0

Nie odwracaj kota ogonem, bo na początku napisałeś nie tylko o frustracjach, ale i o chamskim zachowaniu. A zachowanie Alby do takich należało i niczym się ono nie różni od frustracji Ronaldo.

0

Jak ronaldo sie sfrustrowal to pewnie pierwszy wrzucales go do klatki. Nie powinno byc tolerancji na takie zachowania.

0

Wejdz na strone barcy i sobie zobacz.

0

O Atleti ty się martwisz? Jak oni 6 punktów straty do na mają.

0

O widzę kolejnego sezonowca.

0

Jesteś jakiś nienormalny? Jak możesz oceniać jak zagramy z Atletico pod koniec sezonu na podstawie dzisiejszego meczu? Real gra jeszcze z nami z Celtą, która z silnymi gra bardzo dobrze, a każda drużyna w La Liga jest w stanie ograć giganta. Przykład to dzisiejszy mecz.

0

Hah "nigdy nie wybacze".

0

Ja tu jeszcze widzialem jak jakis frustrat hummelsa chcial na obrone.

0

Wez dzieciaku sie nie udzielaj.

0

Wy i ten wasz "hurraoptymizm". Naprawde nie znacie innych slow, ktorymi mozna zastapic to irytujace slowo. Pod kazdym tematem widac jak ktos na sile proboje byc elokwentny i uzywa tego wyrazu. Oglaszam walke z "hurraoptymizmem" ! A prace trenera powinno sie oceniac po sezonie...

0

To fakeowe konto? Czy prawdziwe?

2

Sam zgrywasz znawce hipokryto.

0

Na TTV leci.

0

Wydaje mi się, że jeszcze nie zdążył zareagować, bo dziwne, żeby dziennikarz zadał tylko 3 pytania.

0

Najgorsze jest to, że nawet nie dało by rady teraz kogoś znaleźć z powodu zakazu transferowego. Trzeba by było męczyć się z cienkim Montoya.

2

0

Fan McSobieski'ego? :D

2

Odczepcie się już od tego Douglasa. Szkoda chłopa tak się z niego nabijacie.

0

Kisiel bardziej kojarzy mi się ze spermą budyń byłby lepszym określeniem.

0

Wygrałeś!

2

Z tym, że Adriano w defensywie daje trochę mniej. Alba nawet gdy popełni błąd i da się ominąć to szybko dogania rywala.

1

Ale tutaj ból tykla u niektorych widze.

0

Kolego ty chyba masz ograniczony slownik bo bardzo czesto uzywasz tego twojego hurraoptymizmu co jest bardzo irytujace.

0

Hah jak mozesz miec problem z wybraniem faworyta. Kazdy inny rezultat niz wygrana bialych bedzie sensacja.

0

Wydaje mi sie, ze to tylko medialna manipulacja.

0

Zachowanie jakie krytykujesz nie przejawia braku szacunku. Brak szacunku widac w komentarzach, w ktorych obrazacie innych pilkarzy i kluby. Nabijanie sie z zawodnikow czy umniejszanie zaslug. Pisanie, ze dany pilkarz jest lepszy od innego i bez problemu wchodzil by w obrone przeciwnika to dla ciebie brak szacunku? Daj pan spokoj... w takim razie nie moge stwierdzic ze messi jest lepszy od ronaldo bo zaczniesz prowadzic moralna "krucjate" wobec mnie i uczyc, ze "nie okazuje szacunku" ronaldo. Co do pychy. Teraz sie pysza, jezeli bedzie inaczej niz pisza to beda czuc sie glupio i to bedzie lepsza lekcja pokory bo nastepnym razem nie beda chcieli sie zblaznic.

0

To ze jestesmy kibicami i wierzymy w swoj zespol jak i zawodnikow uwazasz za zle? Ludzie pisza to co mysla i zaden gostek z forum nie ma prawa im tego zabronic.

0

No dla Bayernu raczej mniej korzystne.

1

Nie podniecajcie sie tak tym dopingiem bo jeszcze wam cos pocieknie.

0

Mowa o Fabsie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?