0

@mdyczek próbowałem :v ale coś mi się wydaje, że coś w ustawieniach musiałem kliknąć, i teraz nie wiem co klikłem XD

0

@KamQiX tak, nadal to samo.

0

@KamQiX właśnie nie ma :v nawet na komputerze nic w ''moim komputerze'' się nie pokazuje.

0

@kenneth99 huawei p9 lite.

0

@kenneth99 tzn? Mam odblokowany..

0

Witam, mam taki (mały) problem :v, gdy chce podłączyć usb do telefonu na komputer, nic nie wyświetla się u mnie na ekranie czy chce ładować, multimedie itd.. Jedynie co się robi, to się ładuje telefon chciałbym coś przerzucić ale nie wiem jak, bo nic nie ma xDD.. Na innych telefonach działa, tylko nie moim :v wie ktoś co muszę zrobić (na telefonie)?

1

@pacior95 i za każdym razem wychodzi, hah XD

0

Tylko mnie irytuje ten cały Requilion z Sevilii? :7

1

Tak z ciekawości, czemu kibice Barcy gwizdzą gdy leci hymn uefa? :/

9

15:28 Valdek cały czas jest.

0

@kenneth99 de jong asystuje przy bramce Ansu, Ansu asystuje przy bramce De Jonga.

2

Szybkie pytanie, Ansu jest zarejestrowany do gry w Lidze Mistrzów?

0

Siemka, ktoś mojemu bratu włamał się na konto fb, i wyłudzał przelew, udało nam się pozyskać jego ip, sprawdziłem i wszystko pokazuje na Wawe, mam jego dane itd. Gdzie mam to zgłosić? Na Policję? :v jest ktoś kto by pomógł znaleźć więcej danych o nim? Z góry dziękuję

3

To teraz czekać na Ansu Fati, wejdzie, strzeli, wyjdzie, i out do Barcy B

1

@baginczyk Karpacz ładne miasto, w nocy cisza polecam :)) albo jak kolega wyżej Szklarska Poręba.

0

@donleoJR poprawione, thx :p

49

Carles Perez > Neymar

0

@ViscaBarca123 już myślałem, że Ibra coś mówił złego na barce. Hah

2

Czemu pomijamy Ibre? :/

0

Podeślę ktoś linka do meczu?

0

Będzie ktoś kochany i podeślę link do meczu Argentyny?

9

@bolo93 Szpakowski mówił, że po 3 meczach mamy 12 punktów.

1

@Tomek_TF u20

2

Kibice Liverpoolu.
Bramka z d.py
Barsa nic nie gra
Messi symulant
Że taki gość jak Suarez grał w Liverpool. Żenada
Uhh, tyłki bolą. Jedynie co oni pokazują to tylko przerzut piłką na drugą stronę

1

Roberto man of the match w tych 45m

0

Ty oglądasz ten mecz człowieku?

1

Starałem się ;)

2

Nie wiedziałem, że Malcom nadal ma taką spokój. Większość ekspertów z La Rambli tylko ''na ciul na on, jak nie gra, sprzedać'' jest informacja, o Interze i ''Zostawić go''.
Co do samego wywiadu, podoba mi się strasznie jego zaangażowanie do gry, że będzie czekał. Ale myślę, że już w Wakacje go nie zobaczymy. Są plotki o Martial itd. To Malcom może czuć się źle. Nigdy chyba taki piłkarz jakim jest ''Malcom'' tak go mocno nie przyjęli na Camp Nou. To jaki on ma doping przez innych kibiców jest niesamowite. ;) jak odejdzie, będzie śledzenie jego kariery dalej

0

Dam żelka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Tam jeszcze jest napisane, jak takie coś zrobić, tylko coś się nie wyświetla,lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?