WiernyKibic2012
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Z Galatasaray też nikt nie trafił o ile dobrze pamiętam
3
Ehhhh ten mecz był tak piękny i doskonały że żałuję że to już koniec. Chce więcej, ale chyba zostało się uzbroić w cierpliwość i czekać do czwartku.
0
Xavi składając swoje CV na stanowisko trenera Barcy:,,Coś niecoś potrafię"-koloryzowane
1
Jest Boski Martin zobaczycie on ładuje bramę
0
Mecz cudów po prostu NIEDOWIARY
0
Hmmm skoro mamy taki dobry wynik to może Braith dostanie swoje minuty jak już Puiq gra to czemu on nie
0
Pierwsza połowa jak za starych dobrych czasów po prostu ŁAŁ
2
@Tomek_TF Na plus wszyscy na minus nikt :)
0
No narazie La Zabawa
6
Ależ oni mają pewne karne
2
@Lionel_Messi10 Vamos bo mój kupon chce żyć
0
@Woland10 Wiedziałem że inteligencją nie grzeszysz ale żeby aż tak. Współczuje
1
@MesQueUnClub96 no nie? Wystarczył 1 dobry mecz Ronaldo od dłuższego czasu i połowa dzieciaków wyszła z jaskiń.
0
No nic niestety słaby mecz w naszym wykonaniu w Turcji z tymi trybunami napewno będzie ciężko. Ale nie ma się co poddawać poprawić grę i w rewanżu po awans i dobrą grę .
0
Tylko ja mam dziś takie problemy z netem? Meczu nie da się normalnie oglądać bo co 5 min ścinka.
0
To co zapinamy pasy i jedziemy. Oby to był piękny wieczór.
0
Może to nie będzie zbyt popularna opinia ale uważam że z tym PSG po błędzie Donnarumy każda topowa czy nawet średnio klasy drużyna dała by sobie radę. Nawet nasza obecna Barca by ich zniszczyła.
2
@Woland10 Ty naprawdę piszesz same najgłupsze rzeczy tylko dla atencji.
1
@MesQueUnClub_87 PSG zrobiło to co lubi najbardziej upokorzyli się
1
@Bykunn Niby małe szanse ale strasznie mnie irytuje jak po w zasadzie dobrych 45 min robi się z Realu zespół bogów oby za niecałe 1,5 tyg Barca ich uciszyła.
2
@Piernik Raczej jak trafia na jakieś City,Bayern czy nawet Liverpool to skończy się ich LM to są zespoły które są jednak lepsze
0
@MesQueUnClub_87 No fakt PSG po 1 bramce Realu PSG grało jak jakiś zespół z okręgówki.
1
@JohnA I po co te uszczypliwości?
2012 to rok od którego kibicuje Barcy.
1
Właśnie dlatego chciałem żeby PSG wygrało i potem sobie odpadli w ćwierćfinale teraz kibice białych wyszli z jaskiń i od razu niektórzy im już kolejną LM dopisują. Co za cymbały...
1
Mieć taką ekipę takich graczy 2:0 w dwumeczu 45 min do końca i to sfrajerzyć tylko PSG tak umie.
3
Jak można było tak spieprzyć sprawę PSG?
0
@Rust_Cohle I dlatego siedzisz na stronie poświęconej w całości Barcy
0
@IronSanHybrid O kurcze to nie wiedziałem dzięki za info
0
@IronSanHybrid Ale w sensie miasto tak?
0
Panowie wybieram się na finał baraży w Chorzowie, to będzie mój pierwszy mecz z wysokości trybun myślicie że powinienem wybrać najdroższe sektory czy te 2 jakości?