0

@Encore To upokorzenie United jest zbyt duże, nakrywa swoim cieniem wspomnienie meczu z Barceloną ;)

1

Klopp co bekę ciśnie z United to jego :D

0

Livepool sobie odbija za real na United ;)

1

@Janas11224 To ostatnie zdanie to powinno być motto dzisiejszego przeciwnika. Cóż, kto mieczem wojuje...

8

@Comentateiro Z Lerwym jest ten sam case co ostatnio poruszał Guardiola odnośnie Halanda - jego wartość opiera się na partnerach z drużyny.

5

@jedrek7000 Bardziej niż 9 PSG przydałby się jakiś światowej klasy pomocnik. Poza Verrattim ich formacja wygląda przeciętnie, co na LM nie wróży zbyt dobrze. Pytanie jak bardzo w swoich optymalnych formach będą w stanie to zatuszować Messi i Mbappe.

0

Odpadliśmy z Ligi Europy jakby co. To taka liga mistrzów, ale dla słabszych drużyn, więc nie ma co rozpaczać.

1

@AlexDark00 A wziąłeś pod uwagę, że na MŚ Messiemu chciało się biegać jak nigdy?

0

Duch Bartomeu powrócił na Camp Nou. Biorąc pod uwagę jak nas **** przez ostatnie lata w LL Real musiał płacić zdecydowanie więcej temu samemu sprzedawczykowi.

0

@Pawel13sz Może grało się dobrze, ale chłopina wygląda jakby się nie wyspał od roku przez ogrom pracy na boisku. Chyba nie sądzisz, że Messi wracałby do obrony? :D Jeszcze biorąc pod uwagę ile piłek w środku pola stracił przez swoje niedbalstwo, miałem flashbacki.

0

@Pawel13sz Biedny Pedri ledwo wyrabia za Busquetsem, co dopiero jakby wrócił Messi…

20

@Kessie Człowiek wyjechał z Madrytu, ale Madryt z niego nie.

1

Czuje się jakbym oglądał jakiś mecz Barcy kiedy jeszcze grał tu Messi

1

Gigi niezły sabotażysta od kilku edycji.

0

@Szmulek Skoro wszyscy grają.... to pewnie real faworytem...

0

Nie dziwię się, że tak kurczowo trzymali tego Mappeta w Paryżu, bo bez niego drużyna traci przynajmniej połowę wartości.

0

Jak Messi będzie wracał do Barcelony tak jak do obrony to trochę mu to zajmie ;D

0

Ramos najlepszy zawodnik PSG

0

Fajnie byłoby zobaczyć Messiego w PL. Trochę szkoda, że "zarabiać na emeryturę" poszedł do PSG, ale kto na jego miejscu by nie skorzystał?

0

Prawda jest taka, że bez superligi wszystkie kluby poza premier league zostaną w tyle

0

@ArterkHD Jest kapitalny jak na freaka… na tle zawodowców byłby mocno przeciętny.

1

@Ojciec5tkidzieci Ferrari i Łaszczyk. Najwiecej emocji, najlepszy zwrot akcji i wygrana sportu na samym końcu.

0

@Mareeek2050 @Hubsao Przecież to żadna nowość, że w kompetytywnych dyscyplinach większość ludzi przed ekrany przyciągają inne rzeczy niż same umiejętności, bo większość to laicy w różnych dyscyplinach. Inną sprawą jest to, że bez sensu jest się spinać o to jak ludzie spędzają swój czas wolny, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy. Też się tak spinacie jak ktoś pali papierosy? Przecież to bez sensu i po co to robić? Można wymieniać takie przykłady w nieskończoność.

0

@IronSanHybrid Przecież góra wydała wyrok, żeby go nie dopuścić do mikrofonu, bo odwali chlew.

0

Musi być nokaut.

2

Izu wszczepił swojemu podopiecznemu gen przegrywania ;D

1

Borek taka mina jakby mu gruby kupon poszedł xd

3

To jest kwintesencja freak fightów - kraul, walka w amoku, brak umiejętności. Na to czekałem.

0

1

@HighestInTheRoom próbowali, ale doświadczeni programiści i serwery gdzieś w Afryce okazały się zapora nie do przejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?