@NaFazieHitman Tak. Bo już wcześniej były informacje, że Dembele przykłada się do treningów, trzyma dietę i tamta kontuzja była zaskoczeniem dla sztabu, bo wszystko było robione prawidłowo.
@BarcaInfo Dodajmy, że wcale nie musi to nic oznaczać i Dembele może być w pełni skupiony na treningach i powrocie po kontuzji w jak najlepszej formie. Zresztą on ostatnio mało co wstawia na swojego Twittera. Wygląda na to, że po prostu odciął się od mediów społecznościowych i bardzo dobrze. Już wystarczająco pomyj wylało się na Francuza i obecnie często szuka się tylko szpilki, która można mu wbić. Mam nadzieję, że jest tak jak piszę, a rehabilitacja przebiega pomyślnie. To, że nie pojawił na wspólnej rozmowie może mieć jakieś wyjaśnienie, o którym my nawet nie mamy pojęcia.
@Messibestplayerintheworld Ciężko wybrać. Zarówno Pedri i Ilaix mają niesamowite umiejętności i dojrzałość, jak na swój młody wiek. Puig i Collado czarują od 3 sezonów, w których oglądam ich regularnie. Nico jeśli chodzi o styl gry, to bardzo mi się podoba, ale musi bardzo poprawić się taktycznie i w grze w obronie. Od dłuższego czasu imponuje mi też Jandro. Cały czas robi postępy, moim zdaniem ma potencjał by zastąpić Busquetsa.
O miano najlepszej bramki w tym sezonie w Segunda Division B powalczą trafienia Alexa Collado i Guillema Jaime! Oba gole dotarły w głosowaniu do finału i oddawać głosy będzie można od godziny 13:00 na Twitterze RFEF.
Pierwsze trafienie to popis świetnej techniki Alexa i znakomita akcja indywidualna. Gol Guillema, to już majstersztyk w wykonaniu całej ekipy Pimienty. Zagrało tam dosłownie wszystko, piękna sprawa.
@Coutinho007 Bardzo dobry napastnik. Rocznik 2001, a już wykręca świetne liczby w AZ. Szybki, potrafiący grać tyłem do bramki, poradzi sobie na skrzydle, z świetną techniką i wykończeniem. Musi pracować nad podejmowaniem decyzji i ostatnim podaniem, ale ogólnie imponujące umiejętności, jak na młody wiek. Już kilka razy pojawiały się informacje, że Barcelona go obserwuje.
@Messibestplayerintheworld W tej chwili ciężko obstawiać, co się wydarzy. Zależy od ruchów na rynku transferowym, wielkości kadry, decyzji Setiena, tego jak się Pedri zaprezentuje w presezonie. Ogólnie uważam, że najlepsze będzie wypożyczenie, podczas którego 17-latek będzie grał cały czas regularnie.
Bardzo kompletny chłopak jak na swój młody wiek. Niesamowite, że pozyskaliśmy go tak szybko, bez większego wysiłku i za tak małą kwotę. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć go w presezonie.
@Homeopata8989 Alena nie wyróżniał się w Barcelonie B? On w drugiej lidze strzelił 11 bramek grając na pozycji pomocnika i miał też sporo asyst. Zdecydowanie był najlepszym graczem drużyny.
@Coutinho007 Ja nie napisałem, że nie grał. Pedri schodzi dość często do skrzydła, ale głównie operuje jako ofensywny pomocnik, a często gra znacznie głębiej i ta pozycja mu najlepiej pasuje. Pracuje na całej długości boiska. Przypomina w niektórych aspektach Iniestę, ale porównałbym go też do Isco i Davida Silvy. Jeśli chodzi o pracę w obronie i pressingu przez pełne 90 minut, to tutaj nasuwa się porównanie do Griezmanna.
@Coutinho007 W takim razie dalej sugeruj się pozycjami na Transfermarkt, zamiast wierzyć komuś, kto widział Pedriego w grze w tym sezonie w co najmniej 20 meczach. Powodzenia.
@Coutinho007 Nie pisz bzdur, bo na lewym skrzydle i 10 prawie w Las Palmas nie grał. Pojedyncze epizody, czasami tylko operował w tych okolicach i do skrzydła potrafił schodzić, bo taki ma styl gry.
A więc wygląda na to, że Barcelona przedłuży kontrakty z Iliasem, Gavim, Diego Almeidą, Alarconem i innymi dużymi talentami z Cadete A. Wymienioną czwórkę chciały największe kluby w Europie i mają oni otrzymać bezpośredni awans do Juvenilu A. Ominie ich więc gra w Juvenilu B, co tylko potwierdza ich potencjał i ogromne umiejętności i uważam, że w przyszłym sezonie możliwy jest ich debiut w Barcy B. Od dłuższego czasu powtarzałem, że rocznik 2004 jest moim zdaniem najlepszy w całej La Masii. Będę chciał napisać o tej wymienione wyżej czwórce jakieś szersze artykuły z analizą. Dodatkowo napiszę o kilku innych bardzo ciekawych zawodnikach z tej generacji (Garrido, Jurado, Casas, Oliveras...). Jeśli faktycznie klub podpisze nowe umowy z tymi graczami, to Kluivertowi i spółce będą należały się duże brawa. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć tych chłopaków w Juvenilu A i w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.
0
@donleoJR Stawiam na wypożyczenie do klubu z LaLigi.
28
Tak jest! Arnau Tenas przedłuży swój kontakt z Barceloną. Brakuje tylko podpisu. [Romero]
Najbardziej utalentowany bramkarz w La Masii. W przyszłym sezonie pierwszy bramkarz w Barcy B.
1
@IronSanHybrid W sumie to by oznaczało, że żyłbyś jeszcze ponad 1200 lat. :D
9
@Prezes_sycylijczyk Całe szczęście. :)
2
@Mr.Monteg https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/93024183_1461544500692941_9055798373063327744_n.png?_nc_cat=110&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=Pm6gBPsS9oIAX-dGrWL&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=637e4934d5e9094f30e9518218da4098&oe=5EBDE845
;-)
7
@IronSanHybrid W każdy dzień aż do śmierci jeździć nowym? Można? Można. :)
13
Gdyby ktoś chciał się pobawić w "wydawanie" pieniędzy Billa Gates'a:
https://neal.fun/spend/
Trzeba się pomęczyć, by wydać chociaż 20%. Niesamowicie duża liczba.
0
@Koors
https://www.naturalmarket.pl/
https://dobreziele.pl/
https://www.yerbamarket.com/
Z tych najczęściej zamawiam.
12
@NaFazieHitman Tak. Bo już wcześniej były informacje, że Dembele przykłada się do treningów, trzyma dietę i tamta kontuzja była zaskoczeniem dla sztabu, bo wszystko było robione prawidłowo.
2
@Spotles Dobra jest, ale mi bardziej pasuje Fresco od El Pajaro. Polecam spróbować. :)
55
@BarcaInfo Dodajmy, że wcale nie musi to nic oznaczać i Dembele może być w pełni skupiony na treningach i powrocie po kontuzji w jak najlepszej formie. Zresztą on ostatnio mało co wstawia na swojego Twittera. Wygląda na to, że po prostu odciął się od mediów społecznościowych i bardzo dobrze. Już wystarczająco pomyj wylało się na Francuza i obecnie często szuka się tylko szpilki, która można mu wbić. Mam nadzieję, że jest tak jak piszę, a rehabilitacja przebiega pomyślnie. To, że nie pojawił na wspólnej rozmowie może mieć jakieś wyjaśnienie, o którym my nawet nie mamy pojęcia.
0
@Messibestplayerintheworld Ciężko wybrać. Zarówno Pedri i Ilaix mają niesamowite umiejętności i dojrzałość, jak na swój młody wiek. Puig i Collado czarują od 3 sezonów, w których oglądam ich regularnie. Nico jeśli chodzi o styl gry, to bardzo mi się podoba, ale musi bardzo poprawić się taktycznie i w grze w obronie. Od dłuższego czasu imponuje mi też Jandro. Cały czas robi postępy, moim zdaniem ma potencjał by zastąpić Busquetsa.
6
O miano najlepszej bramki w tym sezonie w Segunda Division B powalczą trafienia Alexa Collado i Guillema Jaime! Oba gole dotarły w głosowaniu do finału i oddawać głosy będzie można od godziny 13:00 na Twitterze RFEF.
Bramka Collado:
https://streamable.com/bgmffs
Bramka Guillema:
https://streamable.com/gkxhfc
Pierwsze trafienie to popis świetnej techniki Alexa i znakomita akcja indywidualna. Gol Guillema, to już majstersztyk w wykonaniu całej ekipy Pimienty. Zagrało tam dosłownie wszystko, piękna sprawa.
1
@Coutinho007 Pewnie koło 40-65 mln. Całkiem przystępnie. Chociaż ciężko przewidzieć ile będzie za niego chciało AZ. Ale tak bym obstawiał.
5
@Coutinho007 Bardzo dobry napastnik. Rocznik 2001, a już wykręca świetne liczby w AZ. Szybki, potrafiący grać tyłem do bramki, poradzi sobie na skrzydle, z świetną techniką i wykończeniem. Musi pracować nad podejmowaniem decyzji i ostatnim podaniem, ale ogólnie imponujące umiejętności, jak na młody wiek. Już kilka razy pojawiały się informacje, że Barcelona go obserwuje.
5
@Messibestplayerintheworld W tej chwili ciężko obstawiać, co się wydarzy. Zależy od ruchów na rynku transferowym, wielkości kadry, decyzji Setiena, tego jak się Pedri zaprezentuje w presezonie. Ogólnie uważam, że najlepsze będzie wypożyczenie, podczas którego 17-latek będzie grał cały czas regularnie.
24
Jeszcze raz przypominam mój artykuł na temat Pedriego:
https://www.fcbarca.com/93926-kim-jest-pedri-ktory-moze-dolaczyc-do-barcelony-najblizszego-lata.html
Bardzo kompletny chłopak jak na swój młody wiek. Niesamowite, że pozyskaliśmy go tak szybko, bez większego wysiłku i za tak małą kwotę. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć go w presezonie.
28
@LuisSalvano A ja mam nadzieję, że nie kupimy Neymara, a Rafinha i Vidal odejdą z klubu, bo nie są nam potrzebni.
7
@Xavyol Zupełnie inni zawodnicy. :) Ale jakbym musiał wybrać, to jednak Pedri. Znakomity jak na swój młody wiek.
2
@Homeopata8989 Alena nie wyróżniał się w Barcelonie B? On w drugiej lidze strzelił 11 bramek grając na pozycji pomocnika i miał też sporo asyst. Zdecydowanie był najlepszym graczem drużyny.
0
@Coutinho007 Ja nie napisałem, że nie grał. Pedri schodzi dość często do skrzydła, ale głównie operuje jako ofensywny pomocnik, a często gra znacznie głębiej i ta pozycja mu najlepiej pasuje. Pracuje na całej długości boiska. Przypomina w niektórych aspektach Iniestę, ale porównałbym go też do Isco i Davida Silvy. Jeśli chodzi o pracę w obronie i pressingu przez pełne 90 minut, to tutaj nasuwa się porównanie do Griezmanna.
1
@Coutinho007 W takim razie dalej sugeruj się pozycjami na Transfermarkt, zamiast wierzyć komuś, kto widział Pedriego w grze w tym sezonie w co najmniej 20 meczach. Powodzenia.
0
@Coutinho007 Nie pisz bzdur, bo na lewym skrzydle i 10 prawie w Las Palmas nie grał. Pojedyncze epizody, czasami tylko operował w tych okolicach i do skrzydła potrafił schodzić, bo taki ma styl gry.
2
@MichVeB Tu jest wszystko, co powinieneś wiedzieć:
https://www.fcbarca.com/93926-kim-jest-pedri-ktory-moze-dolaczyc-do-barcelony-najblizszego-lata.html
12
Zdecydowanie na tak, świetny napastnik.
0
@Messibestplayerintheworld Ale których młodych? W pierwszej drużynie Barcelony, w Barcy B, w La Masii, w Europie, na całym świecie? :D
3
@barcafan9512 Schudłem 4 kilogramy.
5
Świetny filmik. Polecam obejrzeć:
7
Porównanie wykresu Semedo i Emersona z tego sezonu ligowego:
https://pbs.twimg.com/media/EVfoudbWsAEv_MZ?format=jpg&name=small
Ta różnica w kluczowych podaniach, wykreowanych sytuacjach, asystach...Semedo znacznie lepiej jeśli chodzi o dryblingi.
15
A więc wygląda na to, że Barcelona przedłuży kontrakty z Iliasem, Gavim, Diego Almeidą, Alarconem i innymi dużymi talentami z Cadete A. Wymienioną czwórkę chciały największe kluby w Europie i mają oni otrzymać bezpośredni awans do Juvenilu A. Ominie ich więc gra w Juvenilu B, co tylko potwierdza ich potencjał i ogromne umiejętności i uważam, że w przyszłym sezonie możliwy jest ich debiut w Barcy B. Od dłuższego czasu powtarzałem, że rocznik 2004 jest moim zdaniem najlepszy w całej La Masii. Będę chciał napisać o tej wymienione wyżej czwórce jakieś szersze artykuły z analizą. Dodatkowo napiszę o kilku innych bardzo ciekawych zawodnikach z tej generacji (Garrido, Jurado, Casas, Oliveras...). Jeśli faktycznie klub podpisze nowe umowy z tymi graczami, to Kluivertowi i spółce będą należały się duże brawa. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć tych chłopaków w Juvenilu A i w Młodzieżowej Lidze Mistrzów.