WiernyKibicToJa
Dołączył/a: wrzesień 2017
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kitek1640 ale gdzie ja wspomniałem o jakich kolwiek faulach lewego, tylko sie zapytałem co sądzicie o całokształtcie sedziowania przez pierwszą połowe.
0
Jak oceniacie sędziowanie po tych 45minutach?
0
@korni20 pomimo, że mój angielski jest na marnym poziomie to da sie zrozumieć wszystko z napisami. Powodzenia i daj znać jak tam :)
0
@korni20 ja obejrzałem z angielskimi napisami i nie było jakoś za bardzo skomplikowane, jesli znasz podstawy to na spokojnie siądą ci napisy ang
0
No to co, połowa za ten mecz do sędziego poleci za dobre decyzje dla realu
0
Tak z ciekawosci, czemu druga bramka Abde wczoraj nie została zaliczona?
1
A to nie było tak, że jak zawodnik Betisu smyrnął piłke to spalony sie kasuje? Coś z Ericiem było podobnie
2
@Gogonatra Dziękuję!
0
W sumie z ciekawosci, pique mial zagrać ostatni mecz w poprzednim tygodniu w Sobote i mial zakończyć kariere? To czemu dziś na ławce był? Odmłodził sie?
0
w imię Ojca i Syna i Roberta Lewandowskiego.
Amen!
dobranoc cules
0
W sumie przez chwile sie ucieszyłem ale po chwili zobaczyłem, że to karny dla Barcelony.
1
@MICHU_LOKU123 XDDDDD trzymaj sie tam
1
Varinter 1:0 Barcelona
0
O co chodzi z tym Krosnem? Ma ktos filmik czy coś?
0
Hiszpanska prasa podaje, ze podobno jeden z kibiców dostał zawału
0
Wiadomo kiedy barca pokaże 3 strój?
0
A nie miała byc transmisja na Eleven?
2
Ktoś ma filmik jak Araujo bierze Rudigera?
0
Czyli rozumiem, ze juz po meczu city z bayernem? Zasada złoty gol i do domu
1
@Aragorn33 deszcz pada
1
Zasada Złoty gol?
0
Albo mi sie wydawalo albo ten mecz bayernu z city jest anulowany przez pogode?
0
I co naprawili ten eleven czy nadal?
0
Wiecie może od której dzisiaj Studio przed meczem?
2
@Blanco16 kolor tła sie zmienił
0
Dopiero wróciłem do domu..
Jakie wrażenia po 45min? Opłaca sie włączać czy można jednak odpuścić?
1
Puig pewnie cieszy mordke
2
Czasami mam rozkimne, czy Luuk to biegnie truchtem czy normalny sprint
7
Martinku tęsknie za tobą..
0
A jak spisał sie według was Demir na te kilka minut?