WiernyKibic2012
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Aha ale za to popchnięcie od razu kartka
0
@Pampek1994 weź się przypatrz albo przetrzyj czymś oczy czy coś przecież on go dwiema rękami pchnął i do tego całym ciałem. Szanujmy się
9
Nienawidze Gila Manzano najgorszy hiszpański sędzia
0
Tam był faul ewidentny
2
To na koniec dnia marzenia. Pomyślcie co by było jakbyśmy my skończyli z wygraną LE i Ligą a real z niczym. Ten trzask byłoby słychać. Narazie to tylko marzenia ale oby stały się prawdziwe.
0
@daniel32778 Że piłkarze Rayo świętują i się cieszą jak zawodnicy Liverpoolu po remontadzie z nami
0
Hahahaha co za stronniczy śmieć musiał szpilkę w Barce strzelić żałosne
1
Mamy to jesteśmy samodzielnym liderem ligi z 2 punktami przewagi
0
Hmmm a jakby tak tego Comesañe do nas. Wiem że pewnie napiszecie mi że nie ten poziom ale no fajnie wygląda jego profil.
1
@Bartula Nie o to mi chodziło. Bardziej sugerowałem że przy ewentualnym 2 nietrafionym znów byłaby powtórka. Ale Brawo za czujność
2
Co najlepsze że przy 2 też wyszedł
1
Powtórka musi być
0
Powie mi ktoś jak ten cyrkowiec nie dostał 2 żółtej?
0
Ale poszła bomba
3
Sorry włączyłem minutę przed...
0
@Transu96 Wow cóż za żart...
0
Kto to wgl ten Fabijański? Z czego jest znany?
2
@enz1ce Ja bym osobiście chciał Romy uniknąć bo to taka drużyna że nigdy nie wiadomo co zagrają, taka Kinder niespodzianka.
3
Fajnie by było trafić na PSV Luuka może nie najmocniejsza ekipa ale za to mega ciekawa
18
Do mnie to dochodzi teraz że piłkarzy na których ja się wychowywałem już praktycznie nie ma. Został tak naprawdę Busi. A Gerardowi wielkie dzięki za wszystko legenda przez ogromne L.
0
Jakiś mistrz obstawiania się orientuje czy strzał zablokowany liczony jest jako strzał ? Bo postawiłem że Napoli odda powyżej 8.5 i niby oddali z tym strzałem 9. Wiem że to pewnie takie oczywiste pytanie ale no nie jestem jakiś mega zaawansowany.
0
Dobra chłopaki spinajcie dupy i wygrajmy 2 bramkami to mi kupon siadnie
8
To niezły Pablo Torre XDD. Chyba po wojaku.
0
@Rhaan Ja się zastanawiam co oni pili przed meczem i czemu się nie podzielili
2
Co to są za komentatorzy? Serio? Araużo?
1
Pożegnajmy się godnie z LM i wygrajmy wysoko dając sygnał że idziemy po LE. VAMOS
5
Często tu piszecie o ,,mentalu" więc ja uważam że dziś w końcówce był ten mental pokazany z naszej strony.
0
Nie podoba mi się to że Kounde leży
0
Jak mnie ta Valencia irytuje co sekundę się kładą płaczki