0

Było warto czekać na te mistrzostwa dodatkowy rok ;D

5

Ten. mecz pokazuje, że na tym euro nie ma słabych drużyn. No, może poza Polską.

2

Griezmann nie zwalnia tempa, cały sezon równa forma.

0

@nitey Obawiam się, że nie ;) :D

1

@FC1899Barca Jeśli trafi do Realu to będzie dla nas przekleństwem tak jak dla nich Messi.

27

Chyba bardziej od wczorajszej porażki boli to, że jesteśmy najgorszą drużyną tych mistrzostw po pierwszej kolejce.

1

@czesctuam Chcesz zobaczyć fikcyjne zlecenia?

0

Świnia uczyniła z FC Barcelony swój prywatny folwark.

3

@DonMatteo901 To jest to słynne Fame MMA?

1

@lucas/catalan Wrestling to trochę taki sport kaskaderski - niby niebezpiecznie, ale wszystko zaplanowane i pod kontrolą. Bliżej temu do aktorstwa niż prawdziwego sportu.

0

Ale to mistrzostwo hiszpanii musi parzyć...

1

Oj gdyby tylko z Granadą było tak miło i przyjemnie.. ^^

0

@eosz Wszystko zależy od wielu czynników. Jak inwestowałem pierwszy raz w kryptowaluty to kupowałem przez coinbase, pozytywne opinie, bezpiecznie, nawet weszli ostatnio na giełdę. Można zarobić nawet około 30 dolarów za obejrzenie paru filmików i zaznaczenie odpowiedzi. Teraz przerzuciłem się na Krakena, bo mają wygodną opcję stakowania Cardano. Wcześniej miałem problemy techniczne, ale to bardziej ze swoim sprzętem. Jeśli chodzi o naukę i filtrowanie informacji to fajnym miejscem do tego są różne subreddity danej kryptowaluty.

0

@DonMatteo901 Mentalność TVP w całej okazałości.

7

To już lepiej przegrać niż zremisować...

1

@Encore Z ziemii hiszpańskiej do Polski.

3

@FafitFCB Dzięki, warto uświadamiać sobie co jakiś czas, że czas rządów klauna bartomeu minął bezpowrotnie.

0

@lucca87 Mecze o najwyższą stawkę rządzą się swoimi prawami i każdy jest prawie jak finał. Po pierwszym gwizdku wszystkie przedmeczowe wróżenia z fusów odchodzą do lamusa.

0

@Tasde Kupią Messiego ^^ Tak jak ostatnio chcieliśmy wyciągnąć Verattiego, a zostaliśmy pozbawieni Neymara ;d

0

@patry295 Moim zdaniem altcoiny wcale nie są na straconej pozycji, szczególnie Cardano i Ethernum ;)

0

@Darkfin Nie widziałem nigdy Coutinho cieszącego się po porażce Barcelony :p

0

@Uukasz_93 Najlepszy transfer Realu ostatnich lat, przynajmniej dla kibiców Barcelony.

0

@Mroziu Hmm, na pewno ;))

1

Plusy dla Realu po dzisiejszym meczu:
-notatnik wytrzymał obciążenie serwera.

0

@Janiama W dodatku drużyna budowana jest wokół młodych i perspektywicznych zawodników. Jeśli ktoś w zarządzie Barcelony płaciłby za transfery z własnych pieniędzy, prawdopodobnie mielibyśmy kilku zawodników i nieprzemyślanych transferów mniej ;)

27

Piękna historia - Tuchel zwolniony z PSG awansuje do finału dzień później po odpanięciu ekipy Neymara.

1

Widział ktoś gdzieś kibiców realu, którzy chętnie się udzielali gdy przegrywaliśmy z Valencią?

0

Mecz pod kątem emocji dużo lepszy niż wczorajszy. Może nawet lepiej, że Chelsea nie strzeliła wcześniej, bo przynajmniej nie było nudno ;D

2

@IronSanHybrid Przecież w telewizji wszyscy są ekspertami.

0

@BartqRKO Czy ja wiem ;d Veratti jest niesamowitym zawodnikiem mimo wszystko i jeśli miałbym wskazać, którego piłkarza z niedokonanych transferów chciałbym najbardziej, wskazałbym właśnie jego. Obok Neymara i Mbappe najlepszy piłkarz PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?