0

Tam powinno jeszcze być, jak coś takiego zrobić, ale coś nie pokazuje :/

0

umie ktoś coś takiego zrobić? Lub wie jak? :v jestem ciekawy jak to powstaje, jedynie co wiem, że to jest spółgłoska szczelinowa, ale jak zrobić taką, nie wiem.. Dziękuję za pomoc ;)

XᷨDͤDᷜDͣ

1

Dobrze gada, polać

0

Dzięki za info.. ;>

0

Mam pytanie.
Czy jak Liverpool wygra, to zagramy z nimi? Czy będzie losowanie? :/ bo tak piszą o tym liverpoolu że szok

0

taki na lepszy humorek!

0

Wiesz co, zainstalowałem ten VPN. I działa wyśmienicie :))

0

Niestety muszę jeszcze potwierdzić :v a nie mam polskiej karty. A 5 dni czekania to chyba za dużo

0

Jest ktoś miły i poda gdzie można obejrzeć mecz Barcy? Aktualnie jestem za granicą.. I różne strony z TVP 1 nie działają. Wiem, że jest coś z redditem, poda ktoś?

0

Proszę cię, Suarez gra bardzo dobrze, przynajmiej coś robi, dał kilkoma podaniami, groźnymi strzałami, lub akcjami pod bramką Oblaka. Nie warto oceniać po tym, bo stracił z 2 lub 3 piłki. :/

0

Wiesz co, to jest La Rambla.. Zmarnujesz setkę, mecz grasz bardzo dobrze, ale i tak specjaliści powiedzą ''Couthino Sold'' ''Dawać Malcoma, on zrobi więcej niż Couthino''. ????

0

Ciężko poświęcić 2 minuty i przetłumaczyć?

0

Radio Esp: ''Mergado de puta madre' - Takie słowa padły od Diego Costy.

0

Bakayoko man of the Match według mnie. Wow

0

Jak myślicie, Malcom w pierwszej 11? Czy Valverde postawi na Couthino? Albo Couthino w środku i Malcom na skrzydle..???? [marzenia]

2

2 remontady w jednym meczu, że co proszę?

1

Witaj na La Rambli kolego.

0

Mqm dylemat wybrania najlepszego zawodnika z 45min. Ale chyba zostanę przy Ter Stegenie. Gdyby nie on, ładnie byśmy w du.ke dostawali :v

0

Mamy takiego piłkarza jak ''Malcolm''?

0

Da ktoś linka?

0

Po to jest VAR, nie zawsze Sędzia ma oczy dookoła głowy, tak?

0

Taki uśmiech się pojawił xD

0

A potem się obudziłeś.

0

Mam takie pytanie, bo pozyskaliśmy Todibo.. W ogóle nic nie gra. Ma szansę na grę np. Na następny sezon? Czy będzie takim Jerry Miną?

1

Wchodzę po meczu zadowolony z wyniku na la ramble, czytam od 5-ciu minut, i mam ochotę strzelić sobie kulkę w łeb.
To że zmarnowaliśmy okazję, to nic nowego. Ale aż takie krytyki lecące w stronę Valverde? Każdy wie, że ciężko jest zostawić 160mln na ławce, aby wgl nie zagrało, a nasz Messi i Suarez są nie do ruszenia.. Malcom jest jednym chyba z najbardziej zmarnowanych talentów od wieków w Barcy, 40mln które nie gra.
Słaba pomoc? Powiedziedzcie kogo tam widzicie? VIDALA? który w ostatnim meczu grał słabo stracone piłki, posyłane na aut, do przeciwnika. Jedno mogę powiedzieć, Arthur wracaj szybciej.. Przyjdzie teraz De Jong.. Wtedy mamy duże szanse na LM.

0

Spójrz na poprzedni sezon ;).

1

Prawdopodobnie Malcom jest z tych, którzy grają w Copa del Ray. Valverde go nie chciał, chciał starego Wiliana.. I dlatego tak Valverde na niego nie stawia. A jak da szansę to, Malcom zdziała, strzeli gola.. A Valdek nie będzie się cieszył. :/

0

Error 502. [*]

1

Użyj Google ziomek. [*]

2

Ten początek jest poprostu piękny..!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?