0

OOOO Adaśko wchodzi może on włoży Manite

0

Wierzycie teraz dalej w mistrza? Bo ja zawsze od początku do końca wierzę

1

BARCELOŃSKI WALEC JAZDDDDDAAAA PO MANITE JAK WCZEŚNIEJ PISAŁEM

1

Niech ten winicjusz przy lini będzie podsumowaniem realu XD

0

MAMY ICH NA DESKACH takkkkkkkkkkkkkkkkkk

0

Jak on tego nie trafił. NIEBYWAŁE

0

@cris2706 Oj tak ja też

0

Kiedy ta połowa minęła gramy znakomicie musimy mieć ten klasyk a najlepiej jakąś manitke

0

SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MAMY DWAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

Bez faulu chyba tak mi się wydaje

0

Już dawno tak ryja nie darłem oglądając Barce

6

Tu pójdzie czerwo dla kogoś na 100

0

Ależ kosmicznie gramy narazie

1

@araevik127 dreszcze może nie ale czekam na to El Classico pierwszy raz od dawna czując że będzie git zobaczysz dziś 2:1 dla nas VEB

7

Bardzo przyjemne losowanie musimy walczyć i zdobyć chociaż ten puchar VAMOS

0

@Worny Żeby było łatwo Braga a jeśli chcemy dobry mecz to Atalanta

6

@taris Sevilla lub Lipsk wolałbym ich w finale z nami

0

@taris chyba jutro po losowaniu się okaże

1

Udało się jest awans trzeba przyznać że Barca pokazała dziś charakter mimo wszelkich przeciwności wywalczyliśmy awans

2

Tureckie pieski szczekają

0

Ale bydło ludzie 0 iq na trybunach

2

Orsato weź już ty wypier...

4

@Gavinho Główka cię boli?

1

Orsato to żart. Za co on mu dał żółta pytam się

0

Genialna akcja po prostu genialna i wracamy do gry

1

Nie jest dobrze trzeba coś szybko wykombinować bo się upokorzymy

2

Ale nie wkurza jak La rambla ubliża piłkarzowi po 1 złym zagraniu

0

Wkońcu 1 raz od dawna siadł kupon niby nie wiele wygrane a cieszy

0

Nie uważacie że dobrą konkurencją na lewą obronę dla Alby w Barcy mógłby być Estupińan? Prezentuje się bardzo dobrze. Moglibyśmy mieć fajnego i młodego zawodnika na tą pozycje.

2

@Kitek1640 Może jestem naiwny ale ja zawsze puki są szansę to wierzę bo to piłka nożna tu wszystko jest możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?