Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Polecam ten kanał - https://www.youtube.com/user/TheMiamiTrainer/videos. Na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)
2
@jacobFCB Fajnie, że na La Rambli oprócz gównoburz znajduje się miejsce na dyskusję o kulturze (książki i muzyka w gorących dyskusjach!) Od siebie dodam, że nie wiem jak w takim wątku mogło zabraknąć Ludovico Einaudiego. Swego czasu bardzo męczyłem jego utwory i właśnie daliście mi powód, żeby odświeżyć swoją pamięć ;)
6
@KapitanKirk Wydaje mi się, że to ze względu na kibiców Lfc, którzy po serii triumfów i zwycięstw( w tym mecz na Barcelonę) obrośli w pychę i brak pokory. Przez to przynajmniej ja odbieram ten zespół w negatywny sposób.
0
Komentatorzy angielskiej stacji fajnie skomentowali krótką pogawędkę Bala z Aguero przy lini bocznej, która brzmiała mniej więcej w stylu - Jak oni się porozumiewają, skoro jeden ledwo co mówi po Hiszpańsku, a drugi po angielsku. - Może po francusku.
4
@T_TG A jak mielibyśmy zagrać? Klop miał na zrobienie z LFC takiego potwora kilka sezonów, a nie dni.
2
W naszej grze było widać, że mimo usilnych starań Pana Ernesto, nie udało się wyprzeć nam z DNA, Barcelony. Widać było, że piłkarze muszą otrząsnąć się po długim zimowym śnie i potrzeba nam szybkości w pomocy, którą wniósł wychowanek, a odbierał Rakitic. Chociaż brakuje nam jeszcze sporo pracy, widać promyk nadziei. Pierwszy raz od niepamiętnych dla mnie czasów, emocjonowałem się meczem i zależało mi na pozytywnym rezultacie. Dzięki Quique.
0
@Fanatyk666 Cieszy mnie to, że Barcelona budzi się z długiego snu zimowego. Może tradycyjnie wpadnie jakaś manita z białymi ;)
0
@koksik2700 Jak? Spójrz niżej ;)
3
Brakuje trochę szybkości i precyzji, ale jestem pewny, że z tym trenerem wróci to z czasem.
0
@norbi77 Kiedy zakopywała miecz w jednym z poprzednich odcinków, moim pierwszym wrażeniem było, że jakby chciała popełnić samobójstwo. Jak widać zbyt wiele to nie zmieniło
0
@Maniek9444 Widziałem, że jednemu użytkownikowi moderacja usunęła już dzisiaj żart, więc uważaj ;)
0
@Norkusik Ja byłem i jeśli zdecydowanie polecam. W tym roku dodatkowo pojawiły się pizze w koronie (ser w brzegach). W zależności od miejsca, dnia i godziny, możesz spotkać spore kolejki.
4
@Hawajczyk Ja mam tylko obawy, że nie wycisnął nic, a wręcz przeciwnie, stworzył duży regres w grze zawodników. Może mam zawodną pamięć i ktoś przypomni mi, który z naszych zawodników gra lepiej od momentu jego przyjścia.
0
@ForcaMilosz To ty chyba czegoś nie rozumiesz. Nie ma najlepszego i najgorszego momentu, bo najważniejsze jest dobro Barcelony, a nie PR. Poza tym poruszyłem kwestię, o której wspominasz poniżej. Zarząd jest bardziej kompromitujący niż sam Valverde, natomiast będę zadowolony z jakiegokolwiek wyjścia, pozwalającego na pozbycie się tego trenera.
1
Zgadzam się, zarząd zachowuje się bez szacunku wobec obecnego trenera. Zadam jednak pytanie, czy będąc w toksycznym związku z drugą osobą, powinniśmy cierpliwie tolerować jej błędy, samemu nieustannie przy tym cierpiąc. Zwłaszcza, że błędy te powtarzają się notorycznie i dotyczą tego samego. Dostawał szanse i ich nie wykorzystał.
Tak jak w małżeństwie, kontrakt powinien być respektowany i wypełniany przez obie strony. W tej relacji, dawno już nadszedł moment, w którym trzeba było się rozstać. To, że Bartomeu i spółka popełnili błąd, nie ulega wątpliwości. Sposób, w jaki go naprawiają może i jest nieetyczny w stosunku do pracownika, ale czy czekanie, aż problem rozwiąże się sam nie jest jeszcze gorszym wyborem? Kontynuacja współpracy będzie w mojej ocenie szkodliwa dla obu stron, dlatego dla dobra Barcelony, które przedkładam nad uczucia Pana Ernesto, chciałbym aby został on zwolniony jak najszybciej.
0
Coraz mniej osób pamięta co to znaczy dobra gra Barcelony, smutne.
0
Z tego co widzę, gdyby sondaże były robione na LaRambli, wyniki byłyby odwrotne.
1
@Jacu327 Mi się zdarzyło kilka razy i są to sny, które dobrze pamiętam. Jednym z nich był sen, w którym jechałem z rodziną samochodem. Istotnym punktem w tym wydarzeniu jest to, że znajdowaliśmy się przy dużym akwenie wodnym, nie wiem czy to było morze czy ocean. W każdym razie poruszaliśmy się po czymś w rodzaju klifu, niebezpiecznej drodze i w pewnym momencie, nie pamiętam już jak, wpadliśmy do niej. Wtedy pamiętam, że zaczęliśmy się powoli topić i kiedy nie udało się wypłynąć na powierzchnię i umarłem we śnie, pojawiła się najzwyklejsza czerń, która trwała tak przez dłuższą chwilę. Uważam, że takie przeżycia we śnie są wspaniałe, bo dają nam do przeżycia emocje, sytuacje, niemożliwe do dostarczenia przez zwykłe kino, a kiedy się budzimy możemy być szczęśliwi, że to tylko sen.
8
Od dzisiaj każde działanie naszej ,,wspaniałej'' partii rządzącej, będzie nazywane grą mającą na celu przykrycie niewygodnego ostatnio tematu. Doprawdy zadowalająca interpretacja, aczkolwiek idealnie wkomponowuje się w narrację naszej ,,wspaniałej'' opozycji.
0
Na pewno może się gorzej skończyć ;)
0
Tak, widzieliśmy to na ostatnich kompilacjach. Ronaldo potrafi zagrać źle piłkę każdą częścią ciała.
1
Neymar musiałby upaść jako człowiek do końca, żeby przejść po tym wszystkim do realu.
0
Nie chodziłem na kursy i nie wydałem ani złotówki, nauczyłem się sam. W internecie znajdziesz wszystko co potrzebne :) Nie wiem jak można potrafić się tego nie nauczyć, to bardzo proste.
0
Witajcie Ramblowicze! Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podzielił się informacją, gdzie można obejrzeć mecz naszej drużyny w jakimś krakowskim barze, etc. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
0
Przede wszystkim, wybór gry trzeba uzależnić upodobaniami Twojej dziewczyny ( chyba, że chcesz po prostu pograć, a to czy jej się będzie podobać masz w d....
0
Wiadomo już jaki numer?
0
Co wy chcecie od Tito nie pierwsza i nie ostatnia przegrana, każdy trener przegrywa a zwłaszcza z dzisiejszym Bayernem faktem jest to, że od czasu wyjazdu Tito do NY drużyna gra zupełnie inaczej. Mam nadzieje że Tito uporządkuje nasz zespół
0
Lepiej żeby tego meczu rewanżowego nie pokazywali w tvp, bo będzie kompromitacja.
0
Już wiemy kto gra w TVP :D
0
z taką grą to my możemy się już martwić o rewanż z Malaga.W takich momentach nasza piłka powinna być wyprowadzana szybko a nie klepiemy sobie ją jeszcze na własnym boisku czekając na co ??? szkoda niewykorzystanej zmiany może gdybyśmy postawili wszystko na 1 karte losy meczu potoczyły by się inaczej