0

@AmigoBlancos Kibice śmiali się z 1% Neymara, ale miał rację. Będąc jednym z najlepszych piłkarzy na świecie potrafisz ocenić swoje szanse na podstawie tego jak gra rywal, a w dodatku na pewno wiedział już o kontuzji Mbappe. Ciężko spodziewać się emocji kiedy jedna z drużyn jest totalnie deklasowana - wynik nie odzwierciedla dominacji City, nie było ani jednego momentu zagrożonego awansu. Natomiast dzisiaj emocji zapewne nie zabraknie.

1

@DLFCB Mógł zejść z boiska.

3

Czy nie można dobić PSG jeszcze bardziej? Można. Do roboty Panie Tuchel!

0

Trochę szkoda Szejka. Zrobił tyle dla piłki w ostatnim czasie, a i tak życie potraktowało jego zespół nie fair.

3

Ronaldo by strzelił 3 gole z tego wolnego.

0

Messi faktycznie geniusz, karny prawie tak wymyślny jak kiedyś ten z wystawieniem piłki ;))

0

@adambądkowski93 Może Perezowi nie spodobało się jak gra. Każdy ma swoje metody.

0

@koziar Mingueza gra tylko dlatego, że nasi pozostali obrońcy to jeszcze większa tragedia. Mam nadzieję, że przyjście Garcii rozwiąże trochę problemów...

0

@tomek8756 KEKW

0

@Pogba DNA Barcelony w końcu xD

0

@Yosemite No i co hejterzy, nie jest lepszy od Messiego?!!

2

@DonMatteo901 Może chodziło mu o podatki dla innych ludzi niż on sam. Nie doprecyzował.

1

@xBoMBoWiECx Przy takich klubach każdy mecz będzie o stawkę. Ścisk w tabeli większy niż w ekstraklasie, piękna piłka bez murowania bramki. Ach.. czego kibic może chcieć więcej ;)

1

@Kamill10 superliga ma zastąpić tradycyjną ligę mistrzów, nie rozgrywki krajowe.

1

@Kondziubarca Pewnie marzył o wejściu ze swoim klubem do LM i zagraniu z Barceloną, ale Perez pokrzyżował mu plany ;))

0

@yoodash Potęga telewizji i mediów.

1

@Vebrol Dzieciaki nawet nie będą wiedziały za 'x' lat o istnieniu ligi mistrzów ;)

4

@BarcaInfo Ciekawe co by powiedział o równości i solidarności z innymi klubami po karach za łamanie finansowego fair play. Leciałby pierwszy do Pereza.

1

@Stoiczkow Skro 5 drużyn ma cyklicznie się zmieniać to zakładam, że będą oni rozpatrywani właśnie na podstawie wyników rozgrywek ligowych w swoim kraju. Sam jednak nie do końca rozumiem ideę tego mechanizmu, bo jak mówią doniesienia w lidze mają być permanentni członkowie. Chodzi mi na przykład o to, że jak będą rozpatrywane zmiany gdy drużyny "zmienne" osiągną znacznie lepsze wyniki niż członkowie. Moim zdaniem byłoby fajnie gdyby liga doszła, bo kocham oglądać piłkę na najwyższym poziomie. Mam jednak obawy, że całe to przedsięwzięcie jest jedynie formą wywarcia presji na posiadające absolutny monopol organizacje; FIFA i UEFA.

2

@BigDaglas Najwidoczniej wśród fanów mamy zwolenników futballu podwórkowego, wyjętego rodem z naszej rodzimej ligi. Piłka na najwyższym poziomie i gra o stawkę co tydzień, a nie mecze w większości przypadków wygrane przed rozpoczęciem spotkania. W pełni popieram powstanie nowej ligi!

0

Nie rozumiem rozgoryczenia niektórych ludzi na myśl, że prywatni właściciele niektórych klubów myślą o swoich interesach celem nie zasilania portfela osób trzecich. Jeśli szejk zapłacił swoimi pieniędzmi za klub, dlaczego ktoś ma odbierać mu prawo do stworzenia nowego projektu? Ta sytuacja jest patologiczna i łamie wszelkie zasady anty-monopolizacji. Dla jasności, mówię o klubach będących własnością prywatną.

1

@Colon Ten kawałek pojawił się już w moich propozycjach z poprzedniej edycji "cyklu muzykomanów". Chodzi o "All Along The Watchtower" w aranżacji Boba Dylana.


Jeśli chodzi o ciekawostki dotyczące piosenki, wersja Jimiego Hendrix'a jest z pewnością również warta odsłuchania.

Piosenkę poznałem w popularnej grze - guitar hero i zawsze kiedy do niej wracałem była ona obowiązkowym utworem do odegrania ;)

0

@macio_944 Najlepszym zobrazowaniem różnicy między tymi partiami jest telewizja publiczna.

1

@CatalanDream Wirus - odmiana francuska.

18

@BarcaInfo To niesamowite jak niektórzy użytkownicy próbują wypaczać rzeczywistość by zachować dobre imię Chakalaki. Najwidoczniej nie mieli nigdy do czynienia z PR, gdyż z pewnością wiedzieliby, że dużo więcej można zyskać na przyznaniu się do błędu niż brnięciu w oczywistą nieprawdę.

0

Carvajal to taki odpowiednik Alby w Realu.

0

Nie zasłużyliśmy na wygraną dzisiaj. Trzeba trzymać kciuki za drużynę z Madrytu ;)

1

Czuję się jakbym był kilka lat wstecz przed klasykiem. Dzięki Barça.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KORTIS Marketing się zgadza. Ludzie piszą i przekazują dalej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?