2

@MesQueUnClub96 Z Galatasaray też nikt nie trafił o ile dobrze pamiętam

3

Ehhhh ten mecz był tak piękny i doskonały że żałuję że to już koniec. Chce więcej, ale chyba zostało się uzbroić w cierpliwość i czekać do czwartku.

0

Xavi składając swoje CV na stanowisko trenera Barcy:,,Coś niecoś potrafię"-koloryzowane

1

Jest Boski Martin zobaczycie on ładuje bramę

0

Mecz cudów po prostu NIEDOWIARY

0

Hmmm skoro mamy taki dobry wynik to może Braith dostanie swoje minuty jak już Puiq gra to czemu on nie

0

Pierwsza połowa jak za starych dobrych czasów po prostu ŁAŁ

2

@Tomek_TF Na plus wszyscy na minus nikt :)

0

No narazie La Zabawa

6

Ależ oni mają pewne karne

2

@Lionel_Messi10 Vamos bo mój kupon chce żyć

0

@Woland10 Wiedziałem że inteligencją nie grzeszysz ale żeby aż tak. Współczuje

1

@MesQueUnClub96 no nie? Wystarczył 1 dobry mecz Ronaldo od dłuższego czasu i połowa dzieciaków wyszła z jaskiń.

0

No nic niestety słaby mecz w naszym wykonaniu w Turcji z tymi trybunami napewno będzie ciężko. Ale nie ma się co poddawać poprawić grę i w rewanżu po awans i dobrą grę .

0

Tylko ja mam dziś takie problemy z netem? Meczu nie da się normalnie oglądać bo co 5 min ścinka.

0

To co zapinamy pasy i jedziemy. Oby to był piękny wieczór.

0

Może to nie będzie zbyt popularna opinia ale uważam że z tym PSG po błędzie Donnarumy każda topowa czy nawet średnio klasy drużyna dała by sobie radę. Nawet nasza obecna Barca by ich zniszczyła.

2

@Woland10 Ty naprawdę piszesz same najgłupsze rzeczy tylko dla atencji.

1

@MesQueUnClub_87 PSG zrobiło to co lubi najbardziej upokorzyli się

1

@Bykunn Niby małe szanse ale strasznie mnie irytuje jak po w zasadzie dobrych 45 min robi się z Realu zespół bogów oby za niecałe 1,5 tyg Barca ich uciszyła.

2

@Piernik Raczej jak trafia na jakieś City,Bayern czy nawet Liverpool to skończy się ich LM to są zespoły które są jednak lepsze

0

@MesQueUnClub_87 No fakt PSG po 1 bramce Realu PSG grało jak jakiś zespół z okręgówki.

1

@JohnA I po co te uszczypliwości?
2012 to rok od którego kibicuje Barcy.

1

Właśnie dlatego chciałem żeby PSG wygrało i potem sobie odpadli w ćwierćfinale teraz kibice białych wyszli z jaskiń i od razu niektórzy im już kolejną LM dopisują. Co za cymbały...

1

Mieć taką ekipę takich graczy 2:0 w dwumeczu 45 min do końca i to sfrajerzyć tylko PSG tak umie.

3

Jak można było tak spieprzyć sprawę PSG?

0

@Rust_Cohle I dlatego siedzisz na stronie poświęconej w całości Barcy

0

@IronSanHybrid O kurcze to nie wiedziałem dzięki za info

0

@IronSanHybrid Ale w sensie miasto tak?

0

Panowie wybieram się na finał baraży w Chorzowie, to będzie mój pierwszy mecz z wysokości trybun myślicie że powinienem wybrać najdroższe sektory czy te 2 jakości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?