VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie odwracaj kota ogonem, bo na początku napisałeś nie tylko o frustracjach, ale i o chamskim zachowaniu. A zachowanie Alby do takich należało i niczym się ono nie różni od frustracji Ronaldo.
0
Jak ronaldo sie sfrustrowal to pewnie pierwszy wrzucales go do klatki. Nie powinno byc tolerancji na takie zachowania.
0
Wejdz na strone barcy i sobie zobacz.
0
O Atleti ty się martwisz? Jak oni 6 punktów straty do na mają.
0
O widzę kolejnego sezonowca.
0
Jesteś jakiś nienormalny? Jak możesz oceniać jak zagramy z Atletico pod koniec sezonu na podstawie dzisiejszego meczu? Real gra jeszcze z nami z Celtą, która z silnymi gra bardzo dobrze, a każda drużyna w La Liga jest w stanie ograć giganta. Przykład to dzisiejszy mecz.
0
Hah "nigdy nie wybacze".
0
Ja tu jeszcze widzialem jak jakis frustrat hummelsa chcial na obrone.
0
Wez dzieciaku sie nie udzielaj.
0
Wy i ten wasz "hurraoptymizm". Naprawde nie znacie innych slow, ktorymi mozna zastapic to irytujace slowo. Pod kazdym tematem widac jak ktos na sile proboje byc elokwentny i uzywa tego wyrazu. Oglaszam walke z "hurraoptymizmem" ! A prace trenera powinno sie oceniac po sezonie...
0
To fakeowe konto? Czy prawdziwe?
2
Sam zgrywasz znawce hipokryto.
0
Na TTV leci.
0
Wydaje mi się, że jeszcze nie zdążył zareagować, bo dziwne, żeby dziennikarz zadał tylko 3 pytania.
0
Najgorsze jest to, że nawet nie dało by rady teraz kogoś znaleźć z powodu zakazu transferowego. Trzeba by było męczyć się z cienkim Montoya.
2
http://lmgtfy.com/?q=Douglas+Pereira+dos+Santos Masz chłopczyku.
0
Fan McSobieski'ego? :D
2
Odczepcie się już od tego Douglasa. Szkoda chłopa tak się z niego nabijacie.
0
Kisiel bardziej kojarzy mi się ze spermą budyń byłby lepszym określeniem.
0
Wygrałeś!
2
Z tym, że Adriano w defensywie daje trochę mniej. Alba nawet gdy popełni błąd i da się ominąć to szybko dogania rywala.
1
Ale tutaj ból tykla u niektorych widze.
0
Kolego ty chyba masz ograniczony slownik bo bardzo czesto uzywasz tego twojego hurraoptymizmu co jest bardzo irytujace.
0
Hah jak mozesz miec problem z wybraniem faworyta. Kazdy inny rezultat niz wygrana bialych bedzie sensacja.
0
Wydaje mi sie, ze to tylko medialna manipulacja.
0
Zachowanie jakie krytykujesz nie przejawia braku szacunku. Brak szacunku widac w komentarzach, w ktorych obrazacie innych pilkarzy i kluby. Nabijanie sie z zawodnikow czy umniejszanie zaslug. Pisanie, ze dany pilkarz jest lepszy od innego i bez problemu wchodzil by w obrone przeciwnika to dla ciebie brak szacunku? Daj pan spokoj... w takim razie nie moge stwierdzic ze messi jest lepszy od ronaldo bo zaczniesz prowadzic moralna "krucjate" wobec mnie i uczyc, ze "nie okazuje szacunku" ronaldo. Co do pychy. Teraz sie pysza, jezeli bedzie inaczej niz pisza to beda czuc sie glupio i to bedzie lepsza lekcja pokory bo nastepnym razem nie beda chcieli sie zblaznic.
0
To ze jestesmy kibicami i wierzymy w swoj zespol jak i zawodnikow uwazasz za zle? Ludzie pisza to co mysla i zaden gostek z forum nie ma prawa im tego zabronic.
0
No dla Bayernu raczej mniej korzystne.
1
Nie podniecajcie sie tak tym dopingiem bo jeszcze wam cos pocieknie.
0
Mowa o Fabsie?