Zmontowałem kolejny filmik. Jandro Orellana, to specjalista od stałych fragmentów gry i obecnie to jedna z jego największych zalet. Jeden z moich ulubionych pomocników w La Masii. W Barcy B robi spore postępy.
O proszę, Riqui Puig ponownie polubił mojego Tweeta (już w sumie trzeci raz). :D
Niby nic takiego, a jednak jakąś małą satysfakcję sprawia fakt, gdy zawodnicy rezerw polubią lub podadzą dalej moje wpisy. Riqui, Jandro Orellana, Nils Mortimer, Konrad de la Fuente, Antonio Jesus, Alvaro Sanz, Zacarias, Aleix Garrido, Mamadou Saidou, Jaume Jardi czy Robert Navarro (już niestety zawodnik Sociedad). Możliwe, że jeszcze o kimś zapomniałem. :-)
@tbas Thiago świetnie radzi sobie jako defensywny pomocnik i w tym sezonie sporo razy grał na tej pozycji. Jego gra w obronie jest bardzo niedoceniana, a to w tej chwili jedna z jego największych zalet.
@Piotr89Sand Mamy ogromne problemy na skrzydłach, na bokach obrony, a także w środku obrony. Brakuje nam także takiego pomocnika, jak właśnie Thiago Alcantara. Jasne, środek pola jest ważny, ale inne pozycje też wymagają wzmocnienia.
Thiago Alcantara w tym i w zeszłym sezonie opuścił z powodu urazów zaledwie 8 meczów. Ostatnia kontuzja, która wykluczyła go z gry na dłużej niż miesiąc, miała miejsce 23 listopada 2017 roku. Nie będę ukrywał, że jestem ogromnym fanem jego gry. Jeżeli latem byłby do wyjęcia z Bayernu za mniej więcej 20 milionów euro (kończy mu się kontrakt w czerwcu 2021 roku, on sam podobno rozważa odejście i Bayern podobno ma nie mieć ni przeciwko) i dodatkowo założymy, że Rakitić i Vidal odejdą, a rola Busquetsa zostanie bardziej ograniczona, to Hiszpan mógłby być świetnym wzmocnieniem kadry Barcelony i tak naprawdę zagrałby na każdej pozycji w linii pomocy. A w ostatnich meczach był w znakomitej formie.
@Dejvo Txus Alba, Brian Pena, Pelayo Fernandez, Marc Casado. Zacarias i Diego Lopez też są bardzo dobrzy i grają już w Juvenilu A po bardzo dobrej pierwszej połowie w B.
@Dejvo On gra w Juvenilu B. Przyzwoity skrzydłowy, który od dwóch sezonów tylko w niektórych meczach zrobił na mnie wrażenie. Możliwe, że będzie potrzebował kolejnego sezonu w Juvenil B. Musi bardzo pracować nad wykończeniem, podejmowaniem decyzji, bardziej inteligentną grą. Przyspieszenie, technika i dośrodkowanie na wysokim poziomie.
@barczyk W każdej drużynie jest przecież kilku kapitanów. Ferran jest pierwszym, a Monchu drugim. Jednak Sarsanedas wypadł na cały sezon z powodu kontuzji.
@patrol1 Nazwiska kojarzę w miarę dobrze, jednak w grze zbyt często nie widziałem. Wyjątkiem jest tutaj Kozłowski, którego uważam za najbardziej utalentowanego. Znakomity pomocnik, za każdym razem robił na mnie ogromne wrażenie. On faktycznie mógłby się tutaj znaleźć.
@jakub1906 Też mam podobne zdanie, co do Abe. Zawodnik solidny, w rezerwach radzi sobie przyzwoicie, zagra na kilku pozycjach, strzeli kilka bramek, ale to raczej tyle. Do pierwszej drużyny raczej się nie zbliży. W Kolumbii obserwujemy młodego Johana Minę, który nieźle radził sobie na Mistrzostwach Świata U-17 w Brazylii. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Generalnie jest o tym, że chłopak jest świadomy tego, gdzie jest, że ogląda piłkę z rodziną, że potrafi się uśmiechnąć, jakoś tam się komunikuje. No i że jest w domu przede wszystkim.
Nie za wiele nowego szczerze mówiąc, ale dla mnie każdy taki drobiazg to duże wydarzenie.
@MichVeB Chyba Greenwood. Ale Fati tuż za nim. Wystarczająco dużo go widziałem w Juvenilu, znakomity chłopak, uwielbiam. Rodrygo podobny potencjał co Ansu. Przypominam tylko, że nasz zawodnik jest najmłodszy z tej trójki.
5
Zmontowałem kolejny filmik. Jandro Orellana, to specjalista od stałych fragmentów gry i obecnie to jedna z jego największych zalet. Jeden z moich ulubionych pomocników w La Masii. W Barcy B robi spore postępy.
https://streamable.com/df8gt
79
O proszę, Riqui Puig ponownie polubił mojego Tweeta (już w sumie trzeci raz). :D
Niby nic takiego, a jednak jakąś małą satysfakcję sprawia fakt, gdy zawodnicy rezerw polubią lub podadzą dalej moje wpisy. Riqui, Jandro Orellana, Nils Mortimer, Konrad de la Fuente, Antonio Jesus, Alvaro Sanz, Zacarias, Aleix Garrido, Mamadou Saidou, Jaume Jardi czy Robert Navarro (już niestety zawodnik Sociedad). Możliwe, że jeszcze o kimś zapomniałem. :-)
https://zapodaj.net/acd7feb9ac382.jpg.html
3
@tbas Thiago świetnie radzi sobie jako defensywny pomocnik i w tym sezonie sporo razy grał na tej pozycji. Jego gra w obronie jest bardzo niedoceniana, a to w tej chwili jedna z jego największych zalet.
6
@Chwytliwy Jak zawsze inteligenta i rozwinięta odpowiedź.
0
@tbas Dlaczego niby nie?
0
@T_TG Zależy od formy tej dwójki, zależy od przeciwnika. Nie wspomnę o tym, że wolę Frenkiego w bardziej ofensywnej roli.
8
@T_TG Najprościej mówiąc, to będzie grał po prostu rzadziej, a zdecydowaną większość minut otrzymywałby Thiago, Arthur, Frenkie i gracze rezerw.
18
@Piotr89Sand Mamy ogromne problemy na skrzydłach, na bokach obrony, a także w środku obrony. Brakuje nam także takiego pomocnika, jak właśnie Thiago Alcantara. Jasne, środek pola jest ważny, ale inne pozycje też wymagają wzmocnienia.
83
Thiago Alcantara w tym i w zeszłym sezonie opuścił z powodu urazów zaledwie 8 meczów. Ostatnia kontuzja, która wykluczyła go z gry na dłużej niż miesiąc, miała miejsce 23 listopada 2017 roku. Nie będę ukrywał, że jestem ogromnym fanem jego gry. Jeżeli latem byłby do wyjęcia z Bayernu za mniej więcej 20 milionów euro (kończy mu się kontrakt w czerwcu 2021 roku, on sam podobno rozważa odejście i Bayern podobno ma nie mieć ni przeciwko) i dodatkowo założymy, że Rakitić i Vidal odejdą, a rola Busquetsa zostanie bardziej ograniczona, to Hiszpan mógłby być świetnym wzmocnieniem kadry Barcelony i tak naprawdę zagrałby na każdej pozycji w linii pomocy. A w ostatnich meczach był w znakomitej formie.
0
@Dejvo Txus Alba, Brian Pena, Pelayo Fernandez, Marc Casado. Zacarias i Diego Lopez też są bardzo dobrzy i grają już w Juvenilu A po bardzo dobrej pierwszej połowie w B.
1
@Dejvo On gra w Juvenilu B. Przyzwoity skrzydłowy, który od dwóch sezonów tylko w niektórych meczach zrobił na mnie wrażenie. Możliwe, że będzie potrzebował kolejnego sezonu w Juvenil B. Musi bardzo pracować nad wykończeniem, podejmowaniem decyzji, bardziej inteligentną grą. Przyspieszenie, technika i dośrodkowanie na wysokim poziomie.
2
@Witekk10 @LaMasia :)
0
@Colon Tego bym Wam nie mógł zrobić. :) Tutaj taka muzyka najbardziej pasowała.
11
Wczoraj wieczorem zmontowałem filmik z niektórymi podaniami Riquiego Puiga z tego sezonu:
https://streamable.com/qqymt
8
@JacekM Są włączone po to, by pochwalić pracę Julii. ;)
1
@KamQiX Pierwsza lepsza, jeśli chodzi o te z Verde Mate.
0
@barczyk W każdej drużynie jest przecież kilku kapitanów. Ferran jest pierwszym, a Monchu drugim. Jednak Sarsanedas wypadł na cały sezon z powodu kontuzji.
0
@patrol1 Nazwiska kojarzę w miarę dobrze, jednak w grze zbyt często nie widziałem. Wyjątkiem jest tutaj Kozłowski, którego uważam za najbardziej utalentowanego. Znakomity pomocnik, za każdym razem robił na mnie ogromne wrażenie. On faktycznie mógłby się tutaj znaleźć.
0
@VenoM Zdecydowanie Kozłowski.
1
@jakub1906 Też mam podobne zdanie, co do Abe. Zawodnik solidny, w rezerwach radzi sobie przyzwoicie, zagra na kilku pozycjach, strzeli kilka bramek, ale to raczej tyle. Do pierwszej drużyny raczej się nie zbliży. W Kolumbii obserwujemy młodego Johana Minę, który nieźle radził sobie na Mistrzostwach Świata U-17 w Brazylii. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
@matirix20 Ihattaren.
1
@DanielOOL
61
De Wereld Draait Door informuje, że Abdelhak Nouri wybudził się ze śpiączki i kontaktuje się z rodziną.
Znakomita wiadomość!
2
@Mundial2018 Cherki to fan Realu. Tu nie chodzi tylko o Zidane'a.
17
Tanguy Kouassi i Adil Aouchiche wciąż nie przedłużyli swoich kontraktów z PSG. Obaj będą do wzięcia za darmo po tym sezonie. Dwa ogromne talenty.
6
@MichVeB Chyba Greenwood. Ale Fati tuż za nim. Wystarczająco dużo go widziałem w Juvenilu, znakomity chłopak, uwielbiam. Rodrygo podobny potencjał co Ansu. Przypominam tylko, że nasz zawodnik jest najmłodszy z tej trójki.
1
@dominik127pl Pierwszy raz będę pił. Jak mi nie podejdzie, to @Colon oddaje kasę!
1
@DaPi Zawsze mogę się podzielić. :)
3
@ranger3120 Mniej więcej 100 zł, ale myślę, że starczy mi to na najbliższe 3 miesiące.
4
Odpowiednie zapasy zrobione. Około 2,2 kg. :-)
https://zapodaj.net/2cf6468e7517f.jpg.html