Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nieeeeeeeeee
0
coraz bliżej 2-1 dla Bilbao
0
jak ktoś dał wam minusa tak ja daje wam plusa :)
0
Bu :((
0
Pięknie Bilbao oby do końca tak. Mam też nadzieje że real lepiej nie zagra na GD
0
Po GD wygranym Barca zawsze gra lepiej :P
0
Mam pytanie. Czy jak nie będzie już ACTA bo teraz dużo o tym pisze to koniec też z meczami na internecie?
0
Mam pytanie. Jak zamkną te ACTA to będzie można mecze dalej na internecie oglądać?