Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz powinniśmy wyjść dwa razy bardziej zmotywowani do klasyku.
0
@Bobo25 Spokojnie, hiszpańskie drużyny już nie takie przewagi traciły z lfc.
0
@El Plutoninho @Bobo25 @xBoMBoWiECx nie o to mi chodziło...
1
Niech ktoś strzeli, bo ciężko przy tym nie usnąć.
0
Dawno nie oglądałem Realu, ale ich precyzja w zmianie strony rozgrywania jest naprawdę niezła.
0
@LuisSalvano Neymar może przyjść, ale tylko za darmo.
0
@Lordzi Za parę minut :D
0
@GeneralXavi "Bóg nie gra w kości"
2
@Colon Dzięki za info! Zakładka na youtube już odpalona ;)
1
@Chakalaka
· Billy Talent - Rabbit Down the Hole
· Bob Dylan - All Along the Watchtower
· Bach - "Canon per Tonos"
2
Takie coś zaproponował mi youtube:
Może kogoś zainteresuje ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Gall Chodzi o to, że wypowiadasz się o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Jesteś zwykłym ignorantem. Logika występuje u ciebie wyłącznie jako słowo w komentarzu. Nie płacz już.
0
@Gall Okej, książki nie są dla ciebie, będę miał na uwadze. Nastręczysz mi tylko problemu pisania do nieco mniej rozgarniętych ludzi, ale są większe życiowe tragedie. Na tym między innymi polega czarny humor - abstrakcji. W twoim świecie najlepiej zamknąć się w piwnicy i płakać. Napisałem już, nie znam chłopaków osobiście, więc mogę tylko mieć nadzieję, że mają inne poczucie humoru niż ty i kolega wyżej. Jeśli któryś z nich poczuje się urażony, nie będę miał problemu z tym, żeby ich przeprosić. Twoje zdanie mnie nie interesuje.
0
@pax Okej, pewnie masz do nich numer. Jakbyś kiedyś potrzebował towarzystwa, możemy wybrać się razem.
0
@pax Nie, pisałem ogólnie o problemach i o tym, że różni ludzie mogą radzić sobie z nimi na różne sposoby. Nie próbuję się usprawiedliwiać i nigdzie nie pisałem o własnych problemach. Ty natomiast przyjąłeś jakieś abstrakcyjne założenie, które można było wyciągnąć okrężną drogą z moich komentarzy. Doskonale rozumiem, że na tym forum są osoby nadwrażliwe. W innym wypadku nie dopisywałbym nawet tego "z dystansem". Na tym forum są też jednak inni ludzie i nigdy nie da się zadowolić każdego. Jesteś w nielicznym gronie osób, które poczuły się urażone.
0
@Gall Nie, ma on inną nazwę - to czarny humor. Polecam sięgnąć w głąb literatury i zapoznać się z tym gatunkiem. Mogę zaproponować na wstępie książki Rolanda Topora. @pax Opowiedz mi swoich problemach. Możesz zwierzyć się na priv jeśli masz taką potrzebę.
0
@pax Jeśli lubisz na co dzień chodzić z kijem w tyłku, mój post nie był skierowany w twoją stronę. Podobnie jak nie był skierowany w stronę podobnych tobie ludzi. Może sam masz problemy i poczułeś się tym urażony, a przynajmniej takie można odnieść wrażenie. Nie poradzę nic na to. Musisz zrozumieć, że nie każdy człowiek na świecie będzie rozumiał rzeczywistość w ten sam sposób, który usilnie starasz się narzucać innym. Przykro mi, ale nie jestem w stanie zadowolić każdego.
0
@pax A czy muszę pisać o swoich problemach na forum, żeby istniały? Nie mam takiej potrzeby, więc tego nie robię. "Ponoć." Z każdym wpisem udowadniasz, że jest inaczej. Próbujesz przez pryzmat własnego światopoglądu udowodnić komuś, że masz monopol na wycenę poczucia humoru. W innych dyskusjach zawsze próbujesz robić to samo i tak jak w tym przypadku masz problemy z odniesieniem się do sedna problemów, które na siłę tworzysz.
0
@pax O proszę, jednak się udało. Jesteś ponoć inteligentną osobą, a jednak nie potrafisz sobie uzmysłowić, iż żartowanie z własnych problemów, szukanie pozytywnych rzeczy w chwilowej lub dłuższej beznadziejności może być czasami dla niektórych osób pomocne. Nie każdy musi rozumieć ten rodzaj humoru. To prawda, nie znam na tyle dobrze oznaczonych chłopaków, że tego samego mogę być tego pewny w ich przypadku. Pisząc ten komentarz miałem jednak nadzieję, że podejdą do tego "z dystansem" i będą potrafili się uśmiechnąć.
14
Do wszystkich przechodzących ciężkie chwile, a w szczególności @ściah i @Janiama którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Nie odchodźcie od nas.
Z dalekiej podróży wróciła bowiem Barcelona, dla której warto żyć! Z dystansem ;)
0
@Ronin47 Oby po klasyku było wciąż aktualne :D
0
@paweldunajecfcb Trochę prawdy w tym jest. Wszyscy najciężsi przeciwnicy są po drugiej stronie, ale z Chelsea i Liverpoolem wcale nie będzie łatwo. Moim zdaniem na tej "autostradzie" i tak przydarzy się wypadek ;)
0
@tristan87 Za mało.
0
@Niemka Jeśli ktoś lubi pesymistyczne brzmienia, dorzucę coś od siebie ;)
0
@lucas/catalan Ok, dzięki :D Nie wiedziałem ;d
1
@Przemek2323
Tyle na temat tego pana.
0
@Kamiloza91
Bayern-Real
City-Porto
Liverpool-PSG
Chelsea-Atletico
0
@Bernard777 Nie wiem, może dla niedzielnych kibiców obejrzenie Lewandowskiego jest ciekawsze.
5
Zawsze lubiłem komentarz Ray'a Hudsona, ale to jak momentami lamentuje nad siedzeniem na ławce Puiga sprawia, że mam ochotę wyłączyć dźwięk. Plotki o zażyłości tego piłkarza z mediami nie wzięły się najwyraźniej znikąd.