VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba twoje bo moje nie.
1
Przepraszam bardzo czy jest w tym coś złego że jest młodym kibicem? Odnoszę wrażenie, że tak uważasz.
0
Gdzie tu ci pisze, że Barca go za tyle sprzedaje? To tylko ich oferta nasz zarząd nie musi się na nią godzić.
0
Bo ty nie jesteś idiotą.
1
To idź zrób tak w Fifa 14
0
Przeformatujmy na Barce 2.0 :)
0
Moim zdaniem w obecnej chwili to Xavi przegrał by walkę o miejsce w 11 z KOKE.
0
Czy na tej stronie nie pojawił się wcześniej artykuł, że City wycenia go na 70mln? Wydaje mi się, że tak więc raczej za 38mln nie sprzedadzą.
5
Ja tam lubię w wolnym czasie poczytać trochę tych ploteczek. :)
0
Dobra informacja lubię tego zawodnika i nie chciałbym aby odchodził. :)
0
Chodziło mi o to, że denerwują mnie niektóre osoby na tym forum, które co post związany choćby minimalnie z Zubim piszą tego typu komentarze. Wiedziałem, że to ironia dla tego twierdzę, że kolega próbuje się dowartościować i załapać w ten sposób kilka plusów od fanatyków hejtujących Zubiego. Nie wiem czy krytykowanie może mnie w jakiś sposób podbudować... gdybym pisał na czyjś temat oszczerstwa bądź podważał jego autorytet można by powiedzieć, że obrażam go aby podbudować swoje ego. Możesz byś spokojny mam wspaniałą rodzinę i świetne życie, także podbudowywanie się kosztem innych jest mi nie potrzebne.
0
Tak na prawde gdybym to ja byl prezesem jakiegos klubu to za Alvesa 5 mln bym nie dal patrzac na jego gre w ostatnim sezonie. Lubie go jako osobe ale on sie juz wypalil.Nie mniej jednak powinni wycenic go troche wyzej.
0
Ty chyba nie wiesz co to jest transfer, bo piszesz takie glupoty. Widac krytykowanie ruchow zarzadu staje sie modne i wiele osob probuje uzyskac w ten sposob 'okejke' aby dowartosciowac swoje zycie.
0
Do kontuzji to Valdes był najlepszy w klubie, gdyby nie on sezon byłby dla nas skończony po rundzie jesiennej.
0
Uwierz, że u nas też ich nie brakuje... niestety...
0
To jest strona O FC Barcelonie nie o Atletico czy Realu. Będzie później pewnie krótki News przy przeglądzie prasy. Po co się nie potrzebnie napinasz. Jeżeli chcesz poczytać sobie o tym meczu to zajrzyj na inną stronkę.
3
Ty chyba nie wiesz co oznacza ta "La Decima"...
0
Może nie La decima, ale coś podobnego pewnie tak. :)
3
Cytował...
0
Z jednej strony masz rację 5 min to trochę dużo. Ale Atletico same jest sobie winne bo zamiast wykopywać piłkę "na pałe" powinni grać tak jak w całym meczu wtedy dojechali by z wynikiem 1:0 do końca.
0
Na TVP1 masz meczyk chyba, że telewizji nie masz. :)
5
Co wy macie z tym zaslugiwaniem... Zasluzy ten kto wygra final.
0
Za słaby jest na Barce.
0
Zgadzam się.
0
Bez względu na cene sprawie sobie taki prezent we wrześniu na 18 urodziny. :)
0
Szukanie dziury w całym. Puchar wygrany to czepiają się, pierdół.
0
Piłkarz dobry, ale budujmy skład na lata. Toure miał swój czas w Barcelonie dajmy szanse młodszym.
0
Mourinho z Cwelsi w tym sezonie nic nie ugrał. A potencjał tej drużyny jest ogromny. Więc nie pisz mi tu, że to wielki trener bo on tylko autobus umie wyprowadzić.
0
Nigdzie nie napisałem, że NIE WOLNO! Stwierdzam tylko ich hipokryzję, ponieważ tak jak oni angażują się w doping tak samo piłkarze są zaangażowani w grę. To samo działa w przeciwną stronę i tu zamyka się koło. Ludzie nie wymagajmy od kogoś czegoś czego sami nie robimy bo to jest śmieszne. W żaden sposób nie próbuję tutaj bronić "Leni", ale patrząc na niektóre stadiony w Hiszpanii gdzie kibice gotują przyjezdnym istne piekło to nasi kibice są jednymi z najgorszych. Co oczywiście nie usprawiedliwia piłkarzy ponieważ dostają za grę wielkie pieniądze więc powinni zapier...
0
Gdybym mógł poleciłbym twój komentarz, bo masz rację. Pamiętam mecz (wygrany), po którym prasa czepiała się zbyt niskiego posiadania piłki.