1

@Misanthrope Nie uważam, że to był jednoznaczny i oczywisty faul, ja bym go na pewno nie odgwizdał, przeciwko realowi także. Każdy wie jak wygląda sytuacja w polu karnym, zwłaszcza przy rożnych, zwłaszcza w ferworze walki. Równie dobrze każdy piłkarz mógłby się co chwilę przewracać, bo przeciwnik go odepchnął.

3

@pt9 Ale fajnie mi się wczoraj oglądało real, a tobie?

1

@mr_robot Pewnie chcą utrzymać jak najwięcej ludzi przed telewizorami ;p Chora sytuacja, że VAR służy do robienia wałków, a nie im zapobieganiu. Jeszcze przed chwilą rycerz na śmietankowym koniu próbował mi wmówić, że nie było karnego na Messim.

0

@czesctuam Ślepy jesteś? Messi go wyprzedził i miał sytuację bramkową. Chyba się nie zregenerowałeś po odpadnięciu śmietanki.

0

Jak z tego nie będzie karnego to po ewentualnym odpadnięciu Barcelony pluję na tę LM aż się odwodnię.

1

@LuisSalvano Mówisz o piłkarzach realu? ;p

2

Przechodziłem obok jakiegoś przystojnego młodzieńca, a ten nie chciał mi kupić kubełka w KFC. Współczesne społeczeństwo... bezduszne.

1

@Rust_Cohle Mi się tylko tak zdarza przespać przystanek jak gram w szachy w trakcie podróży ^^

2

Komentarz usunięty

0

@MichVeB Pewnie w tej chwili wyciera łzy pieniędzmi :/

0

@LuisSalvano Czasami niektóre dyskusje znikały z bocznego paska, ale pojawiały się ponownie, gdy użytkownicy zaczęli się w nich znowu udzielać. Z moich obserwacji wynika, że jest to od tego uzależnione.

0

@LuisSalvano Może to wynikać z tego, że jeśli ludzie przestają się udzielać w dyskusji, ta automatycznie znika.

0

@pax Moja krótka odpowiedź - ciężko dyskutować z faktami.

1

@Majkel34 Kolejny na forum, który bez żadnej wiedzy i wykształcenia z danej dziedziny forsuje swoje urojone teorie. Może się zaskoczysz, ale medycyna wychodzi ponad proste obserwacje, które opierają się na banalnych założeniach. Może gdyby te osoby nie żyły sterylnie czysto byłoby jeszcze gorzej? Może. Żeby wykluczyć niepewność przeprowadzanych jest szereg badań i eksperymentów, a obserwacja jest narzędziem pomocniczym przy wysuwaniu wniosków. Jednak trzeba udowodnić swoją rację koledze @Ghostface, który w przeciwieństwie do ciebie się na tym trochę zna ;)

1

@MichalZZZ Nie wiem czy przeciętna to dobre słowo, ale rzeczywiście czasami jest tak, że przeglądając różne "propozycje" z cyklu da się zauważyć rozbieżności w postrzeganiu piękna i kobiecości. Emilia i Margot również mnie nie przekonują. Daddario ma natomiast dwa mocne argumenty - szczególnie polecam nadrobić scenę z "True Detective", jeśli jeszcze nie jest zobaczona ;)

0

@IronSanHybrid W sensie jakiś cyrk czy co? xD

1

Komentarz usunięty

7

@Chwytliwy Bo to nie mi wszyscy mówią, że jestem osłem. No cóż, taki już twój urok - nigdy się niczego nie nauczysz ;)

Edit: Odnośnie twojego edytowanego komentarza - dostałem bana za mówienie prawdy w dosadny sposób i nawet moderacja w odpowiedzi na moje odwołanie to potwierdziła. Nie interesuje cię opinia innych, bo jesteś ignorantem i boli cię prawda. Najlepiej dla ciebie byłoby w końcu zrozumieć, że jesteś jedyną osobą, która uważa się za nadzwyczaj inteligentną jednostkę. Trochę taka Zosia Samosia w innym wydaniu. Ludzie jak widzą twój komentarz od razu uciekają, by nie wdawać się w jałową, nic nie wnoszącą dyskusję.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

7

@Chwytliwy Ty jesteś doskonałym tego przykładem. Inteligencją nie grzeszysz, a próbujesz robić ze swoich tez prawdy objawione i zawsze krzyczysz najwięcej. Większość nie krzyczy najwięcej, bo nie musi o nic walczyć... Który to już raz wypaczasz rzeczywistość... Mój avatar jest prześmiewczy.

2

@Chwytliwy Z uniwersytetami sobie łatwo nie poradzą. Jedynym argumentem będzie szachowanie dofinansowaniami, ale to będzie bardzo pozorny sukces.

2

@Kapitan hawk Przepraszam, czy można to odczytać?

0

@macio_944 To chyba jedyny prezydent, którego nie chcemy wszyscy :)

3

@Chwytliwy Bo mniejszość zazwyczaj krzyczy najwięcej, a ma najmniej do powiedzenia. Ludzie nie lubią skrajności, użytkownik Chakalaka już dawno sięgnął limit przesady agitacji politycznej. To nie była merytoryczna dyskusja czy próba wymiany argumentów. Trzema znać dobry smak, mieć umiar.

0

@Slazmi @VenoM Oprócz światopoglądowych kwestii są jeszcze inne, które tę osobę dotyczyły bezpośrednio np. wymiar sądownictwa. Zrozum, że niektórzy oddzielają kościół od państwa.

0

@macio_944 Pewnej znajomej mi osobie powiedziano, że nie powinna chodzić do kościoła, bo zagłosowała na Trzaskowskiego :D

0

@NeroTFP Nie podałeś najważniejszego kryterium, czyli znajomości ;)

2

@Kapitan hawk Lubisz oglądać jak kopią leżącego? :P

0

@Ricardinio14 Jedyna zmiana w telewizji publicznej, którą dostrzegam przy zmianie obozu rządzącego, to zmiana TVP na TVN24.2. Oprócz zmarnowanych pieniędzy smutne jest to, że ta telewizja naprawdę potrafi prać mózgi starszym ludziom. Nawet w większym stopniu, co niejednemu użytkownikowi internetu polityczny twitter ;) Ale zgodzę się, że osiągnięcie niższego poziomu przez telewizję (Mówię pod kątem informacyjnym, bo nie wiem jak jest w innych aspektach - nie oglądam telewizji. Chociaż kojarzę, że w TVP są puszczane mecze LM, całkiem spoko dla kibica piłki nożnej) jest arcytrudnym zadaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?