Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.malagacf.pl/news/Mourinho-Dwie-pomylki-arbitra-1796
0
-16 i niech tak jak w ubiegłym tygodniu Espanyol Barcelona zrobiła prezent na mikołaja tak teraz Malaga może sprawić pod choinkę.
0
Myślałem że już jest prawdziwa zima w Madrycie ale widzę że Zima dopiero nadchodzi -13 :)
0
Mam nadzieje że Barcelona wygra dziś z Madrytem 2 razy :)
0
Piszecie że koniec ligi a jest atletico tuż za nami
0
Za bardzo chcemy wejść z piłką do bramki w sezonie nie raz strzelaliśmy gole z dystansu co potwierdzał Adriano i Xavi myślę że trzeba spróbować.
0
Ciekawe jak by Messi się dołączył :D
0
Dobrze że postawili autobus nabiorą więcej doświadczenia w takich sytuacjach gdzie zły wynik w dalszym ciągu rozgrywek może się okazać pożegnaniem z CL
0
Mi żadna transmisja nie działa
0
Barça Barça :)
0
MattFCB
Szykuj kase ;)
0
Jesttttttt
0
Jak real teraz przegra to będą bardzo fajne święta ;p pod każdym względem
0
Szkoda że Tello od 1 minuty za Pedro nie grał
0
ok mam już
0
Dacie jakiś link bo mi zacina
0
Ale mi serce wali...
0
Lass w stylu Pepe xD
0
Może Ronaldo i Messi maja tyle samo goli ale powiedzcie mi kto strzela ładniejsze...?
0
Ronaldo gol
0
Pewnie to FanRealu90 wszystkich minusuje O.o
0
Powiedzcie kto najładniejszego gola strzelił :P
0
bu karny :(
0
I jedziemy >>>
0
tak teraz przerwa
0
nieee
0
ja tam nie wchodzę ale po GD zawsze tam zaglądam :P
0
Myślę że gdyby r.m przegrał to morale przed meczem z Barceloną były by znakomite dla nas
0
1-1 :))))
0
dlaczego...