0

Chyba cie... Alexis jest dobry ale do Messiego brakuje mu bardzo duzo.

2

Teraz fifa nalozy sankcje na pana Alejandro za ostre soowa w ich kierunku. 'Zakaz w gry pilkarskie na konsoli lub komputerze.'

1

Na mistrza sie nie zasluguje jego sie wygrywa. Jak argentyna wygra z niemcami tez bedziesz pisal debilne komentarze ze nie zasluzyli? Niemcy mogli by wygrywac kazdy mecz nawet i 10 bramkami, a argentyna jedna to i tak gdyby przegrali z nia nic by nie zmienilo.

0

PPV? Moglbys wytlumaczyc ten skrot bo nie wiem o jaka telewizje ci chodzi.

0

Mecz meczowi rowny nie jest.

0

Co ci da kara dla Zunigi?

0

Ramieniu...

0

Wreszcie normalny koment

2

Gdybac zawsze mozna. Gdyby sedzia nie widzial reki hulka, gdyby bravo nie obronil jednego strzalu na bramke, gdyby, gdyby, gdyby...

0

Zobacz na drabinkę dopiero komentuj z łaski swojej. Link ci mam podać czy sam znajdziesz?

0

Nie wiem jakim sposobem skoro możliwym ćwierćfinalistą dla Brazylii może być Urugwaj lub Kolumbia

0

To twój typ, ale w takim razie kogo widzisz zamiast nich?

0

Po zakończonych rozgrywkach grupowych pozwolę sobie na wytypowanie finalistów. Brazylia _ : _ Holandia

0

Gdyby śladu nie było to nie biegł by do sędziego z odkrytym ramieniem, a koledzy Suareza nie próbowali zasłonić miejsca ugryzienia.

0

Zirytowało mnie to bo wyczułem w twoim komencie trochę cwaniactwa nic więcej. Jeżeli tak nie jest to spoko.

1

Wiesz, że prowokuje, a i tak dałeś wprowadzić się w kłótnie z nim.

0

Muszę cie zasmucić Messi swoją słabszą prawą kopie lepiej niż ty swoją prawą- silniejszą nogą.

0

Chyba pomyliłeś odpowiedzi. :) Chyba, że zrozumiałeś, że w pełni się zgadzam z 'Tzard'. Otóż chodziło mi o część związaną z Alexisem. :)

0

Chłopie gdzie Barce stać by było na wyłożenie takiej sumy za jednego piłkarza.

0

Suarez zglodnial

0

Racja. Lige przegralismy nie przez zly atak, ale przez obrone ktora momentami grala patologie na boisku.

0

Jest w tym duzo racji. Szkoda wypuszczac Alexisa, a pogodzenie 3 gwiazd bedzie bardzo trudne.

1

Nie wiem czy mam to rozumiec w ten sposob, ze kupujac suareza wydamy cale pieniadze przeznaczone na transfery i bylby to ostatni transfer tego okienka, a zatem pozostalibysmy bez stopera. Czy moze zabieg zamiany skrzydlowego ma temu zapobiec. A wiec czy orientuje sie ktos jak wogole wyglada nasza sytuacja budzetowa?

1

Nastaly czasy ze kazdy chce wyruchac barce na transferach. Chca duzo za swoich a kupuja od nas za grosze.

2

Ty te liczby chyba z dupy wyjales.

1

On nie kazal obroncy aby go trzymal...

0

Pytanie nasuwa się jedno- jak chcesz ich 4 upchać na boisku, a może jeden będzie zmiennikiem? Messiego w pomocy nie widzę za bardzo teraz za mało biega.

11

Katalończycy nie chcą identyfikować się z Hiszpanami. Chcą autonomii Katalonii pewnie dla tego to robią.

0

Racja, ale pisałeś o tym od kogo więcej może dostać stąd moja opinia. :)

0

Po co prowokujesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?