześniej, bo się bałem ze się pomylę i będzie wstyd.
0
Suarez sabotuje nas.
0
Męczą się.
0
Bramkarz siedzi na pupie mógł podciac piłkę. Szkoda.
1
Skończysz juz płakać o tego Bartre? Ile ma tych szans dostawać? Jest za słaby i tyle.
0
Messi jak Ronaldo z każdego kąta strzela.
0
Jesteś żałosny.
0
Ktoś przed meczem pisał że będzie widoczny brak busiego i miał rację.
0
Ależ z ciebie ekspert.
0
A spalony to gol?
0
No tak większym błędem jest strata niż wypierdzielenie się jako ostatni obrońca.
0
Dostają kase za wywołanie presji na zarządzie w celu lepszego kontraktu Neymara. Tak to wygląda.
0
James wcześniej grał dobrze w Realu, coś ostatnio woda sodowa uderzyła mu do głowy i gra jak gra.
1
To jakieś fan-dziecko Messiego raczej, a nie kibic Barcelony.
0
Przełożony mecz. Dopiero zagramy zaległy mecz.
0
Dla tego też napisałem ostatnie zdanie, że to jest ich problem. :) Ale my też czasami tracimy na takiej grze. Pamiętasz stratę punktów w końcówce z Deportivo?
0
Co jest tutaj głupotą. Nie napisałem, że cieszy mnie że wygrywają. tylko, że marnują energię kiedy zamknęli już mecz.
16
Jedni się śmieją, że ogórki itp. Ale przyjdzie mecz Barcelony z Gijon i nasi będą się z nimi męczyć. I to nie będzie wina autobusu czy spisku wszystkich drużyn La Liga tylko tego, że nasi są słabsi od Realu w jednym aspekcie, ze słabeuszami odpuszczamy i gramy na pół gwizdka. Także szacunek dla Realu, że mimo dobrego wyniku nadal szukają goli i nie odpuszczają. To nie jest dla nich dobre bo mogliby zaoszczędzić siły, ale to już ich problem.
8
Cieszy mnie to, że Real zawsze gra na 100% do końca meczu . I nie ważne jaki wynik widnieje na tablicy. Dzięki temu są bardziej wyczerpani na kolejne mecze.
0
To ty masz problem z mózgiem. I nie chrzań o szacunku, bo nie szanujesz poglądów innych.
0
Nic Ci do tego jakie on ma poglądy.
0
A ten dalej o tej jedenastce...
1
Kurde było tyle ładnych bramek strzelonych przez Neymara a oni do tego zestawienia dali dobitki na pustaka
0
Jak na Polsacie. :)
1
Tutaj większe emocje budzi Ronaldo niż wygrany mecz Barcy wiec nie ma czemu się dziwić.
0
Nie przeżywaj tak tego. Muszą robić show.
0
Nazistowskie Niemcy nie były takie złe w porównaniu co się teraz dzieje.
0
No mina Neymara nie tęga.
0
Dobre prowo ;)