0

Jeszcze ma czas stac sie anty bohaterem

7

Dobra, żarty się skończyły, kawka zaparzona w kubeczku Barcelonki, koszuleczka na obecny sezon odziana. Także dzięki tym "amuletom" Barca wygra mecz.

0

Bo biała rasa to rasa pańska i nawet jak jest poniżana to i tak będzie lepsza. Tzn. tak to właśnie wygląda z tym "rasizmem". Według mnie czarnuchy czy żółtki są spoko, bardziej mnie ciapci wkurzają.

0

A potem bedziesz płakał, że kupilśmy średniaka.

2

Gorzej jak ściemą jest to, że jest w stanie grać z Celtą i będzie grał z kontuzją.

0

Remisem?

1

Z tego co piszesz wynika ze liczba w twoim nicku to twoj rok urodzenia.

0

Z fizycznego punktu widzenia raczej nie możliwe. Chyba, że bez piłki biegłby specjalnie powoli.

0

Skąd ta pewność może to porządny gość.

2

Kim jest Bartolomeu???

4

Jak mozesz pisac ze nic nie znaczy skoro cos znaczy?

0

W kwietniu mamy dosyć ciężkie mecze także będzie ciężko, ale kto wie.

0

Warto też podkreślić, że Lucho za pewne miał swój udział w poprawie gry. Myślę, ze naniósł poprawki taktyczne, które wspomógł świetnymi zmianami.

0

Co więcej można stwierdzić po meczu, że Barca jakby troszeczkę osłabła w ataku, za to Real widocznie rośnie w siłę po powrocie Modrica i Ramosa.

0

Całe szczęście w swojej słabszej(pierwszej) połowie potrafiliśmy zdobyć gola.

0

Mnie to bardziej przypomina klasyk z 25 pazdziernika 2014r.

0

Krysztiano to skszydlofy.

0

Jak myslicie, beda w tym meczu jakies karne?

0

Przypilnują Cavaniego w pierwszym meczu i będzie OK, bo na pewno coś strzelimy.

0

Haha. Przed oczmi mam teraz tego goscia z szopa na glowie z programu "Starozytni kosmici". Swoja droga dziwne ze jeszcze nie pokazali tam przykladu Messiego jako dowodu na istnienie kosmitow. ;D

0

Chyba Porto, ale z twoich typow wolal bym Juve, bo Monaco moze postawic niezly autobus.

0

Brazylijczycy nigdy nie dorastaja- maja super luzna mentalnosc. Patrz na Alvesa.

0

Kto powiedzial ze trafimy akurat na nich?

0

Moga.

0

Messi jakby mówił "I kto tu jest królem- cwaniaki"?

0

A ty jaki jesteś żałosny? Pierwsze co, gdy zobaczyłem twój komentarz wszedłem na twój profil w celu znalezienia twojego ulubionego klubiku. A tam co? A tam PSG. Zatem kto jest tutaj żałosny? Kto wchodzi na nie swoją stronę i sam również prowokuje do spinki. Użyłem tylko twojej broni żebyś zobaczył jak to jest- najwyraźniej mi się udało. Over.

0

Haha tobie tez? :D

1

A 2/5 komentarzy z dzisiaj są o Ronaldo.

0

Zgadzam się w 100%.

0

A no tak zapomniałem. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?