WiernyKibic2012
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronaldinho10zMadrytu Jak bardzo boli w skali od płaczka do płaczka + ?
1
TIMO? TOP!!! Dawać teraz fani realu czekam na te przechwałki co tu nie tak dawno widziałem
2
Mimo tego że nie trawię Realu jako kibic Barcy to Marciniak podjął słuszną decyzję. Niestety przepisy są jakie są i jeśli pada bramka to nie ma znaczenie jak była ułożona ręką tylko jeśli nawet lekko przypadkowo musnęła bramka nie może być uznana.
0
@DamianBarcaCule Była przez chwilkę
0
NIESAMOWITE
A to z Barcy się zawsze śmiali oj karma wraca biali przyjaciele ;)
0
@Pilka_jest_okragla My też im w żółtych 4 włożyliśmy. Może by tak powtóreczka :)
0
@DamianBarcaCule I bardzo dobrze teraz po 3
0
Jak myślicie wsadzi Chealsea jeszcze ta jedną czy nie dadzą rady?
0
On jest niezwykły. Normalnie Superhero Luuk
0
@koksik2700 Nie mam starego
0
@PodkarpackiKibic Niech pójdzie z górki i pod górkę :) Dzięki
1
@ciema Dzięki wielkie nawet nie wiesz ile takie słowa znaczą. Będę walczył . Pozdro również :).
1
@MontelQ Tak w Polsce dalej siedzi tylko egzaminator obok. Mój instruktor mówił tak samo że w Niemczech są mniejsze kryteria i że tam 75% osób zdaje a że w Polsce 35%. To są jego słowa więc nie wiem na ile to są prawdziwe dane.
0
@Deraxium No ale ja w ruchu ulicznym jeżdżę normalnie chciałem na spokojnie sobie łuk zrobić żeby nie popełnić błędu i nie oblać.
0
@DanielVeB No dobra ale większość ludzi na wzniesieniu nie rusza jednak z ręcznego tylko normalnie gaz i sprzęgło.
0
@draxidox Ale ja nie uważam że to jest jego wina że oblałem tylko że się tym co zrobił do tego przyczynił bo taka prawda. I szczerze totalnie nie wiem o co ci gościu chodzi bo prujesz się do mnie od 1 komentarza.
0
@Bykunn Widzisz tylko że ta jazda po łuku mi poszła i się przydaje ona potem na mieście, a nie znam nikogo komu by się przydało na mieście ruszanie z ręcznego. Okej oblałem na głupocie fakt tu przyznaje rację ale tak jak już pisałem nerwy zrobiły swoje bo nawet jak dzwoniłem do instruktora to mi mówił że zawsze to robiłem idealnie. A wgl dziwię się że pamiętasz wgl to co ja tu pisałem w poniedziałek jestem pod wrażeniem.
0
@draxidox Tak tak szkoda ci drogi. Po prostu przyznaj że nie jesteś takim idealnym kierowcą za jakiego się masz.
0
@draxidox A co może mam kłamać że tak nie było? To że chłop zajmuje wysoka fuchę nie znaczy że jest lepszym człowiekiem ode mnie. Tak samo jak i ty lepszy nie jesteś.
1
@endriuuu2 No bo właśnie dochodzimy do sedna wszystko zależy na jakiego egzaminatora się trafi i jakie na podejście. Jak się trafi na takiego że będzie chciał oblać to obleje, a jak będzie chciał żeby ci się udało zdać to zdasz nawet z dużymi błędami. I nikt mi nie mówi że każdy z egzaminatorów ocenia równo tak samo, sprawiedliwie i zawsze zachowują się nienagannie.
0
@draxidox Nie dzięki chcesz to ty do mnie przyjedź i mnie naucz jeździć skoro cię tam tak wybitnie nauczyli.
0
@Danny Gaucho Nie no tak nie jest z natury jestem dość nerwowym człowiekiem ale dziś właśnie na spokojnie podszedłem bo wiedziałem że ja to wszystko umiem. Światła elegancko pyk pyk pod maską pyk pyk. Potem sobie wszystko na spokojnie poustawialem zacząłem powoli ruszyć noi było okej do momentu tego egzaminatora potem wszystko się posypało...
0
@draxidox ty jesteś aby normalny? Zabezpieczył nagranie? Przecież z tego co mi mój instruktor powiedział to najpierw bym musiał złożyć jakiś tam wniosek potem oni by to musieli rozpatrzeć znając ich negatywnie. A nawet jak pozytywnie co mi to da? Przecież jak potem trafię na tego samego egzaminatora to będę miał jeszcze bardziej przekichane.
0
@Bykunn możesz nie uwierzyć ale do szpitala trafiłem w poniedziałek a pozwolenie na robienie prawka dostałem jakieś pół roku temu. Sam nie wiem co teraz będzie więc się staram czym prędzej zrobić. Nie wiem czy przez dolegliwości związane ze zbyt szybkim dorastaniem mogą mi cofnąć pozwolenie więc się staram zrobić.
0
@draxidox byłeś u mnie na egzaminie że wiesz że nie darł? Chyba ja wiem lepiej co mi się przydarzyło.
0
@DanielVeB Mam tylko malutkie ale do tego że szukam winy. Otóż nie szukam winy tylko tak właśnie było jak napisałem. Ja rozumiem że potem mogę mieć na drodze różne sytuacje nerwowe, ale nawet w teorii uczyłem się że nie powinno się kierować samochodem w nerwach, a tu egzaminator to powoduje
0
@Bykunn Gościu napisałem wtedy że zemdlałem przez prawo jazdy bo tak myślałem. W szpitalu mi wystawili diagnozę i wiem czemu zemdlałem i moje słowa się nie sprawdziły co nie zmienia faktu że przez to przepadła mi próba. Ale oczywiście najłatwiej kogoś ocenić mało wiedząc.
0
@RosjaninBut No darł nie wyciągnąłem sobie tego z palca jak tu niektórzy zapewne twierdzą. Tylko czy droga prawna z nimi ma sens jak tam się każdy z każdym zna? Czy nie będę od razu skreślony na kolejne próby ?
9
@draxidox ciekawe czy ty jesteś taki idealny ? Zawsze wszystko doskonale robisz ?
1
@Dankhog Dzięki za wiarę. Jest rejestrator ale jakoś nie wierzę że tak czy siak by mu mogli coś zrobić tam ,,rączka rączkę myje". Mam tylko nadzieję że już nie trafię na tego starego chama.