WiernyKibicToJa
Dołączył/a: wrzesień 2017
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rabiot'a się nie udało. To nie jest Fifa że, dasz na stół 80mln i jest twój. Popatrz sobie teraz jak Dembele czy Malcom za kilka lat będą orać inne kluby. Thiago? Aż taka z niego gwiazda że, nikt o nim nic nie mówi.
47
Hazard czy Dembele?
Wybór dla mnie, prosty.. Wybieram Dembele ma dopiero 20 lat. I już prezentuje klasę :/ wydaliśmy tyle hajsu na Dembele. To go lepej nie tracić. Hazard dobry itd. Ale no..
0
Mam takie pytanie z innej beczki. Znacie może jakąś stronkę z Meczami na żywo za darmo, na telefonie? We Wtorek mecz Polski. Ale będę w trasie. Ktoś coś Pomoże. Z góry dzięki.
0
Każdy chyba chciał Dembele.. Wchodzi Paco.. To zamiast Paco już wole Denisa....
0
Messi się obudził, poproszę Dembele i będzie 3:2.
0
Jezu, ten Marcelo.. Przeleć kolejne metry, może by uznał karnego.
7
Niestety. Bale, miałeś już wylecieć z boiska..
0
Może trzyma go na Finał LM? Xd
0
O Proszę, Coutinho.. Żenada.
0
Semedo się rozgrzewa.. Więc zmiana się jakaś szykuje..
1
Potwierdzam..
0
Max. 2 tygodnie.