0

-16 i niech tak jak w ubiegłym tygodniu Espanyol Barcelona zrobiła prezent na mikołaja tak teraz Malaga może sprawić pod choinkę.

0

Myślałem że już jest prawdziwa zima w Madrycie ale widzę że Zima dopiero nadchodzi -13 :)

0

Mam nadzieje że Barcelona wygra dziś z Madrytem 2 razy :)

0

Piszecie że koniec ligi a jest atletico tuż za nami

0

Za bardzo chcemy wejść z piłką do bramki w sezonie nie raz strzelaliśmy gole z dystansu co potwierdzał Adriano i Xavi myślę że trzeba spróbować.

0

Ciekawe jak by Messi się dołączył :D

0

Dobrze że postawili autobus nabiorą więcej doświadczenia w takich sytuacjach gdzie zły wynik w dalszym ciągu rozgrywek może się okazać pożegnaniem z CL

0

Mi żadna transmisja nie działa

0

Barça Barça :)

0

MattFCB
Szykuj kase ;)

0

Jesttttttt

0

Jak real teraz przegra to będą bardzo fajne święta ;p pod każdym względem

0

Szkoda że Tello od 1 minuty za Pedro nie grał

0

ok mam już

0

Dacie jakiś link bo mi zacina

0

Ale mi serce wali...

0

Lass w stylu Pepe xD

0

Może Ronaldo i Messi maja tyle samo goli ale powiedzcie mi kto strzela ładniejsze...?

0

Ronaldo gol

0

Pewnie to FanRealu90 wszystkich minusuje O.o

0

Powiedzcie kto najładniejszego gola strzelił :P

0

bu karny :(

0

I jedziemy >>>

0

tak teraz przerwa

0

nieee

0

ja tam nie wchodzę ale po GD zawsze tam zaglądam :P

0

Myślę że gdyby r.m przegrał to morale przed meczem z Barceloną były by znakomite dla nas

0

1-1 :))))

0

dlaczego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?