Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@koksik2700 Każda opcja kusząca xD
0
@tobiasson92 To tylko przy optymistycznym scenariuszu. Przykład kart do głosowania dobitnie pokazuje, że rząd nie liczy się z naszymi pieniędzmi. Zresztą, nic nowego.
0
@MESSIah16 Ludzie się już do tego przyzwyczaili. Poza tym większość z nas nie zna osobiście osoby, szczególnie bliskiej, która zmarła na wirusa. To też powoduje, że strach praktycznie nie istnieje.
0
@Kompletny A czy w jego poście nie chodzi właśnie o to, że nie zgadza się z przekazem baneru? #TimeForChange
1
@XaviHeart Początkowa część wypowiedzi sugeruje, że pensja piłkarza wynagradza kiepską sytuację w klubie. Odniosłem się konkretnie do tamtego komentarza.
"Jemu nie jest przykro jak ssie pensję co tydzień."
odp: Myślę, że francuz ma większe ambicje niż siedzenie na ławce i pobieranie pensji. Nie jestem przekonany do tego, czy dla piłkarza na tym poziomie pensja jest najważniejsza, przynajmniej mam nadzieję, że nie dla wszystkich.
Moja wypowiedź miała na celu uświadomienie, iż zarabianie pieniędzy nie musi być dla piłkarza wystarczającym argumentem do bycia szczęśliwym.
Twierdzisz, że "jeśli już to skrzywdzono kibiców Barcelony".
odp:Bez pasji i miłości do gry w piłkę ciężko znaleźć się w Barcelonie, a jeszcze trudniej utrzymać. Chyba nikt nie zaprzeczy, że do gry w Barcelonie należy włożyć mnóstwo ciężkiej pracy i wysiłku. Zresztą, kibice Barcelony nigdy nie powąchaliby tych pieniędzy, więc po co ta frustracja? Tak samo jak w poprzednim komentarzu - pobieranie pieniędzy nie oznacza, że ktoś nie został skrzywdzony. Zapewne przed przyjściem do zespołu Griezmannowi została przedstawiona wizja jego roli w zespole. Zakładam, że nie była ona taka jak obecna sytuacja.
0
@XaviHeart Nie jestem przekonany do tego, czy dla piłkarza na tym poziomie pensja jest najważniejsza, przynajmniej mam nadzieję, że nie dla wszystkich. Bez pasji i miłości do gry w piłkę ciężko znaleźć się w Barcelonie, a jeszcze trudniej utrzymać. Myślę, że francuz ma większe ambicje niż siedzenie na ławce i pobieranie pensji.
1
@gryfiT. Coutinho, Malcom, Griezmann... Niestety, ale obecna polityka transferowa naszego klubu marnuje potencjał wielu wspaniałych piłkarzy, którzy po prostu nie pasują do tej układanki.
0
Ja już odpalam playstation i wymieniam. ;)
0
@dv7wisnia Nie przeczę temu, ale kibice mają prawo dawać wyraz swojej frustracji. Zresztą, długoterminowo takie narzekanie przynosi wymierne skutki, czego przykładem jest chociażby zwolnienie EV w beznadziejnym stylu - presja kibiców.
0
@Janiama Wydaje mi się, że komentarz ,,Valverde wróć" w większości przypadków jest hiperbolą oddającą groteskowość sytuacji. Traktowałbym to raczej z przymrużeniem oka ;)
0
@dv7wisnia Barcelona to nie jest Legia czy Wisła, tutaj wobec klubu są naprawdę duże oczekiwania, nawet jeśli chodzi o sam styl gry, a tym bardziej o wyniki. Piłkarze i klub żyją z pieniędzy kibiców (pośrednio i bezpośrednio), i to niemałych pieniędzy, więc dlaczego ktoś miałby nie mieć prawa do krytyki?
0
@SeeleyBooth To właśnie pokazuje ile są warci piłkarze, którym zależy na grze bardziej niż innym. Przykładowo taki Suarez może przejść sobie przez mecz... a i tak ma zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie.
1
@PatrychoO Chociaż tyle z pozytywnych rzeczy na wieczór z Barceloną ;)
0
@Barca_Big_Moment To ciekawe, że rząd nie może "wybijać się" na opozycji, skoro robi to sukcesywnie od wielu lat... Nie wiem czy oglądałeś kiedyś wiadomości, ale tam minimum 40% programu dotyczy nieudolności lub innych negatywnych cech przypisywanym właśnie opozycji. Odnośnie tego, że opozycja nie ma do wyboru innej strategii - to też nieprawda. Wydaje mi się, że część z wyborców męczy właśnie to, że wyborców traktuje się jak idiotów i w kółko powtarza te same slogany. Niestety, jest to najbardziej skuteczna metoda, która skierowana w większość obywateli. Część, która w wyborach ma największe znaczenie.
0
@pride1899 Tutaj pierwszy artykuł po wpisaniu w google: https://marketingprzykawie.pl/espresso/nie-glosuj-wybory-2020-obrazliwe-spoty-profrekwencyjne/ A czyja konkretnie sprawka, ciężko ocenić, ale pieniądze postawiłbym na Trzaskowskiego lub Hołownię, bo tylko oni, a szczególnie ten pierwszy, liczą się w tej chwili w wyścigu o fotel prezydenta. No i nie zapomnijmy, że mają sztaby wyborcze z dużo większym know-how niż inni kandydaci.
0
@MarioVeB! Czy fakt, że media nie są obiektywne może jeszcze kogoś zaskoczyć? xd
1
Jakby ktoś nadal wahał się nad wyborem kandydata, wstawiam skrót drugiej debaty:
0
@Janas11224 Wystarczy mieć jedną na tym samym koncie PSN.
0
@neutrealnykibic Wystarczy zacząć temat o polityce i jest praktycznie to samo.
@Junngeas Ja nie o smak się martwię ;)
0
@neutrealnykibic To zależy.
@Junngeas Uważaj, bo coś dosypali.
1
@neutrealnykibic Kawa niesmaczna, że nie chcesz wrócić do kawiarni?
0
@LuisSalvano Zbyt piękne. Piłkarz nie poświęciłby swojej kariery dla idei. Poza tym, piłka nożna to przede wszystkim maszynka do zarabiania pieniędzy. Obawiam się, że za takie zachowanie kara byłaby dużo bardziej surowa, aby żaden inny klub nie ośmieliłby się postąpić w ten sam sposób.
1
@Chakalaka A niektórzy wszystkim, co ma jakikolwiek związek z antyPiS lub Potężną Platformą ;)
1
@tbas Aha, czyli jak Barca wygrywa to wały są ok? To, że decyzje mają wpływ na mistrzostwo to jedno, ale Liga Hiszpańska to nie są tylko dwie drużyny i sprawiedliwość należy się każdemu.
0
Jak myślicie, kiedy Amazon wprowadzi tę technologię w Polsce?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac Nie jestem przekonany co do tego czy ocenianie sytuacji w ten sposób jest właściwe. Partia ,,upadała" przez 2 kadencje rządów, a wiedząc o nieuniknionej porażce w nadchodzących wyborach, Tusk podjął moim zdaniem najlepszą z możliwych decyzję. Podobnie w wyborach prezydenckich - gdyby widział swoją szanse na zwycięstwo, zapewne by startował.
1
@cymek1 Wydaje mi się, że chodzi o fragment kiedy dziennikarka oddaje na chwilę głos Żalkowi i przysłuchuje się jego wybuchowi emocjonalnemu. Ten zamiast spróbować dobitniej sprostować myśl, wyprowadza kontrataki nie konstatując w jak złej sytuacji się znalazł i jeszcze bardziej wpadał do grobu, który sam sobie wykopał. Teksty o ,,zagotowaniu się", nieudolne wymawianie hasła LGBT i próba wykręcenia się pytaniem o to, czy orientacje seksualne istniały przed LGBT, były tak naprawdę gwoździem do trumny.
2
@pax Wydaje mi się, że każdy z was ma po części racje. Dlaczego w wygodnym momencie? Ja rozumiem, że poseł wykazał się wyjątkowym brakiem edukacji w zakresie sztuki prowadzenia rozmowy, ale chyba nie zasugerujesz, że doświadczona dziennikarka nie wiedziała jak złapać gościa na gorącym uczynku, w chwili gdy ten jeszcze nie do końca zdawał sobie sprawę z własnej głupoty. Sam jestem zwolennikiem teorii, że mądrość to cecha nie zawsze spotykana u ludzi, ale jednak w to, że poseł z pełną świadomością wypowiedział słowa, których wydźwięk był taki a nie inny - nie uwierzę. To, że rzeczywiście tak było potwierdzają jego późniejsze próby tłumaczenia i podwójnie śmieszna mimika twarzy.