0

Chyba twoje bo moje nie.

1

Przepraszam bardzo czy jest w tym coś złego że jest młodym kibicem? Odnoszę wrażenie, że tak uważasz.

0

Gdzie tu ci pisze, że Barca go za tyle sprzedaje? To tylko ich oferta nasz zarząd nie musi się na nią godzić.

0

Bo ty nie jesteś idiotą.

1

To idź zrób tak w Fifa 14

0

Przeformatujmy na Barce 2.0 :)

0

Moim zdaniem w obecnej chwili to Xavi przegrał by walkę o miejsce w 11 z KOKE.

0

Czy na tej stronie nie pojawił się wcześniej artykuł, że City wycenia go na 70mln? Wydaje mi się, że tak więc raczej za 38mln nie sprzedadzą.

5

Ja tam lubię w wolnym czasie poczytać trochę tych ploteczek. :)

0

Dobra informacja lubię tego zawodnika i nie chciałbym aby odchodził. :)

0

Chodziło mi o to, że denerwują mnie niektóre osoby na tym forum, które co post związany choćby minimalnie z Zubim piszą tego typu komentarze. Wiedziałem, że to ironia dla tego twierdzę, że kolega próbuje się dowartościować i załapać w ten sposób kilka plusów od fanatyków hejtujących Zubiego. Nie wiem czy krytykowanie może mnie w jakiś sposób podbudować... gdybym pisał na czyjś temat oszczerstwa bądź podważał jego autorytet można by powiedzieć, że obrażam go aby podbudować swoje ego. Możesz byś spokojny mam wspaniałą rodzinę i świetne życie, także podbudowywanie się kosztem innych jest mi nie potrzebne.

0

Tak na prawde gdybym to ja byl prezesem jakiegos klubu to za Alvesa 5 mln bym nie dal patrzac na jego gre w ostatnim sezonie. Lubie go jako osobe ale on sie juz wypalil.Nie mniej jednak powinni wycenic go troche wyzej.

0

Ty chyba nie wiesz co to jest transfer, bo piszesz takie glupoty. Widac krytykowanie ruchow zarzadu staje sie modne i wiele osob probuje uzyskac w ten sposob 'okejke' aby dowartosciowac swoje zycie.

0

Do kontuzji to Valdes był najlepszy w klubie, gdyby nie on sezon byłby dla nas skończony po rundzie jesiennej.

0

Uwierz, że u nas też ich nie brakuje... niestety...

0

To jest strona O FC Barcelonie nie o Atletico czy Realu. Będzie później pewnie krótki News przy przeglądzie prasy. Po co się nie potrzebnie napinasz. Jeżeli chcesz poczytać sobie o tym meczu to zajrzyj na inną stronkę.

3

Ty chyba nie wiesz co oznacza ta "La Decima"...

0

Może nie La decima, ale coś podobnego pewnie tak. :)

3

Cytował...

0

Z jednej strony masz rację 5 min to trochę dużo. Ale Atletico same jest sobie winne bo zamiast wykopywać piłkę "na pałe" powinni grać tak jak w całym meczu wtedy dojechali by z wynikiem 1:0 do końca.

0

Na TVP1 masz meczyk chyba, że telewizji nie masz. :)

5

Co wy macie z tym zaslugiwaniem... Zasluzy ten kto wygra final.

0

Za słaby jest na Barce.

0

Zgadzam się.

0

Bez względu na cene sprawie sobie taki prezent we wrześniu na 18 urodziny. :)

0

Szukanie dziury w całym. Puchar wygrany to czepiają się, pierdół.

0

Piłkarz dobry, ale budujmy skład na lata. Toure miał swój czas w Barcelonie dajmy szanse młodszym.

0

Mourinho z Cwelsi w tym sezonie nic nie ugrał. A potencjał tej drużyny jest ogromny. Więc nie pisz mi tu, że to wielki trener bo on tylko autobus umie wyprowadzić.

0

Nigdzie nie napisałem, że NIE WOLNO! Stwierdzam tylko ich hipokryzję, ponieważ tak jak oni angażują się w doping tak samo piłkarze są zaangażowani w grę. To samo działa w przeciwną stronę i tu zamyka się koło. Ludzie nie wymagajmy od kogoś czegoś czego sami nie robimy bo to jest śmieszne. W żaden sposób nie próbuję tutaj bronić "Leni", ale patrząc na niektóre stadiony w Hiszpanii gdzie kibice gotują przyjezdnym istne piekło to nasi kibice są jednymi z najgorszych. Co oczywiście nie usprawiedliwia piłkarzy ponieważ dostają za grę wielkie pieniądze więc powinni zapier...

0

Gdybym mógł poleciłbym twój komentarz, bo masz rację. Pamiętam mecz (wygrany), po którym prasa czepiała się zbyt niskiego posiadania piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?