WiernyKibic2012
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Współczesna oświata jest tak bez sensu jak można zaplanować całą studniówkę wpłacić pieniądze po czym szkoła sobie zmienia że to nie będzie nasza impreza prywatną tylko szkolna już pomijam szereg innych szczegółów ale po jaką cholerę szkole imiona adres czy PESEL osób towarzyszących (której ja i tak nie mam). Po prostu Dramat.
7
Wszystkiego na najlepsze na nowy rok dla całej społeczności Barcelony. Niech to będzie nasz rok :)
0
Nie widziałem takiego cyrku sędziowskiego od ostatniego naszego meczu w lidze. Co z kuta@ jprdl, jestem tak wściekły
0
Lecimy po zwycięstwo, czas na Derby, czas na pokaz siły. VAMOS
1
@JohnB będą jeszcze wychodzić te żetony do końca eventu. Np dziś powinien być 1 w Ważnych Meczach
0
Piękne wydarzenia, piękne obrazki, aż się łezka w oku kręci. Messi GOAT
0
Jezu dawno nie byłem tak szczęśliwy żeby to tylko się udało
0
@Kazragore Nie wygrała, Ukraina tuż przed nami. Wygrała Francja z beznadziejną jak dla mnie piosenką
1
Oglądam sobie Eurowizję Junior i tak myślę jak to jest że na tej normalnej Eurowizji wystawiamy jako Polska fatalne piosenki, a na Eurowizji Junior zawsze mamy super piosenkę która się bije o zwycięstwo
0
Zrobili to Niesamowite WOW
3
Ale nurkował Bruno
2
Błagam Argentyńczycy nie zepsucie tego
0
Mecz świetny, mistrzostwa dobre ogółem nie widzę dziś powodów do narzekania. Szkoda tylko wyniku bo remis był do wyrwania. Mimo wszystko jestem z nas dumny. Brawo Polska.
0
@Farsyfan33 Niemcy
0
Nie wiem jak wy ja mam dziś dobre przeczucie, po prostu czuje że będzie dobrze, a jakbym miał coś obstawić to 1:1 stawiajcie na to domy dwa poprzednie wyniki naszej kadry mi się sprawdziły
0
@arasz1819 Od kiedy Ekwador leży w Afryce?
0
@arsenallondyn0 Tak głośno na 100% nie śpiewali ale ustami ruszali
1
@AFA90 Timber chyba, ale nie mam pewności
0
@4drian0 Bramkarz Walii dostał za highkicka
4
@4drian0 Już było czerwo mecz wcześniej
0
Zasłużona bramka. Brawo Iran.
0
Czerwo 100% musi być
2
To jest ta magia mundialu tu każdy może wygrać z każdym
1
Nie wiem jak wy ale ja jestem dumny z tego pokazanego charakteru przez nas nareszcie może przestaną nam zarzucać brak metalu a najważniejsze to to że jesteśmy liderami na całą przerwę mundialową
0
4 minuty wytrwać zróbmy to
1
Xavi wpuszcza debiutanta
1
Mamy to utrzymajmy błagam
0
Milimetry decydują
1
Gol z dupy by się przydał
0
@damianex10 Okej ta zasłużona 1 dostał z dupy sędzia powinien być konsekwentny i albo nie uznawać bramki dla Barcy i wtedy ok czerwo dla lewego albo brak czerwonej no kurw@