Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Natrafiłem w internecie na informację, że Messi uczy się francuskiego. Chociaż transfer do PSG zawsze był realną opcją, albo nawet jedną z dwóch realnych opcji, dopiero teraz zastąpienie Tchomasa Tuchela Mauricio Pochettino wydaje mi się ruchem z sensem. Moim zdaniem jednym z powodów tej decyzji było to, że Messi nie pasował do koncepcji niemieckiego szkoleniowca. Jeszcze bardziej przekonuje mnie jednak myśl, że Messi nie zna wystarczająco języków obcych. Jeśli klub zatrudnił Argentyńczyka przed zimowym okienkiem transferowym, mógł nawet liczyć na to, że Messi dołączy do ekipy z Paryża już w styczniu. Pisząc to uważam, że Messi odejdzie z Barcelony. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
3
@DonMatteo901 Kukiz v2.
5
@Rewolucja123 A teraz przypadkiem nie prowokujesz? Idąc twoim tokiem rozumowania, powinieneś dostać bana.
1
@BarcaInfo Podobne charaktery ;) Pewnie Koemanowi ciężko z jednym Albą wytrzymać cały mecz, a co dopiero z dwoma.
0
@JarekS Obowiązkiem piłkarza w takim klubie jak FC Barcelona jest wykorzystywanie takich sytuacji. Jednak ponieważ panuje u nas obecnie powiedzenie "na bezrybiu i rak ryba" każda bramka jest miłą niespodzianką ;)
1
@Yosemite Brakuje takiego piłkarza w Barcelonie, bardzo.
12
@clyde Szakalaka będzie próbował wszystkich przekonać, że te gwizdy były na cześć Wielkiego Polityka Zbawcy Narodu polskiego Pana Premiera Donalda Tuska.
0
@LuisSalvano Może transfer Neymara byś zasponsorował? xD
1
Dembele się spłaca ;)
2
@tomek8756 Rola Toma Hardyego w serialu Tabu i oczywiście Kevin Spacey, czyli Frank Underwood w House of Cards.
0
To jest dramat.
6
@Chwytliwy Teraz już wiem dlaczego nie zdałeś matmy 3 razy ;)
5
@Chwytliwy "Jestem naprawdę mentalnym i intelektualnym inwalidą, widzę lepiej mnie znacie niż ja siebie samego." Pierwszy raz @Chwytliwy powiedział coś mądrego. Nie wierzę.
4
@clyde Ot szczypta hipokryzji - jeden z największych lewicowych wojowników na stronie decyduje o Twojej płci. Piękne świadectwo standardów LGBT.
6
Komentarz usunięty
7
@sebasek99 Kierowanie się kategorią przydatności w stosunku do rzeczy martwych i wykluczanie tych mniej pożytecznych od samochodu mogłoby spowodować, że świat byłby nieco nudny. Argument kompletnie nietrafiony. Wpisz cokolwiek + "wypadek" i okaże się, że najlepiej zamknąć się w piwnicy, bo może się coś stać. Chociaż też nie do końca, gdyż tam na pewno też zdarzają się wypadki. Poza tym, większość niebezpiecznych sytuacji wynika z ludzkiej głupoty, a nauczkę dostają w większości przypadków osoby, które na to zasłużyły.
11
@Zip Następnym razem przed cudzysłowem postaw wykrzykniki i opis, bo znowu się znajdzie intelektualista, który znaki interpunkcyjne traktuje jak pozostawiony na ekranie brud.
0
@catalanian09 Właśnie uargumentowałeś dlaczego warto go wystawiać przy niekorzystnym dla nas wyniku. Jego robienie wiatru jest dużo bardziej kreatywne i zaskakujące niż klepanie do tyłu lub martwienie się o to, żeby piłka trafiła pod nogi Messiego.
2
Nasi obrońcy sprawiają bramkarzowi Valencii więcej problemów niż napastnicy. Smutne.
0
@LuisSalvano Nie czytam nawet tego, ale czy ty naprawdę wierzysz, że klub w kryzysie finansowym będzie chciał ściągnąć Neymara? Jak to w ogóle wygląda w kontekście obniżenia piłkarzom pensji.
1
@kerouac -Kochać policję, kochać policję!!!!
- Aaaaaaa, ratunkuuu, policja!!!!
0
@hoeniker Nic dziwnego, w końcu odchodzenie za darmo to była wisienka na torcie w czasach jego kadencji ;)
1
Mi kościół od dawna kojarzy się z przedsiębiorstwem. Niestety skrajności każdej strony są szkodliwe społecznie, bo to one najczęściej wymuszają na innych wierzenie w swój pogląd. Wydaje mi się, że dla takiego katolika w centrum wyżej wymienione rzeczy są zrozumiałe.
2
@Chakalaka Błąd w tytule. *Co za bydło.
4
@YoNoEntiendoNada Nie jestem kibicem United, ale Lamella zrobił dla mnie to samo, z tą różnicą, że Martial nie położył się wtedy na murawę i nie robił teatrzyku.
0
@Kuubs21 Czasami jak patrzę na to jak w niektórych momentach Frenkie rozgrywa piłkę, imponująca technika i jeden z największych talentów.
1
@Kusco15 Wyświetliło mi się na yt (
0
@masq Barto pozbył się Suareza, bo za ujemny bilans w budżecie zapłaciłby z własnej kieszeni. Chciałbym nazwać go w jakiś sposób, ale obawiam się, że niezależnie od użytego epitetu, obraziłbym kogoś.
0
@Kusco15 Oczywiście, że technika i umiejętności są najważniejsze, gdyby było inaczej po boisku biegałyby same "mięśnie". Akurat niedawno widziałem pewną wypowiedź trenera Evertonu, który bardzo dobrze wyjaśnił tę kwestię, więc posłużę się jego przykładem:
Poza tym, patrzenie na zawodnika przez pryzmat jednej z cech, zamiast na kolektyw, wydaje mi się mocno nietrafione. Finalnie liczy się sam efekt. Jeśli chodzi o zestawianie bokserów z zamierzchłych czasów z tymi współczesnymi, zgadzam się. Nie wyobrażam sobie, żeby Tyson pokonał Furego czy AJ.
0
@Kusco15 Chociażby to, że wrażliwość prowadzi nas do chęci pomocy innej istocie, a jest to całkiem istotne z perspektywy przetrwania całego gatunku (służba zdrowia, szpitale itp.) Oprócz tego powiedziałbym, że wrażliwość przyczyniła się do rozwoju kultury, bo dzięki niej dużo łatwiej jest stworzyć ludziom pojęcie wyidealizowanego piękna. Wrażliwość łączy się często z wyrażaniem emocji, a zatem ułatwia proces komunikacji.