0

Troll czy debil?

0

Przecież to właśnie napisałem.

0

Mylisz sie alves jest hejtowany za same wrzutki nie za ich jakosc.

1

Zalosny to jest gimbusiarski tekst ZAL.PL. Co to ku*wa w ogole za tekst?

0

Bo oni sa najlepsi i nie mozliwe zeby przegrali.

1

Na Enrique już powoli zaczynają się obelgi.

1

"Sport"* nie "Mundo". Co do reszty pełna zgoda. :)

2

Boli dupa? Mnie też troszeczkę zabolała, ale przeszło.

1

Zaczyna się dziać to samo co w poprzednim sezonie. Komentarze powoli zaczynają głosić o słabości trenera. Skoro dzieje się tak po pierwszej ligowej porażce to co powiedzieć o tym co może się dziać kiedy Barca wpadnie w dołek. Gnój i syf będzie leciał w stronę trenera. Wszystkim gimbusom radzę zaopatrzyć się w większe łopaty. Na pewno się przydadzą kiedy nadejdą kolejne porażki, a takie na pewno nastąpią. Innymi słowy mówiąc Lucho stanie się TATĄ i każdy będzie go chciał wywieźć na taczce gnoju, którego wcześniej tak wiele nawrzucał.

0

A kogo mial dac jak na lawie same sredniaki.

0

W tamtym sezonie obrona byla duzo slabsza, a jednak dobrze poszlo.

0

Samobójstwem było by wyjść formacją, która jest nie sprawdzona.

2

Nie rozumiem co chciałeś przekazać tym komentarzem. Czy to troll? Czy to ma być zabawne? A może jeszcze coś innego?

0

Obrażając mnie potwierdzasz tylko to, że nie masz racji, a twoimi jedynymi argumentami są próby poniżenia rozmówcy.

0

Człowieku jeżeli ty cieszysz się z powodu że ktoś odczuwa ból i nie może grać to brakuje mi na ciebie słów. Zero ludzkiej wrażliwości. Argument typu oni by robili to samo nie jest argumentem. Ja to ja, ty to ty, a oni to oni. Patrząc na takich jak ty na tym forum odnoszę wrażenie, że w cale nie jesteście lepsi od "tamtych"...

0

Rekord czego? Strzelonych bramek?

0

No co ty nie powiesz?

0

Czy ty widzisz co napisales. Cieszysz sie z czyjejs krzywdy?

0

To będzie raczej wymiana ciosów. Zobaczymy kto zada silniejsze i z-knock out' uje przeciwnika.

0

To jest beniaminek. Kiedy ma testowac sklad jesli nie w takim meczu?

0

Czy jesteś pewny, że na Real wyjdzie Roberto? Myślę, że raczej nie wejdzie.

0

Że próbujesz jakieś burdy tutaj wszczynać.

0

Narazie to ney jest przed messim napinaczu.

0

Po akcji waldusia kiepieskiego spartolil grosicki

0

Chyba dla bramkarza. "Nie ma dobrze wybronionych karnych, sa tylko zle strzelone"

0

Ja wierzylem, ale obstawilem 2:1

2

Mila wyglada troche jak Waldus kiepski

0

Darek92 mam nsdzieje ze nie jestes polakiem. Wstyd tak mowic o wlasnej reprezentacji

0

Do barcy to im duzo brakuje.

0

Nie pisze się w taki sposób jak ty to zrobiłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?