Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore To upokorzenie United jest zbyt duże, nakrywa swoim cieniem wspomnienie meczu z Barceloną ;)
1
Klopp co bekę ciśnie z United to jego :D
0
Livepool sobie odbija za real na United ;)
1
@Janas11224 To ostatnie zdanie to powinno być motto dzisiejszego przeciwnika. Cóż, kto mieczem wojuje...
8
@Comentateiro Z Lerwym jest ten sam case co ostatnio poruszał Guardiola odnośnie Halanda - jego wartość opiera się na partnerach z drużyny.
5
@jedrek7000 Bardziej niż 9 PSG przydałby się jakiś światowej klasy pomocnik. Poza Verrattim ich formacja wygląda przeciętnie, co na LM nie wróży zbyt dobrze. Pytanie jak bardzo w swoich optymalnych formach będą w stanie to zatuszować Messi i Mbappe.
0
Odpadliśmy z Ligi Europy jakby co. To taka liga mistrzów, ale dla słabszych drużyn, więc nie ma co rozpaczać.
1
@AlexDark00 A wziąłeś pod uwagę, że na MŚ Messiemu chciało się biegać jak nigdy?
0
Duch Bartomeu powrócił na Camp Nou. Biorąc pod uwagę jak nas **** przez ostatnie lata w LL Real musiał płacić zdecydowanie więcej temu samemu sprzedawczykowi.
0
@Pawel13sz Może grało się dobrze, ale chłopina wygląda jakby się nie wyspał od roku przez ogrom pracy na boisku. Chyba nie sądzisz, że Messi wracałby do obrony? :D Jeszcze biorąc pod uwagę ile piłek w środku pola stracił przez swoje niedbalstwo, miałem flashbacki.
0
@Pawel13sz Biedny Pedri ledwo wyrabia za Busquetsem, co dopiero jakby wrócił Messi…
20
@Kessie Człowiek wyjechał z Madrytu, ale Madryt z niego nie.
1
Czuje się jakbym oglądał jakiś mecz Barcy kiedy jeszcze grał tu Messi
1
Gigi niezły sabotażysta od kilku edycji.
0
@Szmulek Skoro wszyscy grają.... to pewnie real faworytem...
0
Nie dziwię się, że tak kurczowo trzymali tego Mappeta w Paryżu, bo bez niego drużyna traci przynajmniej połowę wartości.
0
Jak Messi będzie wracał do Barcelony tak jak do obrony to trochę mu to zajmie ;D
0
Ramos najlepszy zawodnik PSG
0
Fajnie byłoby zobaczyć Messiego w PL. Trochę szkoda, że "zarabiać na emeryturę" poszedł do PSG, ale kto na jego miejscu by nie skorzystał?
0
Prawda jest taka, że bez superligi wszystkie kluby poza premier league zostaną w tyle
0
@ArterkHD Jest kapitalny jak na freaka… na tle zawodowców byłby mocno przeciętny.
1
@Ojciec5tkidzieci Ferrari i Łaszczyk. Najwiecej emocji, najlepszy zwrot akcji i wygrana sportu na samym końcu.
0
@Mareeek2050 @Hubsao Przecież to żadna nowość, że w kompetytywnych dyscyplinach większość ludzi przed ekrany przyciągają inne rzeczy niż same umiejętności, bo większość to laicy w różnych dyscyplinach. Inną sprawą jest to, że bez sensu jest się spinać o to jak ludzie spędzają swój czas wolny, nie robiąc przy tym nikomu krzywdy. Też się tak spinacie jak ktoś pali papierosy? Przecież to bez sensu i po co to robić? Można wymieniać takie przykłady w nieskończoność.
0
@IronSanHybrid Przecież góra wydała wyrok, żeby go nie dopuścić do mikrofonu, bo odwali chlew.
0
Musi być nokaut.
2
Izu wszczepił swojemu podopiecznemu gen przegrywania ;D
1
Borek taka mina jakby mu gruby kupon poszedł xd
3
To jest kwintesencja freak fightów - kraul, walka w amoku, brak umiejętności. Na to czekałem.
0
@FCB24 https://famemma.tv/#/
1
@HighestInTheRoom próbowali, ale doświadczeni programiści i serwery gdzieś w Afryce okazały się zapora nie do przejścia.