Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cymek1 Podobnie jak zauważyli wcześniej niektórzy użytkownicy, mimo wyraźnej niechęci dziennikarki do posła, miał jeszcze chwilę by się wytłumaczyć. Zamiast tego wolał jednak przeprowadzać kolejne ataki personalne i zupełnie stracił kontrolę nad emocjami, co dla prowadzącej programu było dobrym argumentem by zostawić krnąbrnego gościa bez twarzy, a przy okazji się go pozbyć. Ponadto jakbyś uważnie przeczytał powyższe komentarze, doszedłbyś do wniosku, że próba przetłumaczenia wielu osobom, że akronim LGBT może być traktowany jako ideologia, mija się z celem.
0
Jakby ktoś jeszcze zastanawiał się na kogo zagłosować - skrót ostatniej debaty prezydenckiej.
0
@Statistics ???? :D Czyli uważasz, że w trakcie programu nie było żadnej manipulacji? Wydarzyło się dokładnie to, co powiedział poseł na początku programu i to jest w tej sytuacji najśmieszniejsze. Wykaż mi, w którym momencie minąłem się z tematem? Zagrywka dziennikarki w momencie kiedy poseł wdepnął w kupę, była po prostu majstersztykiem manipulacji. Zrobiła zdziwioną minę, wyciągnęła z całej wypowiedzi sam skrót myślowy i stworzyła taką narrację, że nie dała szans na żaden kontratak. Chyba, że nie załapałeś mojej ironii we wcześniejszym komentarzu, to by wiele wyjaśniało ;)
0
@Statistics Właśnie oglądam wrzucone przez Ciebie nagranie i cała ta sytuacja jest jeszcze bardziej groteskowa, gdy widzi się jej kontekst. ,,Pani manipuluje, bo... manipulacja polega na tym, manipulacja polega na tym... Pani po prostu manipuluje. Manipulacja polega na świadomym wprowadzeniu w błąd. Pani używa skrótu myślowego z pełną świadomością" Nie wiem o co mu chodzi. Ja w tej całej rozmowie nie widzę żadnej manipulacji, a zwłaszcza w końcówce, która przeczy każdemu z wcześniejszych zarzutów Pana posła. Swoją drogą bardzo edukacyjny materiał - najpierw jeden z rozmówców wyłożył teorię, a następnie kolejny zaprezentował jak to się robi w praktyce. Żałuję, że wcześniej nie oglądałem TVN24, bo wygląda na podobny kabaret do TVP.
3
@Chwytliwy Po przemyśleniu tego muszę Cię przeprosić. Nie będę przywoływać argumentów innych użytkowników o wymianie z Tobą komentarzy, bo doskonale zdajesz z nich sobie sprawę i nie chodzi mi teraz o to, żeby Cię dobijać. Jednak to racja, że na poziom @damiano996 nigdy nie zszedłeś. Także przepraszam.
1
@Chwytliwy Bo dyskusja z Tobą i innymi użytkownikami w większości przypadków wygląda podobnie do dyskusji damiano. Dlatego uważam, że byście się dogadali.
0
@damiano996 Naprawdę mam z ciebie niezłą bekę typie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy, że komentarze typu ,,Bezrobotny!!!!" ,,Znajdź pracę!!!!" są na poziomie dziecka z podstawówki (tutaj znowu muszę przeprosić nieco bardziej rozgarnięte dzieci z podstawówki). Myślisz, że ja przejmuje się zdaniem kogoś, którego każdy tutaj, nieważne po jakiej stronie sceny politycznej uważa za idiotę? :D
1
@damiano996 Akurat porównując się z tobą, każdy ma prawo uważać się za lepszego. Chociaż nie zgadzam się z @Abegor w wielu kwestiach, w jednej muszę przyznać mu rację całkowitą rację... ,,(...)jeżeli oświecony damiano nie może? (Akurat go bym nie słuchał bo gada od rzeczy)." Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkie internetowe trolle za porównywanie ich z tobą - nie zasłużyli na taką ujmę intelektualną. Najpierw wyborca PiS, a teraz Bosaka :D Oj oświecony damiano, po raz kolejny popisałeś się swoimi zdolnościami obserwacyjnymi xD Mam wrażenie, że dogadałbyś się dobrze z użytkownikiem @Chwytliwy. Powinniście się zaprzyjaźnić ;)
0
@Abegor Żeby była jasność, przypadek lekarza i sklepikarza to zupełnie inne kwestie. Jak mam nadzieję zdążyłeś zauważyć jak wielu ludzi tak wiele przekonań. Poza tym warto podkreślić słowo leczenie, bo być może niektórzy z lekarzy nie uznają tego słowa w połączeniu z pewnymi przypadkami. Jak pośrednio napisałem wcześniej, główną miarą równości na świecie są pieniądze. Tak działa wolny rynek i nie można się z tym kłócić. Lekarz w pierwszej kolejności będzie leczyć tego, który mu za to zapłaci. Może uważasz, że idąc prywatnie do lekarza, ten z uśmiechem na ustach zaprosi cię na wizytę? Jeśli tak, to nie mam więcej pytań ;) Wszystko co piszesz ma o wiele szerszy kontekst, ale tego już nie zauważasz lub po prostu nie chcesz zauważać.
0
@Abegor Serio, nie che mi się przerzucać cytatami z biblii. Jak wspomniałem wcześniej nie mam szczegółowej wiedzy w tej dziedzinie, ale mam świadomość tego, że do swojej tezy można dobierać różne cytaty. Może ten poziom manipulatorstwa przeszedłby z rozmówcami na twoim poziomie, ale nie ze mną. Spróbuj spojrzeć na te cytaty z szerszej perspektywy. Na podstawie tych samych fragmentów można wyciągnąć wniosek, że według wiary katolików homoseksualizm jest deprawacją i grzechem, a homoseksualiści wyrządzają krzywdę sobie i bogu, dlatego należy ich ratować i traktować tak jak samego siebie. Poza tym to niesamowicie śmieszne, że osoba nie mająca nic wspólnego z kościołem próbuje nauczać innych katolickiej wiary i tego, jak mają ją wyznawać. Możesz cytować sobie milion fragmentów Biblii i nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia. Biblia nie jest dla mnie wyrocznią odnośnie postrzegania świata, tym bardziej jej twoje kiepskie interpretacje. Lekarz powinien mieć przede wszystkim prawo do życia z własnym sumieniem. Wszystkie życia mają taką samą wartość, a nie jak próbuje się obecnie wmówić, wyłącznie życia czarnych, gejów, lesbijek i jeleni (źródło:
1
@Abegor Nie zrozumiałem tylko tego, dlaczego wciąż silisz się pisząc takie głupoty. Fajnie, że się mnie posłuchałeś i poczytałeś trochę historii, ale musisz się jeszcze zastosować do sugestii o czytanie ze zrozumieniem ;) ,,Viscael11Barca, a kim jest pan Gądecki i pan Kaczynski zeby mi mówić jak mam żyć jeżeli "oświecony damiano" nie może?" Dlaczego to pytanie kierujesz do mnie? Chociaż nie dziwi mnie to, że dla kogoś takiego jak ty mogę być autorytetem, swoją frustrację kieruj gdzieś indziej :) Doskonalę zdaję sobie sprawę z tego, jak tania siła robocza wpływa na kształtowanie się gospodarki kraju, jednakże bardziej trafnym określeniem byłoby powiedzieć, że to biali zbudowali cywilizację amerykańską pracą czarnych niewolników, niż mówić, że to afroamerykanie zbudowali ten kraj. Widzisz problem w dyktowaniu warunków przez jedną stronę, ale nie widzisz tego samego problemu w przypadku tęczowej fanaberii, którą popiera przecież 9 milionów? Jesteś strasznym hipokrytą, a podwójne standardy, o których wspominasz, to chyba kierujesz do własnej osoby :) Do zadań dorzucam ci jeszcze naukę postrzegania rzeczywistości w racjonalny sposób. Dla ułatwienia przypomnę ci, że żyjesz w demokratycznym kraju, gdzie mniejszości nie będą dyktować nikomu warunków. Dla ułatwienia przypomnę ci, że żyjesz w kraju, gdzie kościół od zarania dziejów odgrywał bardzo ważną rolę. Też nie jestem zwolennikiem instytucji kościoła, ale w przeciwieństwie do ciebie nie jetem też ignorantem. Kościół podobnie jak wszyscy inni mają do tego prawo i żaden abegor tego nie zmieni :) Ty też próbujesz krzewić swoje wypaczone poczucie sprawiedliwości? I co? Też masz do tego prawo. Po raz kolejny podwójne standardy, ale w twoim przypadku to... standard. Tak, wydaje mi się, że mylisz się używając taniego argumentu, jakoby niesienie miłości bliźniemu było najważniejszym postulatem k.k. Ja nie jestem ekspertem w tym zakresie, ale pewnie ktoś kto zna się biblii i polityce kościoła wytłumaczyłby ci, że najpierw należy starać się odratować ,,zgniłe jabłka". Byłoby łatwiej gdybyś prosił mnie, o poprawianie cię w przypadku, gdzie masz rację, bowiem nie miałbym powodów do odpisywania kolejnemu internetowemu trollowi. To co tobie wydaje się, że może Kaczyński, a jaka jest rzeczywistość to znowu dwie osobne kwestie. Wiem, że pewnie nie zrozumiesz nic z tej wypowiedzi, ale nie proś mnie o tłumaczenie, bo zanim coś do ciebie trafi, w grobie będzie przewracać się dwóch Kaczyńskich i moje lekcje dla ciebie, będą nieaktualne.
4
@Abegor Zacząłeś weekend wcześniej? Chyba nie pisałeś takich kocopołów na trzeźwo. Mówić, że czarni zbudowali USA, to tak jakby powiedzieć, że Polacy jeżdżący na niemieckie pola, przyczynili się do sukcesu tego narodu. Pogubiłeś się gdzieś w historii, wróć do XV wieku i uaktualnij swoją wiedzę odnośnie zakładania i budowania tego kraju. Dobrze, że podałeś przykład całowania w dupę, bo akurat progresywność USA objawia się właśnie w takich deprecjonujących białych zachowaniach, jak klękanie przed czarnymi. Zresztą, oprócz historii powinieneś sięgnąć do słownika i poczytać trochę o ironii. Chociaż poczekaj! Sprawdź jeszcze, co oznacza hipokryzja. Dałem ci już tyle zadań, ale wybacz, zanim to zrobisz poćwicz jeszcze czytanie ze zrozumieniem. To, że troll damiano napisał, że jestem wyborcą PiSu, a ja się z tym prześmiewczo zgodziłem - nie oznacza, że tak w rzeczywistości jest. Jak dla mnie jesteś multikontem damiano, bo wszystko co piszesz jest niespójne i podobnie wąskie co intelektualne wypociny damiano. Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że Kaczyński każdego dnia mówi ci jak masz żyć, kształtując prawo i ,,szkielet" tego narodu. Chociaż kościół nie ma takich uprawnień, to jednak idąc twoim idiotycznym tokiem rozumowania, zważ na to, że jako katolik deklaruje się ponad 90% Polaków. Czy oznacza to, że powinniśmy oddać decyzyjność w sprawie państwa kościołowi? To, że ktoś coś popiera nie jest żadną miarodajną metryką i wyznacznikiem. Cała twoja wypowiedź zakrzywia rzeczywistość tak bardzo, że chyba przypadkiem stworzyłeś czarną dziurę.
10
@lucca87 Tak, damiano jest żywym dowodem na to, że istnieje tylko jedna słuszna odmiana tolerancji, której wyznawcą jest on sam. Wszystkich o odmiennych poglądach należy ,,niszczyć w zarodku". Swoją drogą, damiano przypomina w internecie zamkniętego za bramą kundelka, który lubi sobie poszczekać i prowokować. Moderacja powinna banować takie trolle.
5
@damiano996 Co? :D Tolerancyjny damiano chce niszczyć ludzi w zarodku, okropne :( Gdzie się podziała wrażliwość i tolerancja?! Jedyny pomysł, jaki przychodzi mi szybko do głowy, jest taki, że trafiła do ogromnej dziury, którą masz w mózgu. No ale czego można było się spodziewać po antifowcu ;)
6
@damiano996 Dokładnie tak! Przejrzałeś nas wszystkich, a w szczególności mnie oświecony damiano. Jestem bezrobotnym głosującym na pis :( Pociesza mnie jednak fakt, że sam jesteś zwykłym internetowym trollem. Na pewno tylko udajesz, że jesteś... niezbyt rozgarnięty. No ale dobrze, lepiej idź już spać, bo nie wstaniesz rano na zmywak ;)
7
@damiano996 Ponieważ mój poprzedni komentarz został usunięty z uwagi na wrażliwość tolerancyjnego użytkownika , powtórzę jeszcze raz. Bardzo dziękuję za progresywność krajów zachodnioeuropejskich i USA, której tak bardzo brakuje ci w Polsce. Odnoszę jednak wrażenie, że zdecydowana obywateli Polski, szczególnie w kontekście ostatnich wydarzeń, docenia niekompromisowość naszych rządów w stosunku do "tolerancyjnej" propagandy i poprawności politycznej. Bez jakiejkolwiek próby zrozumienia i akceptacji kultury kraju, w którym ktoś jest gościem - nie ma miejsca na multikulti. Także wielki oświecony damiano, swoją życzeniowość zostaw we własnej kieszeni i samemu mieszkając poza granicami kraju - nie mów Polakom jak mają żyć.
9
@lucca87 Kolega chciał powiedzieć, że jest szefem zmywaka w Mc Donaldzie, ale przypadkiem ta część informacji wyleciała mu z głowy ;)
0
@damiano996 Nie jestem rasistą. Uwierz, że na przykład do tej Pani -https://www.breitbart.com/social-justice/2020/06/01/watch-black-lives-matter-is-a-joke-black-d-c-resident-tells-far-left-group-go-to-chicago/ mam zdecydowanie więcej szacunku niż do większości ,,tolerancyjnych" protestujących.
1
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Ja oglądałem serial praktycznie od 1 sezonu i po kiepskim 5 nawet nie czekałem na 6. Dla mnie ten serial bez Francisa nie istnieje ;)
1
@Janiama Wydaje mi się, że takie zachowanie wynika po części z tego, że to właśnie nasi obrońcy, lepiej niż nikt inny znają Leo Messiego. Nie tylko nie ryzykują jego urazu, ale także wiedzą jak szybko jeden błąd przeciwko niemu, zamienia się w cień, który za nimi zostawia. Coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się jak asekuracyjna gra, jest tak naprawdę docenieniem klasy i umiejętności rywala. Jak zauważył koziar, widać to również w oficjalnych rozgrywkach. Ponadto na myśl przychodzi mi sytuacja z biografii Messiego, w której trener nie odgwizdawszy na nim faulu, zamienił cały trening w małą wendetę. Pragnienie bycia najlepszym widać u niego na każdym kroku i myślę, że tylko dzięki takiej mentalności jest to możliwe. Bez całkowitego zaangażowania się na treningach, Leo nigdy nie byłby tym samym piłkarzem. Przebywający na codzień z Leo zawodnicy również wiedzą o tym najlepiej. Zresztą, trzeba cały czas pamiętać, że Barcelona to nie jest polska liga, gdzie technika zastępowana jest brutalną siłą fizyczną. Tutaj też przychodzi mi na myśl zasłyszana gdzieś historia o piłkarzu, a konkretnie o Hajto, który potraktował brutalnie piłkarza ośmielającego się go ograć. Zmierzam do tego, że kultura footballu w Barcelonie jest na najwyższym poziomie i grę w piłkę postrzega się zupełnie inaczej. Techniczne, efektywne operowanie piłką, ale także klasowa gra w obronie, są cenione bardziej aniżeli wejście z impetem w rywala i przerwanie akcji.
0
Przeciwnik Andrzeja Dudy kontra nauczycielka głosująca na PiS.
https://www.twitch.tv/manwojciech_/clip/HealthyEndearingCatPoooound?filter=clips&range=7d&sort=time
XD
3
@sebasek99 Pamiętam jak kiedyś byłem na pizzy i jakiś chłopak, który zarywał do kelnerki, najprawdopodobniej jej znajomy, jadł tortillę czy coś podobnego, prosząc cały czas o więcej bardzo ostrego sosu. Ogólnie sytuacja bardzo podobna do tej powyżej. Oczy całe we łzach, z nosa katar, a sosu wciąż mało.
0
Ostatnie wydarzenia zachęciły mnie do wykonania okolicznościowego mema:
https://imgur.com/a/lWGX29U
0
@burtek Racja, nie sprecyzowałem. Chodziło mi o to, że są nietrafione w innej skali. Widzę, że wiesz o co chodzi, więc nie ma sensu się zagłębiać i tłumaczyć :) Powiedzenie o kalkulatorach jak mniemam wzięło się z autopsji ;)
1
@burtek Też miałem ochotę napisać o tym wcześniej, ale wiedziałem, że dyskusja będzie wyglądać tak jak powyżej i dałem sobie spokój. Gdybyśmy wierzyli w prawdy objawione do tej pory wyznacznikiem w fizyce byłyby na przykład teorie Newtonowskie, które jak wiemy z perspektywy czasu, chociażby w kontekście teorii kwantowych, są nietrafione. Tylko takie myślenie, że istnieją ,,prawdy objawione" może stopować rozwój nauki. Szczęście świata i nauki polega na tym, że istnieją ludzie, którzy myślą inaczej i nie postrzegają świata jako zbiór ,,prawd objawionych".
0
@Bykunn Nie wyraziłem się wcześniej jasno. Nie ma znaczenia czy w wywiadzie będzie polityk o pewnych poglądach czy o innych. Polityczny wpływ będzie zawsze i to jest tak domyślne, że nikt nie musi temu zaprzeczać. W całej tej zabawie z wywiadami chodzi o to, żebyśmy spojrzeli na ,,sławnych" ludzi, nie jako wykonawców danej profesji, ale jako kibiców Barcelony.
11
@Chwytliwy Nie będę z tobą pisał, dopóki nie zastosujesz się do wcześniejszych porad. W twoim wąskim światopoglądzie nie potrafisz dostrzec tego, że krytykujesz gościa wywiadu za to, że zachowuje się jak polityk. Pisałem już we wcześniejszych komentarzach - jest to schemat wymiany barterowej. W wywiadzie nie było polityki, był polityk. Całe szczęcie większość użytkowników potrafiło to zrozumieć.
11
@Chwytliwy Robisz to co zawsze, przyjmujesz taktykę betonowej ściany i nic do ciebie nie trafia. Jeśli czytasz coś raz i nadal tego nie rozumiesz, spróbuj przeczytać ponownie i tak w kółko, a dopiero później pisz komentarz.
1
@Chwytliwy Właśnie na tym polega bycie politykiem xd