Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
PSG szuka piasku na Saharze
0
PSG dzieli przez 0.
2
PSG prawie weszło na Mount Everest, ale tuż przy wierzchołku wolało wrócić i upewnić się czy zamknęło drzwi na klucz.
2
PSG nikt nie powiedział, że skończyła się zabawa w chowanego.
4
PSG bije się z myślami.
1
PSG kłamie więcej od Morawieckiego.
1
PSG wierzy w paski na TVP INFO.
0
@masq Tak jakby ten karny coś zmienił...
0
@mokrychlopiec Czyli uważasz, że PSG powinno nas atakować, grać wysokim pressingiem i narażać się na kontry?
0
@clyde Dobrze w obronie? Przecież PSG grało na utrzymanie wyniku i pozwalało nam atakować przez większość meczu.
0
Z pozytywów - nie przegramy już frajersko żadnego rewanżu ligi mistrzów.
1
@xBoMBoWiECx Czy to nie jest zbyt surowy wymiar kary?
0
Ach... gdybyśmy mieli napastnika ;)
1
@Kz1234 Bo Juventus awansował.
0
@Janas11224 Wygrana to słodko-gorzki smak. Liczy się tylko awans.
0
@barcelonaLM A mnie nie śmieszy, bo kościół ingeruje w życie każdego z nich i narzuca swoje prawa z bezpiecznej pozycji. Może te trzy wymienione przez Ciebie czynniki nie zmienią praktyk w kościele katolickim, ale szereg innych czynników już tak. Chyba nie sądzisz, że religia pozostała bezzmienna od setek lat? Odwrócę pytanie, a w czym nie posiadanie chrztu przeszkadza katolikom? Skoro to takie nieistotne, po cóż nam ta cała dyskusja? Tak działa kościół, przemyca swoją rację pod płaszczem zupełnie nieszkodliwej i nie przeszkadzającej nikomu dobroci. Nieszkodliwej i nie przeszkadzającej, do momentu aż zacznie komuś przeszkadzać.
0
@Comentateiro Który rok zanim to nastąpi? 2575?
1
@Bykunn Gdyby na jej miejscu siedziała czarna pisałbyś zupełnie odwrotnie, nieprawdaż? ;)
0
@juliacicha Nie miałem pytań, ale dzięki temu komentarzowi na la rambli - znalazłem odpowiedzi. Przyznaję się bez bicia, zapomniałem już o istnieniu strony głównej fcbarca.com
1
@PatrychoO Prawie oplułem monitor, ale pewnie i tak się odpali gdzieś z boku do zerkania jednym okiem.
0
@Fawrf To o Bogu przebija nawet "murawa była za krótka".
1
@Xxxbarca4ever Tak, ich niektórzy kibice po udanym sezonie zachowują się jakby wygrywali trofea przez ostatnie 20 lat.
0
@Janiama Byłoby fajnie jakby Barcelona zainteresowała się nim dłużej niż pół roku temu, ale wiadomo jaki mieliśmy, ha tfu, zarząd. Przyspieszenie i wykańczanie akcji - genialne. Tak samo jak w przypadku Mbappe od razu dało się poznać, że to będzie klasowej światy piłkarz.
1
@xSZYMONOx Haaland bardziej pasuje pod profil napastnika, jakiego obecnie potrzebujemy. Żal się w sercu robi na myśl, że zamiast w ataku Norwega mamy Griezmanna :(
1
Oby nie zezwolili Barcelonie polecieć na rewanż do Paryża, bo z Neymarem wynik może nie być taki dobry jak dzisiaj.
1
Widmo Bartomeu jeszcze długo będzie nad nami ciążyć. Pozostaje życzyć Messiemu sukcesów w innej drużynie.
0
Tradycji stało się zadość.
1
@Jakchcesz fifa i duże zmiany to oksymoron.
0
@Kapitan_SW Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś za to płaci.