Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Jak zdobędzie LM to nikt nie będzie pamiętał o takich rzeczach.
0
@jakub1906 Ja dopóki Messi nie będzie grał to nie włączam. Również pozdrawiam.
7
@norbi77 Może trener kazał mu robić rozgrzewkę ;)
0
@Rewolucja123 Nie grają za darmo i dla przyjemności. Czy pracownika innej dziedziny, który wykonuje swoją pracę wyraźnie poniżej oczekiwań i dostaje przy tym kolosalne wynagrodzenie również mielibyśmy traktować w ten sam sposób? Nie wymagać, głaskać po główce - świetne podejście.
0
@AllBundy ale przecież siedział przy jednym stole z Messim i Ronaldo
0
@Kondziubarca Wczoraj na meczu Liverpoolu z Chelsea dało się ponownie poczuć atmosferę widowiska. Oby kibice jak najszybciej wracali na stadion, a w szczególności biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu.
0
Czy na Camp Nou obowiązują obostrzenia czy brak Messiego aż tak wpływa na frekwencję?
1
@PEDRIII Oglądam dzisiaj Messiego, a jak nie będzie grał to mnie ta drużyna nie interesuje.
0
To co, kto po freakach ogląda prawdziwe MMA? :)
1
@GuerillaAthletic Tylko na tych kamerkach oglądało ją głównie "stare" pokolenie.
0
@daniel32778 Kilka komentarzy niżej pisałem jaka to mistrzyni, ale serio, jak ktoś prześledzi trochę historię tego sportu to zrozumie o co mi chodzi.
6
@puyol_presidend5 Każdy kto choć trochę śledzi MMA to wie jaka różnica jest pomiędzy boksem a MMA.
1
@Pogba Co najwyżej w jej własnej wadze.
7
Mistrzyni świata to chyba tej samej organizacji co najman.
0
@Firestone Mnie denerwuje widok Mbappe, chociaż póki co tylko w wyobraźni.
0
@Kurkmen Nie śledzę za bardzo internetowych karier, ale ten Bonus to chyba się podnosił z kilku poziomów niżej niż siedzenie przed komputerem.
0
@eydeem Lubię oba, ale gdybym miał zostać przy jednym i drugi odrzucić to tylko multi. Lubię rywalizację, a wolniejszy progres to moim zdaniem raczej element na plus.
0
@WisniaKala Od kapitału powyżej miliona zaczynają się poważne ;)
5
Dlaczego poważna organizacja zatrudnia do prowadzenia wywiadów gościa, który ma problem ze składaniem zdań w języku polskim?
0
Ten na górze chyba "honorowo" nie chciał go za mocno bić.
0
@BarcaaVEB I za to nie zapłaciłem.
1
@Ratamahatta Ja marzę o pojedynku polityków np PIS vs PO lub obecny trend - szczepionkowiec vs antyszczepionkowiec. Swoją drogą, może ktoś zorganizuje La Rambla MMA? Myślę, że karta walk jakaś by się ułożyła, a i kilka osób by PPV też kupiło xd
0
@Transu96 Fame mma zrobiło dobry transfer ^^
0
@Kielakowy Dlatego superliga to nie był wcale najgorszy pomysł. Jednak z perspektywy czasu nie wyszło nam to chyba najgorzej, bo byłoby ciężko na sercu oglądać co tydzień lanie ;d
1
@Kapitan hawk Myślę, że gdyby każdemu przyszło się znaleźć na miejscu tych ludzi na jeden dzień, mielibyśmy inne spojrzenie na tę sprawę.
4
Ale Messi musi się czuć lekko ze świadomością, że nie musi już sam wygrywać meczów dla swojej drużyny.
0
@masq Byłoby lepiej znając sprawę od środka, wszystkie szczegóły, których być może kiedyś się dowiemy. Moim zdaniem odpowiedzialność za odejście Messiego leży po obu stronach. Na dzisiejszej konferencji Messi powtarzał wielokrotnie - chcę wygrywać, chcę rywalizować, chcę wygrywać trofea, chcę nowych wyzwań. Wydaje mi się, że jest to jasny przekaz. Każdy bardziej interesujący się piłką kibic wie jak bardzo porażki wpływają na Messiego. Wchodząc w jego buty powinniśmy trochę lepiej zrozumieć decyzję o odejściu. Za wszystkie magiczne chwile w Barcelonie pozostaje mi życzyć mu powodzenia na nowej drodze.
0
@Gh0st ambre godillon ;d
0
@Ghotti Mam wrażenie, że jak słyszy Barcelona to od razu mu się jakiś przełącznik włącza. Można zrzucić na słaby angielski, ale dobór słów dziwny, coś w stylu "Leo decided to finish with Barcelona".
2
Ale szpileczki w stronę Barcelony lecą. "Obiecujemy tylko to co jesteśmy w stanie zrealizować."