VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A potem kopnął w tyłek na pożegnanie. :)
0
Messi to skromny człowiek pewnie dla tego. Ale i tak każdy powie, że to tyran w szatni Barcy i ustawia każdego po kątach.
0
Świetni piłkarze na świetnym miejscu w lidze.
0
W pełni się zgadzam Dani zagrał dobre spotkanie.
0
To jest brazylijczyk. Oni juz tak maja.
0
Co tu ma do rzeczy od kiedy kibicuję Barcelonie. Od tamtego okresu zacząłem interesować się piłką klubową. Moi rodzice nie oglądali i nie oglądają footballu więc nie miałem z nim styczności pomijając mecze reprezentacji narodowej i to, że grałem na podwórkach z kolegami.P.S. Wnioskuję, że zerknąłeś na mój profil więc wiesz już że mam niespełna 18 lat."Można powiedzieć o mnie"? Ja nie nazywam kogoś 10 latkiem.
0
Rzut rożny to rzut rożny nie wolny. Mały szczegół, ale ważny.
1
Zabawne jest też mówienie przez madryciaków- "Neymar nurkuje", kiedy to Ronaldo często gęsto udaje faule. Tego już nie widzą- hipokryci.
0
Czyli to jest wedlug ciebie dowod na istnienie zycia na innej planecie? R
0
Bramkę mógł strzelić po rzucie wolnym nie rożnym.
0
O czym ty piszesz?
0
Wy tez nie lepsi od niego.
0
Jeszcze minuty podaj... -.-
0
Jeżeli stary Messi wróci i będzie ładował bramki jak z karabinu maszynowego to masz rację.
0
Co bylo a nie jest... (dokoncz sama)
0
Jak ty to ująłeś "spinam się" bo głupie jest pisanie, że przedłużenie kontraktu jest transferem. 11 letnie dziecko? Sam masz 13 czy 14, że określasz kogoś mianem 11 latka?
0
Dla tego napisal "obecnie"
0
Dani nie jest transferem!!! Po co robisz z siebie kretyna i wypisujesz takie rzeczy. To jest ani zabawne ani madre, tylko zenujace.
0
Chyba Pomocnik ofensywny
1
Malo masz napastnikow w skladzie? Pamietaj o wychowankach...
0
Ostatnimi czasy sporo tych odwolan do CAS.
0
I messi w bramce...
1
Racja z messim dzieje sie podobnie jak z ronim.
2
Cuadrado? A on przypadkiem nie gra dla Fiorentiny?
0
To mało w życiu rozumiesz, bez odbioru...
0
Ty tak na serio czy się zgrywasz?
2
W jaki sposób doszedłeś do tych liczb panie prorok.
0
O tym właśnie piszę...
0
Wypisujesz bzdury i prowokujesz w idiotyczny sposób.
0
Boże... widzisz i nie grzmisz.