VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodziło mi raczej o powiedzenie nie o naszą historie.
0
Lorente nie przejdzie do Barcy.
0
To bardzo dobrze.
0
Największe transfery przeprowadzane są "po cichu".
0
Akurat to Barca wydaje więcej na pensje niż real także jesteśmy skłonni dać mu więcej. Zwłaszcza patrząc jak finanse klubu zostaną odciążone po odejściu Xaviego, Fabsa itp.
0
Napisałem dwa posty ponieważ pisałem je z telefonu. Dla czego tak się stało? Otóż podczas pisania nacisnąłem 'dodaj komentarz' ze względu na dosyć stary telefon z małym wyświetlaczem i zacinającą się przeglądarką. Jak wiadomo z telefonu nie można edytować komentarzy tak więc napisałem kontynuację w odpowiedzi. Tak więc wyluzujcie drodzy żartownisie.
0
Chyba napisal dokladnie co mu nie pasuje wiec skad twoje pytanie?
9
Racja. Oba zachowania przykladem beznadziejnej bezradnosci.
0
Twn ktos ma trafic do barcy.
0
Zauwazam pewna zaleznosc. Kiedy ktos pokaze sie z dobrej strony na mundialu to nastepnego dnia
0
Gral jeszcze gorzej od costy, ktory potrafil urywac sie na moment obroncom.
2
Masz podobne myslenie do zubiego przyjacielu.
0
Dopoero 20 minuta narwancu
0
Pogra tam rok może więcej i wróci do zarządu albo na posadę trenerską lub coś w tym stylu.
0
Pewnie nie zauważył jak wyciąga do niego rękę. Temu drugiemu już podał więc czemu miałby nie podać pierwszemu?
0
Nie wiem skad bysmy tyle kasy wzieli
0
Thiago to nie ten poziom co xavi teraz czy koke. Nadal jest za cienki wiec nie placz nad rozlanym mlekiem
1
Dla tego po pierwszej polowie poszedlem spac..
5
Kto w ogóle trenuje te Argentynę, że tak grają. TATA Martino?
0
Albo Zabaleta
1
Messi coś lipe gra dziś.
0
Balotelli i tak by nie przeszedł bo jak powiedział "nie będzie grał z panienkami".
1
Czarnego łatwiej do biegania zmusić.
0
Zluzuj troszkę nie każdy myśli jak ty.
0
Fabregas jak telefon- abonament trzeba było płacić.
0
Jestes ulomny czy jak?
4
Bo to jego koncepcja... Ma plan na drużynę i chce go wprowadzić w życie.
2
Smieszne jest to ze neuer jest na tej liscie a lewy nie. Z reguly napastnicy sa bardziej wartosciowi niz bramkarze.
0
Skąd ta pewność?
0
Racja wystarczy spojrzeć na gre neymara w pierwszej części seznonu, ale to wina trenera, że nie potrafił poustawiać dwóch cracków tak aby gra się kleiła.