VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Najpierw ty osiągnij to co on, a potem możesz "spier*****"- ale z tego forum.
1
Jeszcze wczoraj Bogowie dziś nieudacznicy... Smutne.
0
Statystyki TEGO roku na ten moment Messi ma lepsze.
2
Człowieku wyluzuj trochę. Może mieć znajomych mieszkających w Barcelonie, a ty się nie potrzebnie napinasz i plujesz jadem.
1
Może nie skandal, ale wydaje mi się, że był jednym z najlepszych zawodników. Nie wiem czy najlepszym, zależy jak się na to patrzy.
3
Nie ukrywajmy, że głosy dzielą się następująco: ci co bardziej lubią Messiego oddadzą na niego głos nawet jeśli ten byłby dużo słabszy od innych, to samo z CR7. Jest mało osób które zagłosują tak jak uważają- kto według nich był lepszy. Po za tym jeden weźmie pod uwagę to ile tytułów zdobył dany piłkarz i nagród, a inny spojrzy na statystki. Ciężko przewidzieć kto wygra.
0
Na pewno psuł setki, żeby zrobić to na Santiago... -.-
2
Mam rozumieć, że Ronaldo zabił ci rodzinę?
0
Co do karnego to jest duża szansa, że jakiś będzie w tym meczu.
0
To nie jest Fifa 15 kolego.
0
Messi miał chyba lepszą kilka sezonów temu.
0
Racja tym bardziej, że wystarczyło więcej szczęścia i Leo dał by wyższe zwycięstwo.
1
Świetne ustawienie w obronie wczoraj zastosował Enrique.
0
Zapomniałeś jeszcze dodać, że gol pada kiedy sędzia bierze wdech aby zagwizdać ostatni raz w spotkaniu.
1
Jak to obliczyłeś?
0
To co mają z nimi przegrać bo są słabsi? Litości!
0
Widziałem wszystkie 402 bramki i bardzo dużo to bramki po czyimś podaniu co nie umniejsza zdobycia gola.
0
Tymczasem Arsenal strzela gola
0
A co nas oni teraz obchodza? Maja swoja grupe my swoja.
0
Czy ty jestes jakis uposledzony? Sam sobie zaprzeczasz.
1
Czy ty rozumiesz co napisałeś? Idąc takim tokiem myślenia Messi nie strzelił by połowy swoich bramek gdyby nie magiczne podania Xaviego czy Iniesty w ostatnich latach. Dostać dobre podanie to jedno. Bramkę trzeba jeszcze strzelić nie mówiąc już o dobrym wyjściu na pozycję.
0
Zgłaszam to do prokuratury!
0
Skad wiesz jaka ma forme na DP skoro ani razu w tym sezonie tam nie gral?
0
Za prawdę, za prawdę powiadam Ci nawet Barcelona Guardioli nie była idealna, a porażki też się zdarzały. Po ochłonięciu śmiem stwierdzić, że przegraliśmy przez głupie straty w obronie, które można wyeliminować.
0
Wreszcie normalny komentarz.
0
Dla czego jak oglądam mecz Barcy to muszą albo przegrać albo grać słabo i ledwo wygrać?
0
Tym, że nie skacze pajacyków jak junior.
0
Kompleksy masz jakies z tym pedalem czy jak.
0
O jakich komediach mowa panie "urazony"? Zart o pilkarzach jest kulturalniejszy niz o dupach czy innych wulgach. To dwie rozne "bajki".
0
O juz sie zaczyna psioczenie na trenera. Najpierw nowy Chrystus Barcy potem nikt. To samo bylo z Martino.