5

@sebasek99 Śmiem twierdzić, że poza seniorami praktycznie każdy nie traktuje TVP poważnie. Naprawdę myślisz, że gdyby wygrał Trzaskowski, wszystkie te rzeczy i niecne procedery nie miałyby miejsca? xD Niestety, ale w tym systemie to już jest standard, który gwarantuje polityka.

4

@Ricardinio14 Kurczę, gdyby wygrał Trzaskowski tyle mogłoby się w tym aspekcie zmienić!

1

@Chwytliwy Konstruktywna krytyka to raczej dobra cecha. Najwidoczniej w oczach użytkownika @AlicjaFCB przeciwnik Andrzejka miał więcej wad i argumentów, by za nim nie głosować.

0

@AlicjaFCB Stonoga lubi zostawić po sobie echo wypowiedzi ;)

0

@NeroTFP W domu, pracy, szkole, wszędzie gdzie są ludzie interesujący się polityką i ścierają się poglądy, zawsze po wyborach będą uszczypliwości, a ludzie z obozu zwycięzców będą chcieli cieszyć się swoją wygraną. Tak właśnie spuszczają cały wyborczy stres i emocje gromadzone u finiszu kampanii. To trochę tak jak z El Clásico, gdzie po wygranej kibice jednej z drużyn mają okazję "pastwić się" nad przegranymi i cieszyć się ich nieszczęściem ;)

0

@Kusco15 Spokojnie, Najman to doświadczony zawodnik - umie dobierać sobie odpowiednich rywali. Ewentualnie Marcin będzie pukać do drzwi, a Adamek robić robotę. Myślę jednak, że lepiej sprawdziłby się w roli poklepywania niezadowolonych... po plecach, wszak jest to jego sztandarowa umiejętność.

0

@messiandiniesta Nietrafione w punkt. Chociaż sama instytucja prezydenta nie gwarantuje drastycznych zmian, to jednak ma jakiś wpływ na funkcjonowanie państwa... państwa przeciętnych ludzi.

0

@Janiama Ja bym tak nie dramatyzował, bo trzeba pamiętać, że udział prezydenta i jego moc sprawcza w tej całej machinie jest najmniejsza. Do swoich argumentów zapomniałeś dodać niechęć ludzi do RT, która ciągnie się za nim od PO. Jestem przekonany, że gdyby nie był powiązany z tą partią, miałby większe szanse wygrać te wybory.

0

@chudymc Nie szkoda czasu iść na wybory i oddać nieważny głos, skoro zostając w domu efekt jest ten sam?

1

@kerouac Myślę, że krzyczący najgłośniej z pustymi portfelami nie wyjdą ;) Poza tym to racja, słuchając tego wszystkiego da się odczuć cringe...

0

@kkbarca Ale 500 już prawie tak ;)

0

@kkbarca Pierwsze pytanie - na kogo głosowałeś?

0

@Messinio82 Pasek TVP nigdy się nie myli.

0

Patrzę na jedną telewizję - wygrał Andrew. Patrzę na drugą - wygrał Raffaello. W tych wyborach nie ma przegranych, głowy do góry! :)

2

@Kapitan hawk W punkt!!!! ;)

0

Dzię-ku-je-my!!!!!

0

@Roobo Nie martw się, reakcja Rambli trochę to zastąpi!

5

@Statistics Chociaż szanuję Cristiano za jego wkład w piłkę nożną, trzeba powiedzieć jasno, że tylko statystyki mogą wywołać jakąkolwiek dyskusję porównującą jego kunszt do Messiego. Kreacja gry, drybling, podania, przerzuty na drugą stronę boiska, inteligencja piłkarska - Messi deklasuje Ronaldo praktycznie na każdym polu, oprócz strzelania bramek.

4

@VamosRakieta Ronaldinho!

1

@Kompletny Spoko ;) Gdzieś mnie chyba ominęła dyskusja z użytkownikiem IronSanHybrid, bo nie rozumiem tego nawiązania. Kojarzyłem go głównie z tego, że wstawia filmiki z jbzd ;)

0

@Kompletny Chyba coś ci się pomyliło. Może widzisz się w obsadzie?

0


W rolach głównych... ;)

1

@Hushovt Jak mu się przed nie odechciało, to po też wytrzyma xD

0

@Oskar00 Biorąc pod uwagę poziom niektórych rywali... oby nie :(

0

Oby ten mecz nie był zapowiedzią kolejnej kompromitacji w LM...

3

@DonMatteo901 O proszę, jakbym momentami widział Ramblę ;)

0

@Encore Mam zupełnie to samo z Trzaskowskim ;)

0

Przecież ta widownia dookoła zaciska usta żeby nie cisnąć beki. Tam wszyscy wiedzą, że te pytania są ustawione xd

0

@draxidox I zupełnie przypadkiem taka kolej jest w planach. Zupełnie przypadkiem!

0

@Kajtek77 Pamiętaj, że tę debatę oglądają też, albo przede wszystkim, starsi ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?