0

Chodziło mi raczej o powiedzenie nie o naszą historie.

0

Lorente nie przejdzie do Barcy.

0

To bardzo dobrze.

0

Największe transfery przeprowadzane są "po cichu".

0

Akurat to Barca wydaje więcej na pensje niż real także jesteśmy skłonni dać mu więcej. Zwłaszcza patrząc jak finanse klubu zostaną odciążone po odejściu Xaviego, Fabsa itp.

0

Napisałem dwa posty ponieważ pisałem je z telefonu. Dla czego tak się stało? Otóż podczas pisania nacisnąłem 'dodaj komentarz' ze względu na dosyć stary telefon z małym wyświetlaczem i zacinającą się przeglądarką. Jak wiadomo z telefonu nie można edytować komentarzy tak więc napisałem kontynuację w odpowiedzi. Tak więc wyluzujcie drodzy żartownisie.

0

Chyba napisal dokladnie co mu nie pasuje wiec skad twoje pytanie?

9

Racja. Oba zachowania przykladem beznadziejnej bezradnosci.

0

Twn ktos ma trafic do barcy.

0

Zauwazam pewna zaleznosc. Kiedy ktos pokaze sie z dobrej strony na mundialu to nastepnego dnia

0

Gral jeszcze gorzej od costy, ktory potrafil urywac sie na moment obroncom.

2

Masz podobne myslenie do zubiego przyjacielu.

0

Dopoero 20 minuta narwancu

0

Pogra tam rok może więcej i wróci do zarządu albo na posadę trenerską lub coś w tym stylu.

0

Pewnie nie zauważył jak wyciąga do niego rękę. Temu drugiemu już podał więc czemu miałby nie podać pierwszemu?

0

Nie wiem skad bysmy tyle kasy wzieli

0

Thiago to nie ten poziom co xavi teraz czy koke. Nadal jest za cienki wiec nie placz nad rozlanym mlekiem

1

Dla tego po pierwszej polowie poszedlem spac..

5

Kto w ogóle trenuje te Argentynę, że tak grają. TATA Martino?

0

Albo Zabaleta

1

Messi coś lipe gra dziś.

0

Balotelli i tak by nie przeszedł bo jak powiedział "nie będzie grał z panienkami".

1

Czarnego łatwiej do biegania zmusić.

0

Zluzuj troszkę nie każdy myśli jak ty.

0

Fabregas jak telefon- abonament trzeba było płacić.

0

Jestes ulomny czy jak?

4

Bo to jego koncepcja... Ma plan na drużynę i chce go wprowadzić w życie.

2

Smieszne jest to ze neuer jest na tej liscie a lewy nie. Z reguly napastnicy sa bardziej wartosciowi niz bramkarze.

0

Skąd ta pewność?

0

Racja wystarczy spojrzeć na gre neymara w pierwszej części seznonu, ale to wina trenera, że nie potrafił poustawiać dwóch cracków tak aby gra się kleiła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?