0

Nawet największy trener prowadząc słaby zespół nie będzie w czołówce tabeli, a 9 miejsce jak na Celte to całkiem dobry wynik. Zauważmy też ich ostatni mecz z Realem.

0

Zamiast wygwizdywać piłkarzy powinni wziąć się do porządnego kibicowania, bo im też należały się gwizdy od piłkarzy za zaangażowanie w doping.

2

Akurat to nie chodzi mi o porażkę, bo potrafię się z nią pogodzić drogi napinaczu. Gdybyś widział moje reakcje w trakcie meczu wiedziałbyś, że daleko mi do kibica pokroju dziecka podążającego za najlepszymi drużynami sezonu- tkzw. "sezonowca". Ale widać tobie trzeba wytłumaczyć co chciałem przekazać tym komentarzem, także czytaj uważnie.|| Śmieję się ze słów Zubiego gdyż uważam, że wykręcanie kota ogonem i mówienie, że "czarne jest białe, a białe czarne" jest zachowaniem totalnie żenującym i śmiesznym. Tym samym chciałem okazać swoją irytację jego zachowaniem.|| Nadal nie wiem skąd wywnioskowałeś, że twierdzę, że porażka nie wchodzi w grę i nie wygranie żadnego tytułu przez Barcę w tym roku (2014) obligowało by mnie do kibicowania klubowi, "który coś wygrał". Jak mógłbym kibicować klubowi, z którym nie mam silnej więzi emocjonalnej? Może ty mi to wytłumaczysz...

1

Można by gdybać czy bramka by padła jeżeli to Marc grał zamiast Mascherano, ale nie zapominaj o jego genialnych wślizgach w końcówce meczu.

0

Dobrym rozwiązaniem było by wypożyczenie chłopaka na 1 sezon, aby się rozwinął.

7

Wreszcie ktoś przejrzał na oczy i przyznał, że nie jest dobrze z tym klubem.

0

"Nie zawiedliśmy"- skwituję to tak- HA HA HA!

0

Ja już płacze. ;D

0

Dla tego nie zaslugujemy na mistrza. :)

1

Ha ha... "nie mają co wychodzić na następny sezon" 2 miejsce w lidze to nie koniec świata.

3

Mnie najbardziej śmieszą wypowiedzi messiego przed meczem o walce dla Tito czy przed ostatnim spotkaniem o walce o króla strzelców. Dużo mówił mało zrobił. Taka prawda. :(

2

Gdzie ty tępa dzido widzisz tu wine sędziego? Spalonego nie było, ale nikt nie mógł zauważyć, że piłke zagrał obronca Atleti. Sam bym to odgwizdał.

0

Zgadzam się z tobą, ale skoro trafia cię chuj to może czas zamknąć kartę z forum i również oglądać uważnie mecz zamiast czytać komentarze.

3

Teraz mogą klepać ile chcą

0

Zajebal z kanta

0

Skład bez zmian... Po za powrotem Pique... Najbardziej boje się o wrzutki w nasze pole karne.

2

Jezeli wygramy z nimi to my bedziemy zazlugiwac na mistrzostwo.

4

Ogladales ostatni mecz ze chcesz pedro wpuszczac na boisko? I jeszcze mascherano ktory gra patole? Bartra lepszy...

0

Ale to już będzie ich 6 starcie

0

To wypierdalaj im kibicować!

0

I przyprawił mnie o zawał ;0

0

Błagam Boga żeby oświecił naszych piłkarzy!

0

Bo tylko tyle dzisiaj może zrobić

0

I on chce króla?

0

Akurat to powinna skoro nie prowadzimy drogi Panie.

0

Dobrze, że go sprzedadzą

0

Celta 1 Real 0

1

Nie chce być czarnowidzem, ale Atletico ma dużo lepszą obronę niż Elche.

0

Co "Sanchez kur*a"?... Liniowy kur*a!

2

Ano jest to dziwne, bo cały sezon piszą praktycznie tylko o Realu, ale kiedy okazuje się, że Real traci szanse to wtedy Atleti jest na "tapecie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?