WiernyKibic2012
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Te kartki to jakiś żart?
0
@WiernyKibic2012 dzięki panowie za wyjaśnienie
0
Ktoś wie co to jest ten stopień alarmowy ,,Bravo" wprowadzony właśnie na Podkarpacie i Lubuskie. Czy jako mieszkaniec Podkarpacia mam się czego bać ?
3
Załapałem się na ostatnie 20 min i pierwszy raz od bardzo dawna aż się wzruszyłem nasza gra to coś pięknego już nie mogę się doczekać tego klasyku. Myślę że z taką grą mamy duże szanse na zwycięstwo.
0
Jak sobie nasze chłopaki radzą bo nie mam jak oglądać?
0
@Mns21 granica? Ty w tym czasie piszesz o granicy. Może to ja mam jakieś skrzywione poglądy ale ja nigdy bym żadnych granic nie miał przed pomocą innym. Teraz jest czas próby dla wszystkich żeby pokazać że jesteśmy ludźmi i że zrobimy wszystko żeby pomóc innym i takie posty po prostu nie przystoją.
0
@Mns21 Co w tym złego? Ci ludzie potrzebują pomocy i wsparcia. Sam bym przyjął na jakiś czas jakby jakaś rodzina potrzebowała chociaż miejsca nie mam zbyt wiele.Nie rozumiem dlaczego niektórych de**** jak ty to boli.
1
Doskonała gra,świetny wynik, poproszę powtórkę w czwartek
0
Uważam że Auba w tym meczu nie pokazuje totalnie nic poza dobrym pressingiem oby się obudził w 2 połowie.
0
Oby nam się nikt więcej z obrony nie wysypał bo nie będzie kim wyjść na Valencie
1
Ale żeby przegrywać z ostatnim w lidze Levante które gra beznadziejnie i ma do tej pory 1 zwycięstwo przez cały sezon. Fajne to Kotletico takie nie za dobre.
0
Mam takie trochę głupie pytanie ale macie może jakieś rady na poradzenie sobie z koszem/odrzuceniem? Bo od wczoraj jestem strasznie przybity nawet mi się z łóżka nie chce wychodzić.