0

Komentarz usunięty

1

PSG szuka piasku na Saharze

0

PSG dzieli przez 0.

2

PSG prawie weszło na Mount Everest, ale tuż przy wierzchołku wolało wrócić i upewnić się czy zamknęło drzwi na klucz.

2

PSG nikt nie powiedział, że skończyła się zabawa w chowanego.

4

PSG bije się z myślami.

1

PSG kłamie więcej od Morawieckiego.

1

PSG wierzy w paski na TVP INFO.

0

@masq Tak jakby ten karny coś zmienił...

0

@mokrychlopiec Czyli uważasz, że PSG powinno nas atakować, grać wysokim pressingiem i narażać się na kontry?

0

@clyde Dobrze w obronie? Przecież PSG grało na utrzymanie wyniku i pozwalało nam atakować przez większość meczu.

0

Z pozytywów - nie przegramy już frajersko żadnego rewanżu ligi mistrzów.

1

@xBoMBoWiECx Czy to nie jest zbyt surowy wymiar kary?

0

Ach... gdybyśmy mieli napastnika ;)

1

@Kz1234 Bo Juventus awansował.

0

@Janas11224 Wygrana to słodko-gorzki smak. Liczy się tylko awans.

0

@barcelonaLM A mnie nie śmieszy, bo kościół ingeruje w życie każdego z nich i narzuca swoje prawa z bezpiecznej pozycji. Może te trzy wymienione przez Ciebie czynniki nie zmienią praktyk w kościele katolickim, ale szereg innych czynników już tak. Chyba nie sądzisz, że religia pozostała bezzmienna od setek lat? Odwrócę pytanie, a w czym nie posiadanie chrztu przeszkadza katolikom? Skoro to takie nieistotne, po cóż nam ta cała dyskusja? Tak działa kościół, przemyca swoją rację pod płaszczem zupełnie nieszkodliwej i nie przeszkadzającej nikomu dobroci. Nieszkodliwej i nie przeszkadzającej, do momentu aż zacznie komuś przeszkadzać.

0

@Comentateiro Który rok zanim to nastąpi? 2575?

1

@Bykunn Gdyby na jej miejscu siedziała czarna pisałbyś zupełnie odwrotnie, nieprawdaż? ;)

0

@juliacicha Nie miałem pytań, ale dzięki temu komentarzowi na la rambli - znalazłem odpowiedzi. Przyznaję się bez bicia, zapomniałem już o istnieniu strony głównej fcbarca.com

1

@PatrychoO Prawie oplułem monitor, ale pewnie i tak się odpali gdzieś z boku do zerkania jednym okiem.

0

@Fawrf To o Bogu przebija nawet "murawa była za krótka".

1

@Xxxbarca4ever Tak, ich niektórzy kibice po udanym sezonie zachowują się jakby wygrywali trofea przez ostatnie 20 lat.

0

@Janiama Byłoby fajnie jakby Barcelona zainteresowała się nim dłużej niż pół roku temu, ale wiadomo jaki mieliśmy, ha tfu, zarząd. Przyspieszenie i wykańczanie akcji - genialne. Tak samo jak w przypadku Mbappe od razu dało się poznać, że to będzie klasowej światy piłkarz.

1

@xSZYMONOx Haaland bardziej pasuje pod profil napastnika, jakiego obecnie potrzebujemy. Żal się w sercu robi na myśl, że zamiast w ataku Norwega mamy Griezmanna :(

1

Oby nie zezwolili Barcelonie polecieć na rewanż do Paryża, bo z Neymarem wynik może nie być taki dobry jak dzisiaj.

1

Widmo Bartomeu jeszcze długo będzie nad nami ciążyć. Pozostaje życzyć Messiemu sukcesów w innej drużynie.

0

Tradycji stało się zadość.

1

@Jakchcesz fifa i duże zmiany to oksymoron.

0

@Kapitan_SW Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ktoś za to płaci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?