WiernyKibicToJa
Dołączył/a: wrzesień 2017
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam powinno jeszcze być, jak coś takiego zrobić, ale coś nie pokazuje :/
0
umie ktoś coś takiego zrobić? Lub wie jak? :v jestem ciekawy jak to powstaje, jedynie co wiem, że to jest spółgłoska szczelinowa, ale jak zrobić taką, nie wiem.. Dziękuję za pomoc ;)
XᷨDͤDᷜDͣ
1
Dobrze gada, polać
0
Dzięki za info.. ;>
0
Mam pytanie.
Czy jak Liverpool wygra, to zagramy z nimi? Czy będzie losowanie? :/ bo tak piszą o tym liverpoolu że szok
0
0
Wiesz co, zainstalowałem ten VPN. I działa wyśmienicie :))
0
Niestety muszę jeszcze potwierdzić :v a nie mam polskiej karty. A 5 dni czekania to chyba za dużo
0
Jest ktoś miły i poda gdzie można obejrzeć mecz Barcy? Aktualnie jestem za granicą.. I różne strony z TVP 1 nie działają. Wiem, że jest coś z redditem, poda ktoś?
0
Proszę cię, Suarez gra bardzo dobrze, przynajmiej coś robi, dał kilkoma podaniami, groźnymi strzałami, lub akcjami pod bramką Oblaka. Nie warto oceniać po tym, bo stracił z 2 lub 3 piłki. :/
0
Wiesz co, to jest La Rambla.. Zmarnujesz setkę, mecz grasz bardzo dobrze, ale i tak specjaliści powiedzą ''Couthino Sold'' ''Dawać Malcoma, on zrobi więcej niż Couthino''. ????
0
Ciężko poświęcić 2 minuty i przetłumaczyć?
0
Radio Esp: ''Mergado de puta madre' - Takie słowa padły od Diego Costy.
0
Bakayoko man of the Match według mnie. Wow
0
Jak myślicie, Malcom w pierwszej 11? Czy Valverde postawi na Couthino? Albo Couthino w środku i Malcom na skrzydle..???? [marzenia]
2
2 remontady w jednym meczu, że co proszę?
1
Witaj na La Rambli kolego.
0
Mqm dylemat wybrania najlepszego zawodnika z 45min. Ale chyba zostanę przy Ter Stegenie. Gdyby nie on, ładnie byśmy w du.ke dostawali :v
0
Mamy takiego piłkarza jak ''Malcolm''?
0
Da ktoś linka?
0
Po to jest VAR, nie zawsze Sędzia ma oczy dookoła głowy, tak?
0
Taki uśmiech się pojawił xD
0
A potem się obudziłeś.
0
Mam takie pytanie, bo pozyskaliśmy Todibo.. W ogóle nic nie gra. Ma szansę na grę np. Na następny sezon? Czy będzie takim Jerry Miną?
1
Wchodzę po meczu zadowolony z wyniku na la ramble, czytam od 5-ciu minut, i mam ochotę strzelić sobie kulkę w łeb.
To że zmarnowaliśmy okazję, to nic nowego. Ale aż takie krytyki lecące w stronę Valverde? Każdy wie, że ciężko jest zostawić 160mln na ławce, aby wgl nie zagrało, a nasz Messi i Suarez są nie do ruszenia.. Malcom jest jednym chyba z najbardziej zmarnowanych talentów od wieków w Barcy, 40mln które nie gra.
Słaba pomoc? Powiedziedzcie kogo tam widzicie? VIDALA? który w ostatnim meczu grał słabo stracone piłki, posyłane na aut, do przeciwnika. Jedno mogę powiedzieć, Arthur wracaj szybciej.. Przyjdzie teraz De Jong.. Wtedy mamy duże szanse na LM.
0
Spójrz na poprzedni sezon ;).
1
Prawdopodobnie Malcom jest z tych, którzy grają w Copa del Ray. Valverde go nie chciał, chciał starego Wiliana.. I dlatego tak Valverde na niego nie stawia. A jak da szansę to, Malcom zdziała, strzeli gola.. A Valdek nie będzie się cieszył. :/
0
Error 502. [*]
1
Użyj Google ziomek. [*]
2
Ten początek jest poprostu piękny..!