VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troll czy debil?
0
Przecież to właśnie napisałem.
0
Mylisz sie alves jest hejtowany za same wrzutki nie za ich jakosc.
1
Zalosny to jest gimbusiarski tekst ZAL.PL. Co to ku*wa w ogole za tekst?
0
Bo oni sa najlepsi i nie mozliwe zeby przegrali.
1
Na Enrique już powoli zaczynają się obelgi.
1
"Sport"* nie "Mundo". Co do reszty pełna zgoda. :)
2
Boli dupa? Mnie też troszeczkę zabolała, ale przeszło.
1
Zaczyna się dziać to samo co w poprzednim sezonie. Komentarze powoli zaczynają głosić o słabości trenera. Skoro dzieje się tak po pierwszej ligowej porażce to co powiedzieć o tym co może się dziać kiedy Barca wpadnie w dołek. Gnój i syf będzie leciał w stronę trenera. Wszystkim gimbusom radzę zaopatrzyć się w większe łopaty. Na pewno się przydadzą kiedy nadejdą kolejne porażki, a takie na pewno nastąpią. Innymi słowy mówiąc Lucho stanie się TATĄ i każdy będzie go chciał wywieźć na taczce gnoju, którego wcześniej tak wiele nawrzucał.
0
A kogo mial dac jak na lawie same sredniaki.
0
W tamtym sezonie obrona byla duzo slabsza, a jednak dobrze poszlo.
0
Samobójstwem było by wyjść formacją, która jest nie sprawdzona.
2
Nie rozumiem co chciałeś przekazać tym komentarzem. Czy to troll? Czy to ma być zabawne? A może jeszcze coś innego?
0
Obrażając mnie potwierdzasz tylko to, że nie masz racji, a twoimi jedynymi argumentami są próby poniżenia rozmówcy.
0
Człowieku jeżeli ty cieszysz się z powodu że ktoś odczuwa ból i nie może grać to brakuje mi na ciebie słów. Zero ludzkiej wrażliwości. Argument typu oni by robili to samo nie jest argumentem. Ja to ja, ty to ty, a oni to oni. Patrząc na takich jak ty na tym forum odnoszę wrażenie, że w cale nie jesteście lepsi od "tamtych"...
0
Rekord czego? Strzelonych bramek?
0
No co ty nie powiesz?
0
Czy ty widzisz co napisales. Cieszysz sie z czyjejs krzywdy?
0
To będzie raczej wymiana ciosów. Zobaczymy kto zada silniejsze i z-knock out' uje przeciwnika.
0
To jest beniaminek. Kiedy ma testowac sklad jesli nie w takim meczu?
0
Czy jesteś pewny, że na Real wyjdzie Roberto? Myślę, że raczej nie wejdzie.
0
Że próbujesz jakieś burdy tutaj wszczynać.
0
Narazie to ney jest przed messim napinaczu.
0
Po akcji waldusia kiepieskiego spartolil grosicki
0
Chyba dla bramkarza. "Nie ma dobrze wybronionych karnych, sa tylko zle strzelone"
0
Ja wierzylem, ale obstawilem 2:1
2
Mila wyglada troche jak Waldus kiepski
0
Darek92 mam nsdzieje ze nie jestes polakiem. Wstyd tak mowic o wlasnej reprezentacji
0
Do barcy to im duzo brakuje.
0
Nie pisze się w taki sposób jak ty to zrobiłeś.