42

Messi potrenował dzisiaj strzały z dystansu. To ważne w kontekście meczu z PSG.

2

@Pilka_jest_okragla"Bóg jest sędzią sprawiedliwym..."

33

Dzisiaj w końcu można było obejrzeć mecz Barcelony. Brawa dla Koeamana - zrobił to o czym Sentien ładnie opowiadał.

0

Perez siedzi na varze dzisiaj?

3

Liverpoolowi całkiem nieźle wychodzą zwroty akcji.

3

@BarcaInfo "Tam są drzwi." ;)

0

@DonMatteo901 Dobry trolling po prawej :)

0

@kris81 O co chodzi, że na roascie Najmana cisną Bonusa?

0

@RosjaninBut Heh, włączyłem na chwilę, ale po przeczytaniu tego twitta nie mogłem dłużej wytrzymać. Parafrazując - jak to jest możliwe, że tylko 0,0000001% piłkarzy w Polsce odnosi sukces?! Czyżby cała reszta była leniwa? Logika się przeraziła i uciekła z twittera partii Razem.

0

@Janiama Nikt nie wątpił w klasę tego piłkarza, ale długo nie mógł odnaleźć się w Barcelonie. Dodatkowo marnowane sytuacje na pewno nie pomagały. Wielu piłkarzy skorzystało na przyjściu Koemana, Griezmann jest jednym z nich.

1

@NGTRX Taki z niego magik.

0

@Stagiryta Sęk w tym, że nasza obrona ma wylew co mecz :D

8

@LajtNyga Oglądałeś mecz?

0

@Stagiryta Żeby jeszcze tylko można było napisać "co za obrona" to byłoby pięknie ;)

1

@KSSniper Byłby z niego drugi Henry.

0

@Zoker Jak mawia klasyk "czas pokaże" ;)

0

@Chakalaka mówiący o tym, że ktoś padł ofiarą manipulacji. Nie ma prostszej recepty na uśmiech na twarzy.

1

@KK14 Sytuacja finansowa Barcelony jest tak dobra jak gra Realu. Jestem przekonany, że Messi zarabiałby taki pieniądze w każdym najbogatszym klubie, również w Madrycie, więc skąd zdziwienie, że najlepszy piłkarz w historii dostaje dużo pieniędzy? Zresztą, mówienie jakoby to umowa z Messim była przyczyną tarapatów finansowych jest moim zdaniem niedokładne, bo przecież Barcelona pieniądze miała i mogła nimi rozsądnie gospodarować. Zamiast tego do klubu trafili Coutinho, Dembele, Griezmann, z których każdy z nich kosztował ponad 100 milionów euro. Podejrzewam, że oni również nie grają za darmo. Odnośnie polemiki nad słusznością argumentu podanego w raporcie - jeśli jest to jedyny argument, taki raport rzeczywiście nie jest rzetelny. Okej, stosunek bramek Leo do bramek całego zespołu może być chociażby wskaźnikiem tego jak bardzo przyczynił się do sukcesu w danym sezonie. Siłą rzeczy, jeśli strzelasz 90 bramek, a twój zespół wygrywa wszystkie trofea, wartość rynkowa pójdzie za tym w parze. Natomiast wycena piłkarza wyłącznie na tej podstawie ma mnóstwo wad, bardzo mocno ogranicza rzeczywistość. Piłka nożna nie kończy się na strzelaniu bramek.
Przez ostatnie lata Barcelona była zarządzana przez klauna i ekonomicznego dyletanta. Nie dziwi więc fakt, że takie coś przeszło. Równie dobrze mógł kierować się wartością podaną na transfermarkt.

0

Niektórzy narzekają na oddanie przez Barcelonę Suareza. Zwróćcie uwagę na jedną rzecz, gdyby został w Barcelonie w tej chwili na prowadzeniu mogłaby być inna drużyna z Madrytu. Dzięki temu ruchu nawet 12 zawodnik nic nie pomoże. Szach mat.

1

@Przemek2323 Eksperci najprawdopodobniej nigdy nie byli na siłowni.

1

@pele1282 W takim razie można zawsze dorzucić link do poprzedniej części. Pozdrawiam :)

1

@pele1282 Taki feedback ode mnie - fajnie byłoby móc kliknąć w jakiś link i zobaczyć zdjęcie odpowiadające opisowi katedry.

0

Sędzia wkurzony, że nie ma czego zagwizdać :(

0

Z Lewandowskim w składzie i środkowym obrońcom światowej klasy nie byłoby mowy o Barcelonie w kryzysie.

1

@AxelF 1.Nie
2. Rządy budowane w oparciu o wiedzę, nie politykę. Merytokracja.
3. Nie zagłosuję na żadną partię, która nie będzie spełniać punktu drugiego. Dla mnie obecny ustrój, niezależnie od partii będzie patologią i nie chcę przykładać do tego ręki.
4. Może niekoniecznie się identyfikuję, również nie popieram, ale bez względu na słuszność podejmowanych przez rząd działań trzeba przyznać, że PIS był/jest skuteczny i rozgrywa strategię polityczną o klasę wyżej niż obecne partie opozycyjne.

0

0

@Colon Pamiętam jak kiedyś ktoś kiedyś wrzucił takiego samego posta, może właśnie Ty ;) wtedy pierwszy raz zapoznałem się z twórczością tego artysty i przypadła mi do gustu. Później kilka razy podczas nauki do sesji korzystałem z niektórych utworów, a do teraz ten nurt odszedł trochę u mnie w niepamięć. Cóż, czas nadrobić zaległości!

0

@rayan_7 Na colkę będzie ;D

0

@Tomo1989 Nic dziwnego, że strona realmadryt.pl stała w miejscu przez dekadę mając takich ludzi w swoim sztabie. Może gdyby zastosowali zasadę "proponujemy skupiać się na swojej pracy" dzisiaj wyglądałoby to nieco lepiej.

0

@NaFazieHitman Oby to rozjeżdżanie nie wyglądało podobnie do naszego ostatniego meczu z Cornellą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?