Viscael11Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@sebasek99 Śmiem twierdzić, że poza seniorami praktycznie każdy nie traktuje TVP poważnie. Naprawdę myślisz, że gdyby wygrał Trzaskowski, wszystkie te rzeczy i niecne procedery nie miałyby miejsca? xD Niestety, ale w tym systemie to już jest standard, który gwarantuje polityka.
4
@Ricardinio14 Kurczę, gdyby wygrał Trzaskowski tyle mogłoby się w tym aspekcie zmienić!
1
@Chwytliwy Konstruktywna krytyka to raczej dobra cecha. Najwidoczniej w oczach użytkownika @AlicjaFCB przeciwnik Andrzejka miał więcej wad i argumentów, by za nim nie głosować.
0
@AlicjaFCB Stonoga lubi zostawić po sobie echo wypowiedzi ;)
0
@NeroTFP W domu, pracy, szkole, wszędzie gdzie są ludzie interesujący się polityką i ścierają się poglądy, zawsze po wyborach będą uszczypliwości, a ludzie z obozu zwycięzców będą chcieli cieszyć się swoją wygraną. Tak właśnie spuszczają cały wyborczy stres i emocje gromadzone u finiszu kampanii. To trochę tak jak z El Clásico, gdzie po wygranej kibice jednej z drużyn mają okazję "pastwić się" nad przegranymi i cieszyć się ich nieszczęściem ;)
0
@Kusco15 Spokojnie, Najman to doświadczony zawodnik - umie dobierać sobie odpowiednich rywali. Ewentualnie Marcin będzie pukać do drzwi, a Adamek robić robotę. Myślę jednak, że lepiej sprawdziłby się w roli poklepywania niezadowolonych... po plecach, wszak jest to jego sztandarowa umiejętność.
0
@messiandiniesta Nietrafione w punkt. Chociaż sama instytucja prezydenta nie gwarantuje drastycznych zmian, to jednak ma jakiś wpływ na funkcjonowanie państwa... państwa przeciętnych ludzi.
0
@Janiama Ja bym tak nie dramatyzował, bo trzeba pamiętać, że udział prezydenta i jego moc sprawcza w tej całej machinie jest najmniejsza. Do swoich argumentów zapomniałeś dodać niechęć ludzi do RT, która ciągnie się za nim od PO. Jestem przekonany, że gdyby nie był powiązany z tą partią, miałby większe szanse wygrać te wybory.
0
@chudymc Nie szkoda czasu iść na wybory i oddać nieważny głos, skoro zostając w domu efekt jest ten sam?
1
@kerouac Myślę, że krzyczący najgłośniej z pustymi portfelami nie wyjdą ;) Poza tym to racja, słuchając tego wszystkiego da się odczuć cringe...
0
@kkbarca Ale 500 już prawie tak ;)
0
@kkbarca Pierwsze pytanie - na kogo głosowałeś?
0
@Messinio82 Pasek TVP nigdy się nie myli.
0
Patrzę na jedną telewizję - wygrał Andrew. Patrzę na drugą - wygrał Raffaello. W tych wyborach nie ma przegranych, głowy do góry! :)
2
@Kapitan hawk W punkt!!!! ;)
0
Dzię-ku-je-my!!!!!
0
@Roobo Nie martw się, reakcja Rambli trochę to zastąpi!
5
@Statistics Chociaż szanuję Cristiano za jego wkład w piłkę nożną, trzeba powiedzieć jasno, że tylko statystyki mogą wywołać jakąkolwiek dyskusję porównującą jego kunszt do Messiego. Kreacja gry, drybling, podania, przerzuty na drugą stronę boiska, inteligencja piłkarska - Messi deklasuje Ronaldo praktycznie na każdym polu, oprócz strzelania bramek.
4
@VamosRakieta Ronaldinho!
1
@Kompletny Spoko ;) Gdzieś mnie chyba ominęła dyskusja z użytkownikiem IronSanHybrid, bo nie rozumiem tego nawiązania. Kojarzyłem go głównie z tego, że wstawia filmiki z jbzd ;)
0
@Kompletny Chyba coś ci się pomyliło. Może widzisz się w obsadzie?
0
W rolach głównych... ;)
1
@Hushovt Jak mu się przed nie odechciało, to po też wytrzyma xD
0
@Oskar00 Biorąc pod uwagę poziom niektórych rywali... oby nie :(
0
Oby ten mecz nie był zapowiedzią kolejnej kompromitacji w LM...
3
@DonMatteo901 O proszę, jakbym momentami widział Ramblę ;)
0
@Encore Mam zupełnie to samo z Trzaskowskim ;)
0
Przecież ta widownia dookoła zaciska usta żeby nie cisnąć beki. Tam wszyscy wiedzą, że te pytania są ustawione xd
0
@draxidox I zupełnie przypadkiem taka kolej jest w planach. Zupełnie przypadkiem!
0
@Kajtek77 Pamiętaj, że tę debatę oglądają też, albo przede wszystkim, starsi ludzie.