13

Najpierw ty osiągnij to co on, a potem możesz "spier*****"- ale z tego forum.

1

Jeszcze wczoraj Bogowie dziś nieudacznicy... Smutne.

0

Statystyki TEGO roku na ten moment Messi ma lepsze.

2

Człowieku wyluzuj trochę. Może mieć znajomych mieszkających w Barcelonie, a ty się nie potrzebnie napinasz i plujesz jadem.

1

Może nie skandal, ale wydaje mi się, że był jednym z najlepszych zawodników. Nie wiem czy najlepszym, zależy jak się na to patrzy.

3

Nie ukrywajmy, że głosy dzielą się następująco: ci co bardziej lubią Messiego oddadzą na niego głos nawet jeśli ten byłby dużo słabszy od innych, to samo z CR7. Jest mało osób które zagłosują tak jak uważają- kto według nich był lepszy. Po za tym jeden weźmie pod uwagę to ile tytułów zdobył dany piłkarz i nagród, a inny spojrzy na statystki. Ciężko przewidzieć kto wygra.

0

Na pewno psuł setki, żeby zrobić to na Santiago... -.-

2

Mam rozumieć, że Ronaldo zabił ci rodzinę?

0

Co do karnego to jest duża szansa, że jakiś będzie w tym meczu.

0

To nie jest Fifa 15 kolego.

0

Messi miał chyba lepszą kilka sezonów temu.

0

Racja tym bardziej, że wystarczyło więcej szczęścia i Leo dał by wyższe zwycięstwo.

1

Świetne ustawienie w obronie wczoraj zastosował Enrique.

0

Zapomniałeś jeszcze dodać, że gol pada kiedy sędzia bierze wdech aby zagwizdać ostatni raz w spotkaniu.

1

Jak to obliczyłeś?

0

To co mają z nimi przegrać bo są słabsi? Litości!

0

Widziałem wszystkie 402 bramki i bardzo dużo to bramki po czyimś podaniu co nie umniejsza zdobycia gola.

0

Tymczasem Arsenal strzela gola

0

A co nas oni teraz obchodza? Maja swoja grupe my swoja.

0

Czy ty jestes jakis uposledzony? Sam sobie zaprzeczasz.

1

Czy ty rozumiesz co napisałeś? Idąc takim tokiem myślenia Messi nie strzelił by połowy swoich bramek gdyby nie magiczne podania Xaviego czy Iniesty w ostatnich latach. Dostać dobre podanie to jedno. Bramkę trzeba jeszcze strzelić nie mówiąc już o dobrym wyjściu na pozycję.

0

Zgłaszam to do prokuratury!

0

Skad wiesz jaka ma forme na DP skoro ani razu w tym sezonie tam nie gral?

0

Za prawdę, za prawdę powiadam Ci nawet Barcelona Guardioli nie była idealna, a porażki też się zdarzały. Po ochłonięciu śmiem stwierdzić, że przegraliśmy przez głupie straty w obronie, które można wyeliminować.

0

Wreszcie normalny komentarz.

0

Dla czego jak oglądam mecz Barcy to muszą albo przegrać albo grać słabo i ledwo wygrać?

0

Tym, że nie skacze pajacyków jak junior.

0

Kompleksy masz jakies z tym pedalem czy jak.

0

O jakich komediach mowa panie "urazony"? Zart o pilkarzach jest kulturalniejszy niz o dupach czy innych wulgach. To dwie rozne "bajki".

0

O juz sie zaczyna psioczenie na trenera. Najpierw nowy Chrystus Barcy potem nikt. To samo bylo z Martino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?