Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tymczasem moderacja:
https://media.giphy.com/media/6pJNYBYSMFod2/giphy.gif
0
@Pilka_jest_okragla Wydaje mi się, że Messi oczekiwał od siebie więcej, a najbardziej odbił się na nim nie strzelony karny. W Paryżu ma dużo więcej do udowodnienia i sam nakłada na siebie presję.
0
@Comentateiro Większość "kibiców" ocenia zawodnika przez pryzmat bramek. Nie oszukujmy się, tylko dlatego rywalizacja Messiego i Ronaldo miała sens.
6
Ale Veratti to niesamowity walczak. Gdybyśmy tylko mieli takiego piłkarza zamiast Busquetsa... marzenia ;)
0
@JANEK777 1 na 100 miliardów to chyba większy cud niż wygranie w totolotka.
0
@dreed93 Słaby trolling.
2
@dreed93 Dlaczego uważasz, że depresja to choroba "zależna"? Takie fakty możesz odłożyć na półkę obok innych głupstw, a w zasadzie nawet niżej. Traktujesz niepoparte żadną naukową wiedzą opinie i na ich podstawie wyobrażasz sobie prawdę. Argument o tym, jakoby schorzenie leczone chemią, nie powinny być nazywane chorobami - kolejny przykład wybitnego intelektu. Zdajesz sobie sprawę, przez jaki czas osoby chore na depresję muszą zażywać te tabletki? Może zaraz zainsynuujesz, że wszyscy psychiatrzy i psychologowie są w zmowie z przemysłem farmaceutycznym, wmawiając ludziom istnienie chorób psychicznych ;)
0
Tak zupełnie bez ironii. Co byście wybrali - triumf w lidze Europy czy szybkie odpadnięcie z LM?
0
@pride98 A, da.
0
@BombowiecKrawczyk Przydałby się ktoś z charyzmą, ale przede wszystkim osoba, która będzie potrafiła zmodyfikować DNA Barcelony.
0
Dawać Conte! Póki United nie zaklepie ;)
0
@Grzbiet Bez przesady, tego się nie da przepchnąć. Deklasacja.
0
@Coutinho007 Oj, źle napisałem, a w zasadzie nie dopisałem - chodziło mi oczywiście o trenera w klubie z topu ;D
0
@Criss18Barca Mamy Lewandowskiego, ale fajnie byłoby też zobaczyć jakiegoś Polaka w klubie z topu.
4
To nie jego wina, że trener wystawia go do pierwszego składu ;d
0
@Pogba Nie mamy pieniędzy na zwalnianie trenerów xD
0
@Momals11 Messi powinien dla nas grać do końca życia + 1 dzień. Oczywiście własne ambicje, te same, które uczyniły go najlepszym piłkarzem na świecie, powinien schować do kieszeni i kierować się opinią wszystkich dookoła, a w szczególności ekspertów z internetu.
0
@AmigoBlancos Arsenal ma prawie co tydzień ligę mistrzów i pamiętamy jak się to kończy (patrz. Man City)
1
@Pilka_jest_okragla Każda cierpliwość ma swoje granice... jak dostaniemy 2x5 z Bayernem lub gorzej, zaufanie może runąć jak domek z kart.
2
Eksperci z La Rambli mają inne zdanie.
0
@kamiVeB Zawsze można przetestować swoją podzielność uwagi i odpalić dwa ;)
0
Ten transfer to doskonałe podsumowanie rządów J.M.B
2
@patry295 ADA też przyjemnie ;) a do hard forka zostało jeszcze kilka dni
0
@Bogan Zespół w tym sezonie jest lepszy na papierze od tego z poprzedniego roku, a przecież sukcesywnie udowadniają, że finał czy półfinał to ich pułap startowy. Wszystko zależy od tego jak to wszystko ułoży trener - potencjał kadry mają obecnie największy w Europie. PSG przecież od początku ery szejków celowało w zdobycie LM, więc presja to dla piłkarzy tego formatu jest chlebem powszednim. Według mnie, jeśli trio MNM odpali, przykryje wiele mankamentów tej drużyny. Czy wystarczająco? To się oczywiście okaże.
0
P$G - drużyna indywidualności.
0
Neymar chce grać z Messim xD
0
Dobra, skończcie z tymi powtórkami - dawać Messiego!
0
@Lucassito Nie oglądam PSG bez Messiego, więc nie znam przytoczonych sytuacji. Tego, że to nie jest pożegnanie, możemy być prawie tak samo pewni jak tego, że jest. W następnym tygodniu nie będziemy musieli już spekulować ;)
0
@MistycznyMarcepanek A Neymar grał w poprzednich meczach ligowych? Jeśli nie to bym ocenił raczej na przywitanie dobrych ziomków po dłuższej rozłące niż pożegnanie.
0
@Bogan Spoko, możesz mi jeszcze wysłać na priv numery lotto?