VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze ma czas stac sie anty bohaterem
7
Dobra, żarty się skończyły, kawka zaparzona w kubeczku Barcelonki, koszuleczka na obecny sezon odziana. Także dzięki tym "amuletom" Barca wygra mecz.
0
Bo biała rasa to rasa pańska i nawet jak jest poniżana to i tak będzie lepsza. Tzn. tak to właśnie wygląda z tym "rasizmem". Według mnie czarnuchy czy żółtki są spoko, bardziej mnie ciapci wkurzają.
0
A potem bedziesz płakał, że kupilśmy średniaka.
2
Gorzej jak ściemą jest to, że jest w stanie grać z Celtą i będzie grał z kontuzją.
0
Remisem?
1
Z tego co piszesz wynika ze liczba w twoim nicku to twoj rok urodzenia.
0
Z fizycznego punktu widzenia raczej nie możliwe. Chyba, że bez piłki biegłby specjalnie powoli.
0
Skąd ta pewność może to porządny gość.
2
Kim jest Bartolomeu???
4
Jak mozesz pisac ze nic nie znaczy skoro cos znaczy?
0
W kwietniu mamy dosyć ciężkie mecze także będzie ciężko, ale kto wie.
0
Warto też podkreślić, że Lucho za pewne miał swój udział w poprawie gry. Myślę, ze naniósł poprawki taktyczne, które wspomógł świetnymi zmianami.
0
Co więcej można stwierdzić po meczu, że Barca jakby troszeczkę osłabła w ataku, za to Real widocznie rośnie w siłę po powrocie Modrica i Ramosa.
0
Całe szczęście w swojej słabszej(pierwszej) połowie potrafiliśmy zdobyć gola.
0
Mnie to bardziej przypomina klasyk z 25 pazdziernika 2014r.
0
Krysztiano to skszydlofy.
0
Jak myslicie, beda w tym meczu jakies karne?
0
Przypilnują Cavaniego w pierwszym meczu i będzie OK, bo na pewno coś strzelimy.
0
Haha. Przed oczmi mam teraz tego goscia z szopa na glowie z programu "Starozytni kosmici". Swoja droga dziwne ze jeszcze nie pokazali tam przykladu Messiego jako dowodu na istnienie kosmitow. ;D
0
Chyba Porto, ale z twoich typow wolal bym Juve, bo Monaco moze postawic niezly autobus.
0
Brazylijczycy nigdy nie dorastaja- maja super luzna mentalnosc. Patrz na Alvesa.
0
Kto powiedzial ze trafimy akurat na nich?
0
Moga.
0
Messi jakby mówił "I kto tu jest królem- cwaniaki"?
0
A ty jaki jesteś żałosny? Pierwsze co, gdy zobaczyłem twój komentarz wszedłem na twój profil w celu znalezienia twojego ulubionego klubiku. A tam co? A tam PSG. Zatem kto jest tutaj żałosny? Kto wchodzi na nie swoją stronę i sam również prowokuje do spinki. Użyłem tylko twojej broni żebyś zobaczył jak to jest- najwyraźniej mi się udało. Over.
0
Haha tobie tez? :D
1
A 2/5 komentarzy z dzisiaj są o Ronaldo.
0
Zgadzam się w 100%.
0
A no tak zapomniałem. ;)