Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale to jest komiczne jak robią zbliżenie na pustą mównicę z napisem "Rafał Trzaskowski". TVP :D
0
@msmsms Zarówno propozycja PiS jak i PO nie jest wizją, która ma zbudować silne i pracowite państwo.
0
@Kondziu_FCB PiS ma najmocniejszy elektorat wśród emerytek, więc nie dziwi, że to stamtąd chcą podbierać %
0
@januszhol Ja temu nie zaprzeczam, a nawet się z tym zgadzam. Mówiłem natomiast o zupełnie innej rzeczy, jaką jest stronniczość arbitrów w lidze hiszpańskiej.
0
@januszhol Może i grają lepiej, ale gdyby wszystkie kontrowersyjne decyzje, albo nawet połowa z nich, były podyktowane na niekorzyść zespołu z krzyżówki, mistrzostwo wciąż byłoby otwartą kwestią. W tej chwili mamy do czynienia z sytuacją, gdzie wszystkie kontrowersyjne decyzje są korzystne dla tylko jednej z drużyn.
1
@fcbarcafan19 Na 10 liter.
0
@MarioVeB! Jak widać każdy kraj, nawet USA, musi mieć swojego Hołownię.
0
@FCB24 Ja nie wiem czy to takie śmieszne.
5
Mam takie hasło w krzyżówce: Wygrali mistrzostwo Hiszpanii jadąc całą końcówkę sezonu na karnych i błogosławieństwach sędziów. Ma ktoś jakieś pomysły?
0
@marjan_Reall Nie interesują nas wasze opinie. Wracajcie do kafejki.
1
@speed1 Dla mnie Trzaskowski jest politykiem w całej krasie. Pierwszy komentarz pod tym postem doskonale do niego pasuje - dużo mówi, ale o niczym. Jego cały program to lanie wody i mobilizowanie elektoratu przeciwko Dudzie. Nie wnosi żadnej merytoryczności. Z drugiej strony jest Duda, czyli prezydent nijaki, prezydent teoretyczny, będący przedłużeniem ręki patologicznej władzy. W zgodzie ze swoim sumieniem nie mogę zagłosować na któregokolwiek z nich. Cały czas czekam aż na polskiej scenie politycznej nie pojawi się opcja przedstawiająca nowoczesne i modernizujące system rozwiązania.
0
@FanBarcy22 Tak jak w większości miejsc - obostrzenia w celach informacyjnych. Po prostu zwraca się większą uwagę na higienę, a poza tym nie zauważyłem żadnych zmian. Dezynfekowanie zalecane jest przed i po ćwiczeniach.
1
@KmN @Jaca27 Macie tam może gdzieś napisane kto wygra wybory?
1
@D_Myrdal Możesz mi wytłumaczyć czym się różnią fakty od opinii?
1
@draxidox I może jeszcze zamiast ring girls będą wychodzić ring boys? :) Tylko poprawność polityczna!!!! Głupia logika!!!!
1
@Tomo1989 Nie wiem czy on sam wierzy w tę abstrakcję. Wcześniej była dolina krzemowa, a teraz stajemy się stolicą piłki nożnej. Ten pan żyje w innej rzeczywistości.
21
@Kapitan hawk Przecież zaznaczył, że pamięć może go mylić, więc o co chodzi? :)
0
@Qbuss Przecież możesz skorzystać z opcji ignoruj. Jeśli postąpisz tak wobec kilku osób, pozbędziesz się 90% dyskusji politycznych na la Rambli.
0
@Qbuss Większość użytkowników zdaje sobie sprawę z tego, że najbardziej uwikłanym w kiepską sytuację klubu jest zarząd. Bezpodstawne krytykowanie? Czy tym piłkarzom ktoś zabronił biegać i angażować się w grę tak jak to robił Puig w poprzednim meczu? Czy to zarząd zabronił trenerowi dokonywać zmian w trakcie meczu? Reagowanie na boiskowe sytuacje? Ale fakt... to nie jego wina, że zarząd wybrał go na to stanowisko... Ci piłkarze zarabiają ogromne pieniądze, a dzieje się tak dzięki kibicom, którzy co tydzień zasiadają na trybunach, przed telewizorami, komputerami, kupują koszulki, gadżety itp. Klub jest źle zarządzany - każdy to widzi, ale to wcale nie oznacza, że mamy stosować jakieś taryfy ulgowe dla wszystkich.
2
@masq Myślę, że Twoje niezrozumienie wynika z błędnej interpretacji mojego komentarza. Tutaj zupełnie nie chodzi o to, że ktoś dostał pieniądze. Spróbuj dostrzec komizm tej sytuacji, a następnie zadaj sobie pytanie - Czy gdyby nie wybory odbyłby się ten teatralny spektakl?
24
Właśnie miałem okazję przez chwilę zerknąć na to, co się dzieje w telewizji i... Premier Morawiecki wręczał czeki opiewające łącznie na sumę ponad kilku milionów złotych. Kiedy pieniądze dostawał burmistrz, wójt i inni urzędnicy, zgromadzony wokół malowniczej scenerii tłum skandował "Dzię-ku-jemy!" To jest bezczelne kupowanie wyborców. Niektórzy mają już tak wyprane mózgi, że nie ma dla nich ratunku.
0
@`Sin Trzeba po prostu skorzystać z opcji ignoruj ;d
4
Ach... jaka szkoda, że takie obrazki nie są codziennością :(
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=HlTjEEXpONo&feature=emb_title
Wychodzi na to, że LGBT to ani ludzie, ani ideologia, tylko zwierzęta. ;)
2
@Chwytliwy Ludzie mają bardzo krótką pamięć i szybko zapominają, jaką wartością dla klubu jest Leo w swojej optymalnej formie. Ponadto, trzeba zadać sobie pytanie; Czy frustracja najlepszego zawodnika na świecie względem szkoleniowca może być bezpodstawna. No właśnie...
0
@LuisSalvano Sędziowie byli beznadziejni, ale próba usprawiedliwiania tych piłkarzy i trenera to kpina, która trzeźwej osobie nie przeszłaby przez klawiaturę po tym meczu.
1
@LuisSalvano Też bym się napił, ale może już przestań, bo jak się rano obudzisz to sam nie uwierzysz w takie komentarze jak ten.
1
Bartomeu, żeby cię więcej na ten stadion nie wpuścili ******** sabotażysto.
1
@Joe_Pesci Nie tylko kondycyjnie.
0
@Nou Czy teoria ewolucji przestała nas obowiązywać od momentu kiedy świat stał się szybszy? :D W tej dyskusji wiele zależy do punktu wyjścia i przyjętej perspektywy. Jeśli chodzi o inwestycje, marketing i popularyzację dyscyplin kobiecych, to 10 lat może być rzeczywiście wystarczającym okresem na pewne zmiany, aczkolwiek ich zakres będzie ograniczony, ponieważ nie obejmie on stojących u podstaw sportu cech. Swego czasu popularna była sprawa 'biegaczki' która bardziej przypominała mężczyznę niż kobietę, i chyba nawet w końcu została uznana za mężczyznę(albo został uznany, sam nie wiem). Moje wcześniejsze wypowiedzi dotyczyły tego, że 10 lat to za mało by kobiety mogły wejść na ten sam poziom sportowy, który możemy oglądać u mężczyzn.
Wracając do Korwina, jego przypadek jest o tyle ciekawy, że przeplata mądre wypowiedzi z niezbyt przemyślanymi, jednak zawsze trzyma się go pewna grupa odbiorców i ma swoje poparcie. Dla konfederacji wybory prezydenckie były przede wszystkim okazją do zyskania nowych wyborców. Teraz trzeba połączyć te rzeczy i zauważyć zależność, iż elektorat Konfederacji jest dosyć stabilny w swoich przekonaniach, a zatem targetem tej partii powinny być osoby, których nie udało się jeszcze do siebie przekonać. Takie posty JKM są niczym innym jak rujnowaniem pracy Bosaka i wysiłku włożonego w kampanię. Politycy Konfederacji mają inną strategię, wizję, stąd odcinanie się od tego typu postów wydaje się być logiczne. Trzeba przy tym zauważyć, że gdyby wynik wyborów był gorszy, siła negocjacji Korwina byłaby większa. Jego wpływy w konfederacji nie są już tak duże jak na samym początku. Dla mnie najbardziej ciekawe jest to jak będą wyglądać listy konfederacji przy następnych wyborach parlamentarnych.
0
@Chwytliwy Żeby uprościć Ci zrozumienie - Język polski jest również, o ile nie bardziej, elastycznym językiem i jego poziom w zależności od źródła występowania jest równie zróżnicowany. Poziom języka angielskiego w wrestlingu jest na naprawdę niskim poziomie i nie trzeba być ekspertem by ten komentarz rozumieć. Zresztą, wracając do przykładu, porównaj sobie artykuł naukowy i artykuł na przykład na fcbarca.com. Oczywiście najlepsze artykuły naukowe znaleźć można w płatnych bazach danych, które udostępniają za darmo na przykład uniwersytety, ale w google scholar też można czasami znaleźć coś ciekawego.