0

@IronSanHybrid No i spoko. Dzisiaj wyjątkowo kupiłem, bo karta walk nawet ciekawa, więc nie szkoda wydać kilka złotych. W sumie myślałem, że wpadną na pomysł z dogadaniem się wcześniej, ale widocznie za mało płacili ;)

14

@Hasszz Niestety, ale niektórym poprawność polityczna i nowoczesne trendy weszły tak mocno, że tolerancja nie oznacza zgodności z wyżej wymienioną definicją, ale wręcz ubóstwianie, wynoszenie nie piedestał, gloryfikowanie odmiennych poglądów. Zresztą, mam wrażenie, że wszyscy ci pseudo-tolerancyjni osobnicy są niesamowitymi ignorantami, bo nawet nie znają znaczenia pojęcia, o które tak dzielnie walczą ;)

1

@Peciak "Dla mnie wyjściem z tego jest poczucie wdzięczności i docenienia tego co się ma"

A przyszło Ci do głowy, że depresja może być chorobą, która uniemożliwia dokonania tej prostej czynności, bo istnieje gdzieś niezależna od woli człowieka blokada?

"Założę się, że znalazłbyś na luzie miliony ludzi, którzy by się z Tobą zamienili w mgnieniu oka na miejsca."

Ludzie są różni i w różnych sytuacjach odnajdują się inaczej. Spłycanie człowieka do jakiejś średniej nijak ma się do badań i nauki. Powyższym zdaniem negujesz biologię i psychologię. Depresja jest problemem, na który owszem mają wpływ czynniki zewnętrzne, ale ich źródło jest we wnętrzu.

"Jak zdasz sobie sprawę, że jesteś w lepszej sytuacji niż 90% ludzi na świecie to ciężko znajdywać racjonalne powody do odczuwania czegoś negatywnego."

W moim odczuciu stworzyłeś sobie "racjonalne" wytłumaczenia swoich stanów psychicznych, co pozwoliło Ci funkcjonować i radzić sobie z problemami. To, co piszesz, utwierdza mnie w tym przekonaniu, gdyż niektóre stwierdzenia są rażąco ugruntowane w Twoich poglądach - do tego stopnia, że nie dopuszczasz do siebie alternatyw rzeczywistości, i właśnie tę irracjonalną wiarę bierzesz za prawdę. Tylko zwróć uwagę, iż tezy te mogą być szkodliwe dla wielu osób, bo implikują istnienie prostego środka, lekarstwa na wszystko i upraszczają skomplikowany temat. Utożsamiasz depresję ze szczęściem, spokojem, dobrami materialnymi i niematerialnymi, ale spróbuj zrozumieć, że ta choroba nie patrzy na świat w ten sam sposób co Ty i nie karmi się szczęściem czy też nieszczęściem innych.


5

@IronSanHybrid No i dobrze, trzeba tępić ludzi palących na przystankach. Dostaną nauczkę raz czy dwa i przestaną. Brawa dla policjantów :)

2

@PatrychoO Prosto, dopóki ludzie kupują nie ma potrzeby nic naprawiać, wystarczy więcej świecących kart ;D

0

Przecież real stoi w miejscu, nie przesadzajmy z tiki-taką

2

Jeszcze 2 i będzie nostalgicznie ;)

0

@Hen Tylko czy wydając tyle pieniędzy na zawodników nie powinniśmy mieć prawa oczekiwać większej jakości?

3

Chciałbym nominować @Colon za pasję do muzyki i radość dzielenia się nią.

0

@Emhyr Może miałoby to sens, ale u nas nikt nie potrafi wykańczać.

1

@Faro Bardziej mnie martwi, że ostatnimi czasu Real robi same dobre interesy. Odmłodzili kadrę i osadzili w niej największe talenty młodego pokolenia. Jeśli dojdzie Jude, potencjalnie Mbappe i Barcelona pozostanie bierna, albo co gorsza nadal będzie utrzymywała, że emerytowany Busquets to remedium na złą grę, będziemy mogli doświadczyć w lidze tego samego co oni od nas podczas hegemonii wielkiej Barcelony.

2

@Borry Greatest Only Alternative Time-space

0

@DaPidejpi Lewandowski

2

@tomek8756 Zgadzam się, takie zachowanie to pełen wyraz braku współczucia dla drugiego człowieka. Chcesz wrócić do domu po ciężkiej pracy, chłód, mróz, błoto, śnieg, a tu nagle informacja, że twój pociąg jest opóźniony o godzinę, bo ktoś miał kaprys skorzystać z biletu "na gapę" w trochę niekonwencjonalny sposób.

11

Auć, ten mundial dla Ronaldo to gwóźdź do trumny. Ciekawe jak jego ego przebolało upadek z takiej wysokości.

0

Jeśli koledzy Messiego nie strzeliliby karnych, Messi nie byłby najlepszym piłkarzem na świecie. F**k logic.

0

@IronSanHybrid Zgadzam się, to jakieś upośledzenie odbioru piłki przez osoby oglądające ją co 4 lata. Tak samo irytujące jak mówienie, że piłkarz strzelając karnego gra wspaniały mecz i jest niesamowity, bo przecież zdobył bramkę. Szkoda strzepić...

2

zmiany? a po co to komu

0

@MesQueUnClub_87 Mamy jeszcze Matiego Pieniążka, który coś tam kopie. Z resztą się zgadzam.

1

@Uukasz_93 Problem z Ronaldo wynika z tego, że on nie dopuszcza do siebie myśli, że już nie jest najlepszy. Ciekawe do jakiego klubu trafi po mundialu wciąż chcąc grać pierwsze skrzypce i kontynuować przygodę w lidze mistrzów :) Może Sporting, jeśli się dogadają.

1

Dembus się słów nie nauczył

0

Jeśli Francja awansuje to część piłkarzy w półfinale będzie miała rozdarte serca ;)

2

Ronaldo w składzie Portugalii robi potężną różnicę. I co hejterzy? Siuuuuu

0

Messi na Brazylię będzie musiał zagrać mecz życia.

2

Jak tak się skończy ta grupa to będą jedne z najbardziej pamiętnych mistrzostw :D

0

Co za klocek xD

0

Wilk syty i owca cała :)

0

Powinni zacząć dawać kartki za te symulki.

0

@Conradxc Oczywiście, przy bramce chciał kopnąć w trybuny, ale przypadkowo strzelił gola. Piłkarzy z taką jakością się nie ściąga, bo jednym zagraniem mogą zmienić losy meczu.

0

@Conradxc Utrzymał piłkę w boisku w trudnej sytuacji i dograł na idealną pozycję do Zielińskiego, mało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?