0

nieeeeeeeeee

0

coraz bliżej 2-1 dla Bilbao

0

jak ktoś dał wam minusa tak ja daje wam plusa :)

0

Bu :((

0

Pięknie Bilbao oby do końca tak. Mam też nadzieje że real lepiej nie zagra na GD

0

Po GD wygranym Barca zawsze gra lepiej :P

0

Mam pytanie. Czy jak nie będzie już ACTA bo teraz dużo o tym pisze to koniec też z meczami na internecie?

0

Mam pytanie. Jak zamkną te ACTA to będzie można mecze dalej na internecie oglądać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?