VeB_Ipsum
Dołączył/a: styczeń 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na kartce może to nie stoper, ale gra najlepiej z naszych obrońców więc na razie niech tam siedzi.
1
Jeszcze w pomocy S. Roberto, Busi, Rafinha, a w ataku Sandro, Munir i Pedro. Z takim składem na seville to manita by była.
0
Zrób fotki tego pokoju i podeślij mi link chętnie bym go zobaczył. :D
0
Grac nie umiesz i tyle.
1
Wyluzuj pewnie postawił na niemców kase.
0
A im nie chodzilo o lige angielska przypadkiem?
0
Słuchaj, nieporadność zawsze bierze się z głowy człowieka, zresztą jak i wszystko inne uzależnione jest od naszego mózgu. Aby rozwinąć koordynację ruchową musisz do tego celu użyć mózgu. Więc pisząc o kimś nieporadny automatycznie piszesz, że osoba nie w pełni wykorzystuje swojego potencjału, który drzemie w naszej świadomości. A więc obaj napisaliście to samo. Bo tamten kolega twierdził, że gdybyś pomyślał inaczej to inaczej też byś pisał. Trochę to skomplikowanie napisałem, ale myślę, że wiadomo co miałem na myśli. ( oczywiście nie stoję w tym sporze po niczyjej stronie. chciałem tylko podzielić się z wami moim spostrzeżeniem)
0
Fan nitro czy isamu? ;D
0
Bez przesady z tym zyciem i smiercia. :D Ale ogolnie racja weekend,y po poludniu wiekszosc osob spedza z rodzina nie przed telewizorem.
1
Śmieszne. Piszesz teraz, że nazwanie nieporadnym nie jest obrazą, a chwilę wcześniej płakałeś, że ktoś tam cię obraża.( Przy czym tamten też napisał, że jesteś nieporadny.)
0
Po czym to niby stwierdzasz?
0
Z tego co zrozumiałem to klub sam wychodzi z inicjatywą podniesienia zarobków Neymar' owi. Pytanie brzmi po co to robią? Za dużo kasy mają, czy boją się, że Brazylijczyk opuści klub?
0
Odbiegamy od tematu, ale tak, jestem nie tolerancyjny masz racje. Pedałowania NIE BĘDĘ nigdy tolerował i wolę nie pisać tutaj co bym najchętniej robił z takimi dziwadłami, bo bym bana wyłapał. Nie napisałem też nigdzie, że krytyka ma związek z tolerancją. Pisałem o tolerowaniu czyjegoś stylu.
0
A wy to kto, wróżka-cyganka? Czarny kot, czy przejście pod drabiną nie sprawią, że człowiek będzie miał pecha, panowie ezoterycy.
0
Fryzurę. Co cię to obchodzi jak ktoś się czesze? Czy to Neymar czy Ronaldo albo jakikolwiek inny piłkarz. Jego włosy jego fryzura, jeżeli taka mu się podoba to kim ty jesteś żeby ją krytykować.( Ludzie tolerujecie homosiów, a stylu ubierania się i czesania już nie możecie? Co się dzieje z tym światem.)
2
Czyli wolisz Neymara, który ma dwa razy mniej bramek, ale za to wygląda lepiej podczas meczu? Czy nie taka jest jego rola w zespole? Ma strzelać gole! Dla mnie może nawet stać cały mecz byle by ładował bramki. Dobra gra nie zawsze przekłada się na wyniki.
0
Wiele się mówiło i pisało o uhonorowaniu Messiego na Bernabeu, wiele osób przy tym się kłóciło i denerwowało, a tym czasem Messi wciąż rekordu nie ma. Chyba media zbyt duże ciśnienie na nim wywierały i się chłopak zablokował.
0
Już każdy ogłaszał go nowym Guardiolą to się chłopina zapomniał, że jednak jest Luisem Enrique. :D
0
Uważajcie bo Laporta wygra.
0
U nas jest to samo więc się nie napinaj.
0
Dla tego dobrze, że z takim przeciwnikiem zagrali tak słabo, może trener wyciągnie z tego jakieś wnioski, a na lepsze zespoły forma wzrośnie i taktyka się zmieni.
0
Czytać nie umiesz, że zadajesz idiotyczne pytania? Napisze to jeszcze raz specjalnie dla "myślących inaczej", bo w szkole z czytania ze zrozumieniem chyba dwója była. 'Luis Enrique boi się fali krytyki ze strony kibiców katalońskich za zmianę stylu gry.'
0
A co ci Bravo zawinil dobrze sie spisuje, a wy sie spuszczacie nad niemcem
1
Wina po części leży też po stronie kibiców. Orłowski mówił o reakcji kibiców po meczu z Rayo- sezon temu (wygrana Barcy 4:0). To kibice oczekują od Barcelony wysokich zwycięstw, a zarazem miażdżącej przewagi. Martino chciał wtedy coś zmienić i to było widać, ale spotulniał po falach krytyki za zbyt niskie posiadanie piłki. Enrique chyba też się tego boi.
0
Ale on ma racje.
0
No to teraz miejsca w ataku bedzie jeszcze mniej
1
Znowu nic nie bedzie chcialo wejsc
0
Zauważ, że raczej daleko nie zajdą w lidze mistrzów i w końcu ktoś go minie. No chyba, że w tym czasie dołoży jeszcze z 6 bramek albo więcej.
0
Adaptacja i adopcja to dwa inne slowa.
0
Serio a juz myslalem ze komentatorzy bredza. -.-