0

Rabiot'a się nie udało. To nie jest Fifa że, dasz na stół 80mln i jest twój. Popatrz sobie teraz jak Dembele czy Malcom za kilka lat będą orać inne kluby. Thiago? Aż taka z niego gwiazda że, nikt o nim nic nie mówi.

47

Hazard czy Dembele?
Wybór dla mnie, prosty.. Wybieram Dembele ma dopiero 20 lat. I już prezentuje klasę :/ wydaliśmy tyle hajsu na Dembele. To go lepej nie tracić. Hazard dobry itd. Ale no..

0

Mam takie pytanie z innej beczki. Znacie może jakąś stronkę z Meczami na żywo za darmo, na telefonie? We Wtorek mecz Polski. Ale będę w trasie. Ktoś coś Pomoże. Z góry dzięki.

0

Każdy chyba chciał Dembele.. Wchodzi Paco.. To zamiast Paco już wole Denisa....

0

Messi się obudził, poproszę Dembele i będzie 3:2.

0

Jezu, ten Marcelo.. Przeleć kolejne metry, może by uznał karnego.

7

Niestety. Bale, miałeś już wylecieć z boiska..

0

Może trzyma go na Finał LM? Xd

0

O Proszę, Coutinho.. Żenada.

0

Semedo się rozgrzewa.. Więc zmiana się jakaś szykuje..

1

Potwierdzam..

0

Max. 2 tygodnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?