VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba cie... Alexis jest dobry ale do Messiego brakuje mu bardzo duzo.
2
Teraz fifa nalozy sankcje na pana Alejandro za ostre soowa w ich kierunku. 'Zakaz w gry pilkarskie na konsoli lub komputerze.'
1
Na mistrza sie nie zasluguje jego sie wygrywa. Jak argentyna wygra z niemcami tez bedziesz pisal debilne komentarze ze nie zasluzyli? Niemcy mogli by wygrywac kazdy mecz nawet i 10 bramkami, a argentyna jedna to i tak gdyby przegrali z nia nic by nie zmienilo.
0
PPV? Moglbys wytlumaczyc ten skrot bo nie wiem o jaka telewizje ci chodzi.
0
Mecz meczowi rowny nie jest.
0
Co ci da kara dla Zunigi?
0
Ramieniu...
0
Wreszcie normalny koment
2
Gdybac zawsze mozna. Gdyby sedzia nie widzial reki hulka, gdyby bravo nie obronil jednego strzalu na bramke, gdyby, gdyby, gdyby...
0
Zobacz na drabinkę dopiero komentuj z łaski swojej. Link ci mam podać czy sam znajdziesz?
0
Nie wiem jakim sposobem skoro możliwym ćwierćfinalistą dla Brazylii może być Urugwaj lub Kolumbia
0
To twój typ, ale w takim razie kogo widzisz zamiast nich?
0
Po zakończonych rozgrywkach grupowych pozwolę sobie na wytypowanie finalistów. Brazylia _ : _ Holandia
0
Gdyby śladu nie było to nie biegł by do sędziego z odkrytym ramieniem, a koledzy Suareza nie próbowali zasłonić miejsca ugryzienia.
0
Zirytowało mnie to bo wyczułem w twoim komencie trochę cwaniactwa nic więcej. Jeżeli tak nie jest to spoko.
1
Wiesz, że prowokuje, a i tak dałeś wprowadzić się w kłótnie z nim.
0
Muszę cie zasmucić Messi swoją słabszą prawą kopie lepiej niż ty swoją prawą- silniejszą nogą.
0
Chyba pomyliłeś odpowiedzi. :) Chyba, że zrozumiałeś, że w pełni się zgadzam z 'Tzard'. Otóż chodziło mi o część związaną z Alexisem. :)
0
Chłopie gdzie Barce stać by było na wyłożenie takiej sumy za jednego piłkarza.
0
Suarez zglodnial
0
Racja. Lige przegralismy nie przez zly atak, ale przez obrone ktora momentami grala patologie na boisku.
0
Jest w tym duzo racji. Szkoda wypuszczac Alexisa, a pogodzenie 3 gwiazd bedzie bardzo trudne.
1
Nie wiem czy mam to rozumiec w ten sposob, ze kupujac suareza wydamy cale pieniadze przeznaczone na transfery i bylby to ostatni transfer tego okienka, a zatem pozostalibysmy bez stopera. Czy moze zabieg zamiany skrzydlowego ma temu zapobiec. A wiec czy orientuje sie ktos jak wogole wyglada nasza sytuacja budzetowa?
1
Nastaly czasy ze kazdy chce wyruchac barce na transferach. Chca duzo za swoich a kupuja od nas za grosze.
2
Ty te liczby chyba z dupy wyjales.
1
On nie kazal obroncy aby go trzymal...
0
Pytanie nasuwa się jedno- jak chcesz ich 4 upchać na boisku, a może jeden będzie zmiennikiem? Messiego w pomocy nie widzę za bardzo teraz za mało biega.
11
Katalończycy nie chcą identyfikować się z Hiszpanami. Chcą autonomii Katalonii pewnie dla tego to robią.
0
Racja, ale pisałeś o tym od kogo więcej może dostać stąd moja opinia. :)
0
Po co prowokujesz?