1

A potem kopnął w tyłek na pożegnanie. :)

0

Messi to skromny człowiek pewnie dla tego. Ale i tak każdy powie, że to tyran w szatni Barcy i ustawia każdego po kątach.

0

Świetni piłkarze na świetnym miejscu w lidze.

0

W pełni się zgadzam Dani zagrał dobre spotkanie.

0

To jest brazylijczyk. Oni juz tak maja.

0

Co tu ma do rzeczy od kiedy kibicuję Barcelonie. Od tamtego okresu zacząłem interesować się piłką klubową. Moi rodzice nie oglądali i nie oglądają footballu więc nie miałem z nim styczności pomijając mecze reprezentacji narodowej i to, że grałem na podwórkach z kolegami.P.S. Wnioskuję, że zerknąłeś na mój profil więc wiesz już że mam niespełna 18 lat."Można powiedzieć o mnie"? Ja nie nazywam kogoś 10 latkiem.

0

Rzut rożny to rzut rożny nie wolny. Mały szczegół, ale ważny.

1

Zabawne jest też mówienie przez madryciaków- "Neymar nurkuje", kiedy to Ronaldo często gęsto udaje faule. Tego już nie widzą- hipokryci.

0

Czyli to jest wedlug ciebie dowod na istnienie zycia na innej planecie? R

0

Bramkę mógł strzelić po rzucie wolnym nie rożnym.

0

O czym ty piszesz?

0

Wy tez nie lepsi od niego.

0

Jeszcze minuty podaj... -.-

0

Jeżeli stary Messi wróci i będzie ładował bramki jak z karabinu maszynowego to masz rację.

0

Co bylo a nie jest... (dokoncz sama)

0

Jak ty to ująłeś "spinam się" bo głupie jest pisanie, że przedłużenie kontraktu jest transferem. 11 letnie dziecko? Sam masz 13 czy 14, że określasz kogoś mianem 11 latka?

0

Dla tego napisal "obecnie"

0

Dani nie jest transferem!!! Po co robisz z siebie kretyna i wypisujesz takie rzeczy. To jest ani zabawne ani madre, tylko zenujace.

0

Chyba Pomocnik ofensywny

1

Malo masz napastnikow w skladzie? Pamietaj o wychowankach...

0

Ostatnimi czasy sporo tych odwolan do CAS.

0

I messi w bramce...

1

Racja z messim dzieje sie podobnie jak z ronim.

2

Cuadrado? A on przypadkiem nie gra dla Fiorentiny?

0

To mało w życiu rozumiesz, bez odbioru...

0

Ty tak na serio czy się zgrywasz?

2

W jaki sposób doszedłeś do tych liczb panie prorok.

0

O tym właśnie piszę...

0

Wypisujesz bzdury i prowokujesz w idiotyczny sposób.

0

Boże... widzisz i nie grzmisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?