VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet największy trener prowadząc słaby zespół nie będzie w czołówce tabeli, a 9 miejsce jak na Celte to całkiem dobry wynik. Zauważmy też ich ostatni mecz z Realem.
0
Zamiast wygwizdywać piłkarzy powinni wziąć się do porządnego kibicowania, bo im też należały się gwizdy od piłkarzy za zaangażowanie w doping.
2
Akurat to nie chodzi mi o porażkę, bo potrafię się z nią pogodzić drogi napinaczu. Gdybyś widział moje reakcje w trakcie meczu wiedziałbyś, że daleko mi do kibica pokroju dziecka podążającego za najlepszymi drużynami sezonu- tkzw. "sezonowca". Ale widać tobie trzeba wytłumaczyć co chciałem przekazać tym komentarzem, także czytaj uważnie.|| Śmieję się ze słów Zubiego gdyż uważam, że wykręcanie kota ogonem i mówienie, że "czarne jest białe, a białe czarne" jest zachowaniem totalnie żenującym i śmiesznym. Tym samym chciałem okazać swoją irytację jego zachowaniem.|| Nadal nie wiem skąd wywnioskowałeś, że twierdzę, że porażka nie wchodzi w grę i nie wygranie żadnego tytułu przez Barcę w tym roku (2014) obligowało by mnie do kibicowania klubowi, "który coś wygrał". Jak mógłbym kibicować klubowi, z którym nie mam silnej więzi emocjonalnej? Może ty mi to wytłumaczysz...
1
Można by gdybać czy bramka by padła jeżeli to Marc grał zamiast Mascherano, ale nie zapominaj o jego genialnych wślizgach w końcówce meczu.
0
Dobrym rozwiązaniem było by wypożyczenie chłopaka na 1 sezon, aby się rozwinął.
7
Wreszcie ktoś przejrzał na oczy i przyznał, że nie jest dobrze z tym klubem.
0
"Nie zawiedliśmy"- skwituję to tak- HA HA HA!
0
Ja już płacze. ;D
0
Dla tego nie zaslugujemy na mistrza. :)
1
Ha ha... "nie mają co wychodzić na następny sezon" 2 miejsce w lidze to nie koniec świata.
3
Mnie najbardziej śmieszą wypowiedzi messiego przed meczem o walce dla Tito czy przed ostatnim spotkaniem o walce o króla strzelców. Dużo mówił mało zrobił. Taka prawda. :(
2
Gdzie ty tępa dzido widzisz tu wine sędziego? Spalonego nie było, ale nikt nie mógł zauważyć, że piłke zagrał obronca Atleti. Sam bym to odgwizdał.
0
Zgadzam się z tobą, ale skoro trafia cię chuj to może czas zamknąć kartę z forum i również oglądać uważnie mecz zamiast czytać komentarze.
3
Teraz mogą klepać ile chcą
0
Zajebal z kanta
0
Skład bez zmian... Po za powrotem Pique... Najbardziej boje się o wrzutki w nasze pole karne.
2
Jezeli wygramy z nimi to my bedziemy zazlugiwac na mistrzostwo.
4
Ogladales ostatni mecz ze chcesz pedro wpuszczac na boisko? I jeszcze mascherano ktory gra patole? Bartra lepszy...
0
Ale to już będzie ich 6 starcie
0
To wypierdalaj im kibicować!
0
I przyprawił mnie o zawał ;0
0
Błagam Boga żeby oświecił naszych piłkarzy!
0
Bo tylko tyle dzisiaj może zrobić
0
I on chce króla?
0
Akurat to powinna skoro nie prowadzimy drogi Panie.
0
Dobrze, że go sprzedadzą
0
Celta 1 Real 0
1
Nie chce być czarnowidzem, ale Atletico ma dużo lepszą obronę niż Elche.
0
Co "Sanchez kur*a"?... Liniowy kur*a!
2
Ano jest to dziwne, bo cały sezon piszą praktycznie tylko o Realu, ale kiedy okazuje się, że Real traci szanse to wtedy Atleti jest na "tapecie".